MENU

8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
550138
on
11-08 2021
Kl. 19:00
Kokkedal BK (1) FC Rudersdal Egedalsbanen
8 - 1
550140 on
11-08 2021
Kl. 19:00
VB 1968 Kr. Værløse IF Skovbrynet Skole
4 - 1
550136 to
12-08 2021
Kl. 18:00
IF Hjorten Hundige BK (2) Skinderskovgård
6 - 1
550137 to
12-08 2021
Kl. 19:00
BB FC Albertslund IF (2) Kongevejens Skole
2 - 1
550141
15-08 2021
Kl. 12:00
Nerashté, Ballerup B. 82, Virum Damgårdsparken, Ballerup
3 - 1
550142 on
18-08 2021
Kl. 19:00
Kr. Værløse IF Nerashté, Ballerup Sandet Stadion
2 - 7
550156
on
18-08 2021
Kl. 19:00
Albertslund IF (2) IF Hjorten Albertslund Stadion
0 - 2
550149
22-08 2021
Kl. 12:00
Hundige BK (2) VB 1968 Hundige Boldfælled
1 - 9
550157
22-08 2021
Kl. 14:30
FC Rudersdal BB FC Rundforbi Stadion
5 - 2
550158
22-08 2021
Kl. 15:00
B. 82, Virum Kokkedal BK (1) Fuglsanggårdsskolen
0 - 1
550159 on
25-08 2021
Kl. 19:00
Kr. Værløse IF Hundige BK (2) Sandet Stadion
UHT

Udehold taberdømt

550162 on
25-08 2021
Kl. 19:00
VB 1968 Albertslund IF (2) Skovbrynet Skole
3 - 0
550163
29-08 2021
Kl. 12:00
Nerashté, Ballerup Kokkedal BK (1) Damgårdsparken, Ballerup
3 - 3
550161
29-08 2021
Kl. 15:00
BB FC B. 82, Virum Kongevejens Skole
1 - 0
550183 on
01-09 2021
Kl. 18:30
FC Rudersdal VB 1968 Rundforbi Stadion
2 - 20
550180 on
01-09 2021
Kl. 18:45
Albertslund IF (2) Kr. Værløse IF Albertslund Stadion
2 - 2
550182
on
01-09 2021
Kl. 18:45
Kokkedal BK (1) BB FC Egedalsbanen
4 - 0
550164
05-09 2021
Kl. 12:00
Hundige BK (2) Nerashté, Ballerup Hundige Boldfælled
HHT

Hjemmehold taberdømt

550185
05-09 2021
Kl. 15:00
B. 82, Virum IF Hjorten Fuglsanggårdsskolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

550190 on
08-09 2021
Kl. 18:30
VB 1968 B. 82, Virum Skovbrynet Skole
UHT

Udehold taberdømt

550187 on
08-09 2021
Kl. 19:00
Kr. Værløse IF FC Rudersdal Sandet Stadion
5 - 4
550188
to
09-09 2021
Kl. 18:00
IF Hjorten Kokkedal BK (1) Skinderskovgård
6 - 2
550189
12-09 2021
Kl. 12:00
Hundige BK (2) Albertslund IF (2) Hundige Boldfælled
HHT

Hjemmehold taberdømt

550191
12-09 2021
Kl. 12:00
Nerashté, Ballerup BB FC Damgårdsparken, Ballerup
7 - 3
550195 on
15-09 2021
Kl. 18:15
Albertslund IF (2) Nerashté, Ballerup Albertslund Stadion
1 - 2
550196
on
15-09 2021
Kl. 18:15
Kokkedal BK (1) VB 1968 Egedalsbanen
3 - 3
550192
to
16-09 2021
Kl. 17:00
BB FC IF Hjorten Kongevejens Skole
1 - 5
550198
19-09 2021
Kl. 13:00
FC Rudersdal Hundige BK (2) Rundforbi Stadion
UHT

Udehold taberdømt

550199
19-09 2021
Kl. 15:00
B. 82, Virum Kr. Værløse IF Fuglsanggårdsskolen
4 - 3
550160
19-09 2021
Kl. 15:00
IF Hjorten FC Rudersdal Skinderskovgård
7 - 1
550226 on
22-09 2021
Kl. 18:00
VB 1968 BB FC Skovbrynet Skole
UHT

Udehold taberdømt

550212
on
22-09 2021
Kl. 19:00
Kr. Værløse IF Kokkedal BK (1) Stavnsholt
0 - 9
550225
25-09 2021
Kl. 14:00
Albertslund IF (2) FC Rudersdal Albertslund Stadion
6 - 2
550213
26-09 2021
Kl. 12:00
Hundige BK (2) B. 82, Virum Hundige Boldfælled
HHT

Hjemmehold taberdømt

550247
26-09 2021
Kl. 12:00
Nerashté, Ballerup IF Hjorten Damgårdsparken, Ballerup
3 - 2
550252 on
29-09 2021
Kl. 17:45
Kokkedal BK (1) Hundige BK (2) Egedalsbanen
UHT

Udehold taberdømt

550251 to
30-09 2021
Kl. 17:00
BB FC Kr. Værløse IF Kongevejens Skole
UMH
550249 to
30-09 2021
Kl. 17:30
IF Hjorten VB 1968 Skinderskovgård
3 - 4
550253
03-10 2021
Kl. 12:00
Nerashté, Ballerup FC Rudersdal Damgårdsparken, Ballerup
UHT

Udehold taberdømt

550255
03-10 2021
Kl. 15:00
B. 82, Virum Albertslund IF (2) Fuglsanggårdsskolen
0 - 1
550259
on
06-10 2021
Kl. 17:30
Albertslund IF (2) Kokkedal BK (1) Albertslund Stadion
1 - 3
550268 on
06-10 2021
Kl. 17:30
VB 1968 Nerashté, Ballerup Skovbrynet Skole
5 - 3
550258
10-10 2021
Kl. 12:00
Hundige BK (2) BB FC Hundige Boldfælled
HHT

Hjemmehold taberdømt

550270
10-10 2021
Kl. 15:00
FC Rudersdal B. 82, Virum Rundforbi Stadion
0 - 4
550257
24-10 2021
Kl. 11:00
Kr. Værløse IF IF Hjorten Stavnsholt
HHT

Hjemmehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind