U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår, Pulje 3 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
602764
fr12-08 2022
17:00 FFB Albertslund IF Frederikssund Stadion
12. aug 2022
17:00
FFB
Albertslund IF
602766
13-08 2022
10:00 Taastrup FC Solrød FC NyBolig Park
13. aug 2022
10:00
Taastrup FC
Solrød FC
602768
to18-08 2022
18:00 Stenløse BK Taastrup FC Stenløse Stadion
18. aug 2022
18:00
Stenløse BK
Taastrup FC
602769
20-08 2022
10:00 Albertslund IF Roskilde Boldklub Albertslund Stadion
20. aug 2022
10:00
Albertslund IF
Roskilde Boldklub
602767
21-08 2022
11:30 Solrød FC FFB Solrød Idrætscenter
21. aug 2022
11:30
Solrød FC
FFB
602765
to25-08 2022
16:45 Roskilde Boldklub Stenløse BK Roskilde Idrætspark
25. aug 2022
16:45
Roskilde Boldklub
Stenløse BK
609441
27-08 2022
10:00 Albertslund IF Stenløse BK Albertslund Stadion
27. aug 2022
10:00
Albertslund IF
Stenløse BK
609387
27-08 2022
10:30 FFB Taastrup FC Frederikssund Stadion
27. aug 2022
10:30
FFB
Taastrup FC
609388
28-08 2022
11:30 Roskilde Boldklub Solrød FC Roskilde Idrætspark
28. aug 2022
11:30
Roskilde Boldklub
Solrød FC
609442
03-09 2022
10:00 FFB Stenløse BK Frederikssund Stadion
03. sep 2022
10:00
FFB
Stenløse BK
609443
03-09 2022
10:00 Solrød FC Albertslund IF Solrød Idrætscenter
03. sep 2022
10:00
Solrød FC
Albertslund IF
609444
04-09 2022
10:00 Taastrup FC Roskilde Boldklub NyBolig Park
04. sep 2022
10:00
Taastrup FC
Roskilde Boldklub
613498
10-09 2022
10:00 Stenløse BK Solrød FC Stenløse Stadion
10. sep 2022
10:00
Stenløse BK
Solrød FC
613499
10-09 2022
10:00 Albertslund IF Taastrup FC NyBolig Park
10. sep 2022
10:00
Albertslund IF
Taastrup FC
613497
10-09 2022
11:30 Roskilde Boldklub FFB Roskilde Idrætspark
10. sep 2022
11:30
Roskilde Boldklub
FFB
613500
17-09 2022
10:00 Solrød FC Taastrup FC Solrød Idrætscenter
17. sep 2022
10:00
Solrød FC
Taastrup FC
613502
17-09 2022
10:00 Albertslund IF FFB Albertslund Stadion
17. sep 2022
10:00
Albertslund IF
FFB
613501
17-09 2022
11:00 Stenløse BK Roskilde Boldklub Stenløse Stadion
17. sep 2022
11:00
Stenløse BK
Roskilde Boldklub
613504
24-09 2022
10:00 Roskilde Boldklub Albertslund IF Roskilde Idrætspark
24. sep 2022
10:00
Roskilde Boldklub
Albertslund IF
613505
24-09 2022
10:00 Taastrup FC Stenløse BK NyBolig Park
24. sep 2022
10:00
Taastrup FC
Stenløse BK
613503
24-09 2022
10:30 FFB Solrød FC Frederikssund Stadion
24. sep 2022
10:30
FFB
Solrød FC
613507
01-10 2022
11:00 Stenløse BK Albertslund IF Stenløse Stadion
01. okt 2022
11:00
Stenløse BK
Albertslund IF
613506
02-10 2022
10:00 Solrød FC Roskilde Boldklub Solrød Idrætscenter
02. okt 2022
10:00
Solrød FC
Roskilde Boldklub
613508
02-10 2022
10:00 Taastrup FC FFB NyBolig Park
02. okt 2022
10:00
Taastrup FC
FFB
613511
08-10 2022
10:00 Albertslund IF Solrød FC Albertslund Stadion
08. okt 2022
10:00
Albertslund IF
Solrød FC
613510
08-10 2022
11:00 Stenløse BK FFB Stenløse Stadion
08. okt 2022
11:00
Stenløse BK
FFB
613509
09-10 2022
11:30 Roskilde Boldklub Taastrup FC Roskilde Idrætspark
09. okt 2022
11:30
Roskilde Boldklub
Taastrup FC
613512
on12-10 2022
17:00 FFB Roskilde Boldklub Frederikssund Stadion
12. okt 2022
17:00
FFB
Roskilde Boldklub
613514
15-10 2022
10:00 Taastrup FC Albertslund IF Albertslund Stadion
15. okt 2022
10:00
Taastrup FC
Albertslund IF
613513
15-10 2022
11:00 Solrød FC Stenløse BK Solrød Idrætscenter
15. okt 2022
11:00
Solrød FC
Stenløse BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind