MENU

Kvindeserie 1 - Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
779901 fr
13-08 2021
Kl. 19:00
ØUB Oversidder Øster Ulslev stadion
779902
14-08 2021
Kl. 11:30
B 73 Slagelse Raklev-Kalundborg Pigefodbold Stadion Vest
3 - 0
779907 to
19-08 2021
Kl. 18:30
Oversidder NFC/VIF
779908
to
19-08 2021
Kl. 19:00
Roskilde Pigefodbold ØUB Himmelev Idrætspark
4 - 1
779905
ma
23-08 2021
Kl. 18:30
Borup IF B 73 Slagelse Borup Stadion
0 - 6
779906
ti
24-08 2021
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Greve Fodbold SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1 - 2
779911
ti
24-08 2021
Kl. 19:00
NFC/VIF Roskilde Pigefodbold Vordingborg Stadion
4 - 0
779910
29-08 2021
Kl. 11:00
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
779913
29-08 2021
Kl. 14:00
Solrød FC ØUB Solrød Idrætscenter
2 - 3
779918
ti
31-08 2021
Kl. 19:00
ØUB NFC/VIF Øster Ulslev stadion
1 - 3
779897
on
01-09 2021
Kl. 18:30
Greve Fodbold Borup IF Greve Idræts Center
4 - 0
779933 to
02-09 2021
Kl. 18:30
Oversidder B 73 Slagelse
779914
ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Borup IF Solrød FC Borup Stadion
2 - 1
779909 fr
10-09 2021
Kl. 19:00
Raklev-Kalundborg Pigefodbold Borup IF Røsnæshallen Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

779956 fr
10-09 2021
Kl. 19:00
Raklev-Kalundborg Pigefodbold Oversidder Røsnæshallen
779961
12-09 2021
Kl. 14:00
Solrød FC NFC/VIF Solrød Idrætscenter
HHT

Hjemmehold taberdømt

779958
ma
13-09 2021
Kl. 18:30
Borup IF Herlufsholm GF Borup Stadion
2 - 1
779965 to
16-09 2021
Kl. 18:30
Oversidder Borup IF
779962
to
16-09 2021
Kl. 19:00
NFC/VIF Greve Fodbold NFC Anlæg Syd
1 - 3
779963
18-09 2021
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Solrød FC SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
UHT

Udehold taberdømt

779964
18-09 2021
Kl. 15:30
ØUB B 73 Slagelse Øster Ulslev stadion
0 - 4
779966
19-09 2021
Kl. 14:00
Roskilde Pigefodbold Raklev-Kalundborg Pigefodbold Himmelev Idrætspark
779900 ti
21-09 2021
Kl. 18:30
NFC/VIF Herlufsholm GF Vordingborg Stadion
779955 on
22-09 2021
Kl. 19:00
Roskilde Pigefodbold Greve Fodbold Himmelev Kunstgræsbane
779967
25-09 2021
Kl. 11:00
Raklev-Kalundborg Pigefodbold ØUB Røsnæshallen
779970
25-09 2021
Kl. 11:30
B 73 Slagelse NFC/VIF Stadion Vest
779968
25-09 2021
Kl. 12:30
Borup IF Roskilde Pigefodbold Borup Stadion
779969
25-09 2021
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Oversidder SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
779971
26-09 2021
Kl. 14:00
Solrød FC Greve Fodbold Solrød Idrætscenter
779912 ma
27-09 2021
Kl. 18:30
B 73 Slagelse Herlufsholm GF Stadion Vest
779974 ti
28-09 2021
Kl. 18:30
ØUB Borup IF Øster Ulslev stadion
779972
02-10 2021
Kl. 12:00
Greve Fodbold B 73 Slagelse Greve Idræts Center
779973
02-10 2021
Kl. 16:00
NFC/VIF Raklev-Kalundborg Pigefodbold NFC Anlæg Syd
779975
03-10 2021
Kl. 14:00
Solrød FC Oversidder Solrød Idrætscenter
779976
03-10 2021
Kl. 16:00
Roskilde Pigefodbold Herlufsholm GF Himmelev Idrætspark
779903 on
06-10 2021
Kl. 18:30
Solrød FC Roskilde Pigefodbold Solrød Idrætscenter
779984 to
07-10 2021
Kl. 18:30
Oversidder Roskilde Pigefodbold
779977
09-10 2021
Kl. 11:00
Raklev-Kalundborg Pigefodbold Greve Fodbold Røsnæshallen
779983
09-10 2021
Kl. 11:30
B 73 Slagelse Solrød FC Stadion Vest
779982
09-10 2021
Kl. 14:00
Herlufsholm GF ØUB SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
779979
09-10 2021
Kl. 14:30
Borup IF NFC/VIF Borup Stadion
779904 on
13-10 2021
Kl. 19:00
Raklev-Kalundborg Pigefodbold Solrød FC Røsnæshallen Kunstgræs
779957 on
13-10 2021
Kl. 19:00
Greve Fodbold ØUB Greve Idræts Center
779959
17-10 2021
Kl. 11:30
B 73 Slagelse Roskilde Pigefodbold Stadion Vest
779917
31-10 2021
Kl. 13:00
Herlufsholm GF Raklev-Kalundborg Pigefodbold SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind