MENU

U19 Drenge 2 (03-04) Efterår, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
696972 on
11-08 2021
Kl. 19:00
Korsør IF 2018 Oversidder Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
696967 fr
13-08 2021
Kl. 18:30
B. 73, Slagelse Slagelse IK Stadion Vest
2 - 3
696978
15-08 2021
Kl. 16:00
VB 1968 Høje Tåstrup IF Skovbrynet Skole
HMH
697141
fr
20-08 2021
Kl. 18:30
Skælskør B&I Korsør IF 2018 Skælskør Stadion Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

697140
21-08 2021
Kl. 10:00
Oversidder B. 73, Slagelse
697137
21-08 2021
Kl. 10:00
Herstedøster IC VB 1968 Herstedøster Stadion
1 - 1
697138
21-08 2021
Kl. 15:30
Slagelse IK IF Frem Bjæverskov Nordhallen
2 - 0
697135
22-08 2021
Kl. 14:00
Høje Tåstrup IF Solrød FC Gadehaveskolen kunstgræs
4 - 12
697248 on
25-08 2021
Kl. 18:30
IF Frem Bjæverskov Oversidder Bjæverskov Stadion
697249 fr
27-08 2021
Kl. 18:30
B. 73, Slagelse Skælskør B&I Stadion Vest
0 - 1
697145
29-08 2021
Kl. 13:30
Høje Tåstrup IF Herstedøster IC Gadehaveskolen kunstgræs
2 - 6
697250
29-08 2021
Kl. 16:00
VB 1968 Slagelse IK Skovbrynet Skole
1 - 3
697260
on
01-09 2021
Kl. 19:00
Korsør IF 2018 B. 73, Slagelse Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
3 - 0
697266 fr
03-09 2021
Kl. 18:30
Skælskør B&I IF Frem Bjæverskov Skælskør Stadion Kunstgræs
5 - 0
697253
04-09 2021
Kl. 10:00
Herstedøster IC Solrød FC Herstedøster Stadion
7 - 4
697264
04-09 2021
Kl. 10:00
Oversidder VB 1968
696965
on
08-09 2021
Kl. 18:30
IF Frem Bjæverskov Herstedøster IC Bjæverskov Stadion
0 - 4
697252
on
08-09 2021
Kl. 19:00
Solrød FC Korsør IF 2018 Solrød Idrætscenter
3 - 2
697267
12-09 2021
Kl. 14:00
Høje Tåstrup IF Oversidder Gadehaveskolen kunstgræs
697270
12-09 2021
Kl. 16:00
VB 1968 Skælskør B&I Skovbrynet Skole
2 - 1
697274
on
15-09 2021
Kl. 19:00
Korsør IF 2018 VB 1968 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
2 - 0
697272 fr
17-09 2021
Kl. 18:30
B. 73, Slagelse IF Frem Bjæverskov Stadion Vest
3 - 2
697275
18-09 2021
Kl. 10:00
Oversidder Herstedøster IC
697277
18-09 2021
Kl. 11:30
Skælskør B&I Høje Tåstrup IF Skælskør Stadion
UHT

Udehold taberdømt

697273
18-09 2021
Kl. 15:30
Slagelse IK Solrød FC Nordhallen
3 - 2
697284 on
22-09 2021
Kl. 19:45
Solrød FC IF Frem Bjæverskov Solrød Idrætscenter
1 - 1
697269
25-09 2021
Kl. 12:00
Herstedøster IC Slagelse IK Herstedøster Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

697281
25-09 2021
Kl. 15:30
Slagelse IK Oversidder Nordhallen
697279
26-09 2021
Kl. 14:00
Høje Tåstrup IF Korsør IF 2018 Gadehaveskolen kunstgræs
HMH
697282
26-09 2021
Kl. 16:00
VB 1968 B. 73, Slagelse Skovbrynet Skole
5 - 1
697285 on
29-09 2021
Kl. 18:30
IF Frem Bjæverskov VB 1968 Bjæverskov Stadion
3 - 3
697286 fr
01-10 2021
Kl. 18:30
B. 73, Slagelse Høje Tåstrup IF Stadion Vest
UHT

Udehold taberdømt

697289
fr
01-10 2021
Kl. 19:00
Skælskør B&I Slagelse IK Skælskør Stadion Kunstgræs
2 - 1
697288
02-10 2021
Kl. 12:00
Solrød FC Oversidder Solrød Idrætscenter
697131 fr
08-10 2021
Kl. 18:00
Solrød FC Skælskør B&I Solrød Idrætscenter
3 - 4
697312
09-10 2021
Kl. 10:00
Herstedøster IC B. 73, Slagelse Herstedøster Stadion
6 - 2
697315
09-10 2021
Kl. 10:00
Oversidder Skælskør B&I
697313
09-10 2021
Kl. 15:30
Slagelse IK Korsør IF 2018 Nordhallen
2 - 0
697311
10-10 2021
Kl. 14:00
Høje Tåstrup IF IF Frem Bjæverskov Gadehaveskolen kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

697280
16-10 2021
Kl. 10:00
Herstedøster IC Skælskør B&I Herstedøster Stadion
1 - 6
697254
16-10 2021
Kl. 15:30
Slagelse IK Høje Tåstrup IF Nordhallen
UHT

Udehold taberdømt

697268
ma
25-10 2021
Kl. 19:00
IF Frem Bjæverskov Korsør IF 2018 Bjæverskov Stadion
2 - 3
697271
31-10 2021
Kl. 11:00
Solrød FC B. 73, Slagelse Solrød Idrætscenter
8 - 2
697314
06-11 2021
Kl. 13:00
VB 1968 Solrød FC Gladsaxe stadion Kunstgræs
4 - 4
697287
07-11 2021
Kl. 13:00
Korsør IF 2018 Herstedøster IC Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
.

Log ind