MENU

Serie 5 - Efterår, Pulje 5 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
782271
on
11-08 2021
Kl. 18:30
Fløng-Hedehusene Fodbold Solrød FC Hedehusene Idrætspark
7 - 0
782274
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
Oversidder Kontra BK (2)
782272
14-08 2021
Kl. 15:15
Tune IF Taastrup FC Tune Stadion
3 - 0
782275
15-08 2021
Kl. 10:30
KFUM BK, Roskilde Køge BK Lillevang Idrætscenter
0 - 10
782273
15-08 2021
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Hundige BK (2) Himmelev Idrætspark
1 - 5
782270
15-08 2021
Kl. 11:00
Hastrup FC Vindinge IF Holmebækskolen
2 - 5
782280
to
19-08 2021
Kl. 18:30
Vindinge IF KFUM BK, Roskilde Vindinge Idrætspark
8 - 0
782279
21-08 2021
Kl. 18:00
Kontra BK (2) Himmelev-Veddelev BK Brøndbyvester Skole
1 - 4
782277
22-08 2021
Kl. 11:00
Solrød FC Tune IF Solrød Idrætscenter
4 - 2
782278
22-08 2021
Kl. 15:00
Hundige BK (2) Fløng-Hedehusene Fodbold Hundige Boldfælled Kunst
1 - 6
782281
22-08 2021
Kl. 16:00
Taastrup FC Hastrup FC NyBolig Park - Kunstgræs
2 - 4
782282
on
25-08 2021
Kl. 19:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Kontra BK (2) Hedehusene Idrætspark
3 - 2
782473 fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Oversidder Vindinge IF
782283
28-08 2021
Kl. 15:15
Tune IF Hastrup FC Tune Stadion
2 - 3
782474
29-08 2021
Kl. 10:30
KFUM BK, Roskilde Taastrup FC Lillevang Idrætscenter
0 - 5
782284
29-08 2021
Kl. 12:00
Solrød FC Hundige BK (2) Solrød Idrætscenter
1 - 6
782276 ti
31-08 2021
Kl. 18:15
Køge BK Oversidder Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

782479
to
02-09 2021
Kl. 18:00
Vindinge IF Himmelev-Veddelev BK Vindinge Idrætspark
4 - 1
782478
04-09 2021
Kl. 18:00
Kontra BK (2) Solrød FC Brøndbyvester Skole
4 - 0
782476
05-09 2021
Kl. 11:00
Hastrup FC KFUM BK, Roskilde Holmebækskolen
1 - 1
782477
05-09 2021
Kl. 15:00
Hundige BK (2) Tune IF Hundige Boldfælled Kunst
1 - 0
782481
on
08-09 2021
Kl. 18:30
Fløng-Hedehusene Fodbold Vindinge IF Hedehusene Idrætspark
1 - 3
782491 fr
10-09 2021
Kl. 18:30
Oversidder Hastrup FC
782482
11-09 2021
Kl. 15:15
Tune IF KFUM BK, Roskilde Tune Stadion
3 - 0
782483
12-09 2021
Kl. 11:00
Solrød FC Køge BK Solrød Idrætscenter
2 - 5
782484
12-09 2021
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Taastrup FC Himmelev Idrætspark
6 - 3
782490
12-09 2021
Kl. 15:00
Hundige BK (2) Kontra BK (2) Hundige Boldfælled Kunst
5 - 2
782475
ti
14-09 2021
Kl. 17:45
Køge BK Fløng-Hedehusene Fodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1 - 3
782480 to
16-09 2021
Kl. 18:00
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park
782492 fr
17-09 2021
Kl. 19:00
Køge BK Hundige BK (2) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

782494
18-09 2021
Kl. 16:00
Kontra BK (2) Tune IF Brøndbyvester Skole
0 - 2
782495
19-09 2021
Kl. 10:30
KFUM BK, Roskilde Oversidder Lillevang Idrætscenter
782496
19-09 2021
Kl. 11:00
Vindinge IF Solrød FC Vindinge Idrætspark
6 - 0
782497
19-09 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC Fløng-Hedehusene Fodbold NyBolig Park
2 - 0
782493
19-09 2021
Kl. 14:00
Hastrup FC Himmelev-Veddelev BK Holmebækskolen
14 - 4
718933
on
22-09 2021
Kl. 18:30
Fløng-Hedehusene Fodbold Hastrup FC Hedehusene Idrætspark
2 - 5
718934
25-09 2021
Kl. 15:15
Tune IF Oversidder Tune Stadion
718935
26-09 2021
Kl. 12:30
Solrød FC Taastrup FC Solrød Idrætscenter
2 - 8
718937
26-09 2021
Kl. 15:00
Hundige BK (2) Vindinge IF Hundige Boldfælled Kunst
2 - 6
718946
26-09 2021
Kl. 16:00
Kontra BK (2) Køge BK Brøndbyvester Skole
UHT

Udehold taberdømt

718936
on
29-09 2021
Kl. 19:30
KFUM BK, Roskilde Himmelev-Veddelev BK Lillevang Idrætscenter
2 - 2
718949 fr
01-10 2021
Kl. 18:30
Oversidder Himmelev-Veddelev BK
718950
03-10 2021
Kl. 10:30
KFUM BK, Roskilde Fløng-Hedehusene Fodbold Lillevang Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

718955
03-10 2021
Kl. 11:00
Vindinge IF Kontra BK (2) Vindinge Idrætspark
8 - 0
718956
03-10 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC Hundige BK (2) NyBolig Park
UHT

Udehold taberdømt

718948
03-10 2021
Kl. 11:00
Hastrup FC Solrød FC Holmebækskolen
15 - 1
718947
03-10 2021
Kl. 14:00
Køge BK Tune IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

728468 on
06-10 2021
Kl. 18:30
Fløng-Hedehusene Fodbold Oversidder Hedehusene Idrætspark
728469
09-10 2021
Kl. 15:15
Tune IF Himmelev-Veddelev BK Tune Stadion
2 - 1
728472
09-10 2021
Kl. 16:00
Kontra BK (2) Taastrup FC Brøndbyvester Skole
2 - 7
728470
10-10 2021
Kl. 12:00
Solrød FC KFUM BK, Roskilde Solrød Idrætscenter
4 - 4
728467
10-10 2021
Kl. 13:00
Køge BK Vindinge IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

728471
10-10 2021
Kl. 15:00
Hundige BK (2) Hastrup FC Hundige Boldfælled Kunst
1 - 7
728477
on
13-10 2021
Kl. 19:45
KFUM BK, Roskilde Hundige BK (2) Lillevang Idrætscenter
4 - 5
728476 fr
15-10 2021
Kl. 18:30
Oversidder Solrød FC
728478
16-10 2021
Kl. 15:15
Tune IF Vindinge IF Tune Stadion
0 - 0
728479
17-10 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC Køge BK NyBolig Park
UHT

Udehold taberdømt

728473
17-10 2021
Kl. 11:00
Hastrup FC Kontra BK (2) Holmebækskolen
UHT

Udehold taberdømt

728474
17-10 2021
Kl. 14:00
Himmelev-Veddelev BK Fløng-Hedehusene Fodbold Himmelev Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

728481 on
20-10 2021
Kl. 18:30
Fløng-Hedehusene Fodbold Tune IF Hedehusene Idrætspark
0 - 3
728490
23-10 2021
Kl. 13:30
Vindinge IF Taastrup FC Vindinge Idrætspark
3 - 5
728482
24-10 2021
Kl. 11:00
Solrød FC Himmelev-Veddelev BK Solrød Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

728480
24-10 2021
Kl. 14:00
Køge BK Hastrup FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

728483
24-10 2021
Kl. 15:00
Hundige BK (2) Oversidder Hundige Boldfælled Kunst
728484
24-10 2021
Kl. 16:00
Kontra BK (2) KFUM BK, Roskilde Langbjergskolen Kunstgræs
1 - 7
782285
31-10 2021
Kl. 13:00
Himmelev-Veddelev BK Køge BK Himmelev Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
.

Log ind