MENU

U13 Drenge 8-mands 1 (08) Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
654297
on
12-08 2020
Kl. 17:00
BK Avarta Ringsted IF Espelundens Idrætsanlæg
1 - 4
654295
15-08 2020
Kl. 09:00
Solrød FC Køge BK Solrød Idrætscenter
2 - 7
654296
15-08 2020
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev Vordingborg IF Elverroad
7 - 1
654294
16-08 2020
Kl. 11:00
Holbæk B&I Svogerslev BK Holbæk Sportsby
5 - 2
654303
to
20-08 2020
Kl. 19:00
Vallensbæk IF B. 1973, Herlev Vallensbæk Idrætscenter
0 - 6
654302
22-08 2020
Kl. 10:00
Vordingborg IF Solrød FC Vordingborg Stadion
4 - 5
654300
22-08 2020
Kl. 11:00
Svogerslev BK BK Avarta Svogerslev Idrætspark
9 - 1
654301
23-08 2020
Kl. 10:00
Køge BK Holbæk B&I Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
8 - 1
654299
23-08 2020
Kl. 11:30
Ringsted IF Himmelev-Veddelev BK Ringsted Stadion
2 - 4
654307
on
26-08 2020
Kl. 17:00
BK Avarta Køge BK Espelundens Idrætsanlæg
4 - 6
654308
29-08 2020
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK B. 1973, Herlev Himmelev Idrætspark
4 - 3
654305
30-08 2020
Kl. 11:00
Holbæk B&I Vordingborg IF Holbæk Sportsby
9 - 1
654304
30-08 2020
Kl. 11:30
Ringsted IF Svogerslev BK Ringsted Stadion
5 - 1
654313
on
02-09 2020
Kl. 18:45
Vallensbæk IF Holbæk B&I Vallensbæk Idrætscenter
0 - 4
654309
05-09 2020
Kl. 11:00
Svogerslev BK Himmelev-Veddelev BK Svogerslev Idrætspark
1 - 3
654311
05-09 2020
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev Solrød FC Elverroad
5 - 0
654310
06-09 2020
Kl. 10:00
Køge BK Ringsted IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
8 - 1
654312
06-09 2020
Kl. 10:00
Vordingborg IF BK Avarta Vordingborg Stadion
3 - 3
654318
12-09 2020
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Solrød FC Himmelev Idrætspark
5 - 0
654314
13-09 2020
Kl. 11:30
Ringsted IF Vordingborg IF Ringsted Stadion
0 - 0
654316 on
16-09 2020
Kl. 18:00
Svogerslev BK Køge BK Svogerslev Idrætspark
4 - 7
654315
on
16-09 2020
Kl. 18:30
Holbæk B&I B. 1973, Herlev Holbæk Sportsby
9 - 2
654319
19-09 2020
Kl. 11:00
Solrød FC Holbæk B&I Solrød Idrætscenter
4 - 5
654321
19-09 2020
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev BK Avarta Elverroad
2 - 2
654320
20-09 2020
Kl. 10:00
Køge BK Himmelev-Veddelev BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0 - 0
654322
20-09 2020
Kl. 11:00
Vordingborg IF Svogerslev BK Vordingborg Stadion
1 - 3
654327
on
23-09 2020
Kl. 17:00
BK Avarta Solrød FC Espelundens Idrætsanlæg
4 - 2
654325
26-09 2020
Kl. 10:00
Svogerslev BK Vallensbæk IF Svogerslev Idrætspark
2 - 3
654326
27-09 2020
Kl. 10:00
Køge BK Vordingborg IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
8 - 1
654328
27-09 2020
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Holbæk B&I Himmelev Idrætspark
1 - 2
654324
27-09 2020
Kl. 11:30
Ringsted IF B. 1973, Herlev Ringsted Stadion
2 - 2
654329 on
30-09 2020
Kl. 17:30
Holbæk B&I BK Avarta Holbæk Sportsby
654330 on
30-09 2020
Kl. 18:30
Solrød FC Ringsted IF Solrød Idrætscenter
654333 to
01-10 2020
Kl. 17:30
Vallensbæk IF Køge BK Vallensbæk Idrætscenter
654306
03-10 2020
Kl. 10:00
Solrød FC Vallensbæk IF Solrød Idrætscenter
654332
03-10 2020
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Vordingborg IF Himmelev Idrætspark
654331
03-10 2020
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev Svogerslev BK Elverroad
654337 on
07-10 2020
Kl. 17:00
BK Avarta Himmelev-Veddelev BK Espelundens Idrætsanlæg
654338
10-10 2020
Kl. 10:00
Vordingborg IF Vallensbæk IF Vordingborg Stadion
654335
10-10 2020
Kl. 11:00
Svogerslev BK Solrød FC Svogerslev Idrætspark
654336
11-10 2020
Kl. 10:00
Køge BK B. 1973, Herlev Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
654334
11-10 2020
Kl. 11:30
Ringsted IF Holbæk B&I Ringsted Stadion
654317 on
14-10 2020
Kl. 17:00
BK Avarta Vallensbæk IF Espelundens Idrætsanlæg
654298
24-10 2020
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Vallensbæk IF Himmelev Idrætspark
654323
31-10 2020
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Ringsted IF Vallensbæk Idrætscenter kunst
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind