U12 Drenge 2 (11) 8M VinterBOLD, Pulje 5 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
799272
19-11 2022
11:15 Hvidovre IF Glostrup Avedøre Stadion Kunstgræs
19. nov 2022
11:15
Hvidovre IF
Glostrup
798965
19-11 2022
14:30 BK Friheden Taastrup FC Avedøre Stadion Kunstgræs
19. nov 2022
14:30
BK Friheden
Taastrup FC
799273
19-11 2022
15:00 Brøndbyernes IF Karlslunde IF Brøndby Stadion
19. nov 2022
15:00
Brøndbyernes IF
Karlslunde IF
798966
20-11 2022
10:15 Himmelev-Veddelev BK Holbæk B&I Himmelev Idrætspark
20. nov 2022
10:15
Himmelev-Veddelev BK
Holbæk B&I
799275
26-11 2022
10:50 Karlslunde IF VG Fodbold Karlslunde Stadion
26. nov 2022
10:50
Karlslunde IF
VG Fodbold
799277
26-11 2022
11:00 Holbæk B&I BK Friheden Holbæk Sportsby
26. nov 2022
11:00
Holbæk B&I
BK Friheden
799279
03-12 2022
10:30 Greve Fodbold Hvidovre IF Greve Idræts Center
03. dec 2022
10:30
Greve Fodbold
Hvidovre IF
799276
04-12 2022
10:00 Taastrup FC Brøndbyernes IF NyBolig Park - Kunstgræs
04. dec 2022
10:00
Taastrup FC
Brøndbyernes IF
799278
04-12 2022
11:00 Glostrup Himmelev-Veddelev BK Glostrup Idrætspark Kunstgræs
04. dec 2022
11:00
Glostrup
Himmelev-Veddelev BK
799280
11-12 2022
10:50 Karlslunde IF Taastrup FC Karlslunde Stadion
11. dec 2022
10:50
Karlslunde IF
Taastrup FC
799283
17-12 2022
11:00 Brøndbyernes IF Holbæk B&I Brøndby Stadion
17. dec 2022
11:00
Brøndbyernes IF
Holbæk B&I
799281
17-12 2022
14:30 BK Friheden Glostrup Avedøre Stadion Kunstgræs
17. dec 2022
14:30
BK Friheden
Glostrup
799282
18-12 2022
10:15 Himmelev-Veddelev BK Greve Fodbold Himmelev Idrætspark
18. dec 2022
10:15
Himmelev-Veddelev BK
Greve Fodbold
799284
to22-12 2022
17:15 VG Fodbold Hvidovre IF Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
22. dec 2022
17:15
VG Fodbold
Hvidovre IF
799287
14-01 2023
10:00 Hvidovre IF Himmelev-Veddelev BK Avedøre Stadion Kunstgræs
14. jan 2023
10:00
Hvidovre IF
Himmelev-Veddelev BK
799289
14-01 2023
10:30 Greve Fodbold BK Friheden Greve Idræts Center
14. jan 2023
10:30
Greve Fodbold
BK Friheden
799285
14-01 2023
11:15 Taastrup FC VG Fodbold NyBolig Park - Kunstgræs
14. jan 2023
11:15
Taastrup FC
VG Fodbold
799288
15-01 2023
11:00 Glostrup Brøndbyernes IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
15. jan 2023
11:00
Glostrup
Brøndbyernes IF
799274
21-01 2023
11:00 VG Fodbold Greve Fodbold Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
21. jan 2023
11:00
VG Fodbold
Greve Fodbold
799290
22-01 2023
10:50 Karlslunde IF Glostrup Karlslunde Stadion
22. jan 2023
10:50
Karlslunde IF
Glostrup
799917
28-01 2023
11:00 Holbæk B&I Glostrup Holbæk Sportsby
28. jan 2023
11:00
Holbæk B&I
Glostrup
799291
28-01 2023
14:30 BK Friheden Hvidovre IF Avedøre Stadion Kunstgræs
28. jan 2023
14:30
BK Friheden
Hvidovre IF
799294
29-01 2023
10:00 VG Fodbold Himmelev-Veddelev BK Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
29. jan 2023
10:00
VG Fodbold
Himmelev-Veddelev BK
799292
29-01 2023
12:15 Taastrup FC Holbæk B&I NyBolig Park - Kunstgræs
29. jan 2023
12:15
Taastrup FC
Holbæk B&I
799293
29-01 2023
13:00 Brøndbyernes IF Greve Fodbold Brøndby Stadion
29. jan 2023
13:00
Brøndbyernes IF
Greve Fodbold
799286
19-02 2023
11:00 Holbæk B&I Karlslunde IF Holbæk Sportsby
19. feb 2023
11:00
Holbæk B&I
Karlslunde IF
799299
04-03 2023
10:30 Greve Fodbold Karlslunde IF Greve Idræts Center
04. mar 2023
10:30
Greve Fodbold
Karlslunde IF
799297
05-03 2023
09:45 Hvidovre IF Brøndbyernes IF Avedøre Stadion Kunstgræs
05. mar 2023
09:45
Hvidovre IF
Brøndbyernes IF
799295
05-03 2023
10:30 Himmelev-Veddelev BK BK Friheden Himmelev Idrætspark
05. mar 2023
10:30
Himmelev-Veddelev BK
BK Friheden
799296
05-03 2023
11:00 Holbæk B&I VG Fodbold Holbæk Sportsby
05. mar 2023
11:00
Holbæk B&I
VG Fodbold
799298
05-03 2023
11:00 Glostrup Taastrup FC Glostrup Idrætspark Kunstgræs
05. mar 2023
11:00
Glostrup
Taastrup FC
799915
11-03 2023
10:50 Karlslunde IF Hvidovre IF Karlslunde Stadion
11. mar 2023
10:50
Karlslunde IF
Hvidovre IF
799916
11-03 2023
11:15 Taastrup FC Greve Fodbold NyBolig Park - Kunstgræs
11. mar 2023
11:15
Taastrup FC
Greve Fodbold
799919
11-03 2023
11:15 VG Fodbold BK Friheden Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
11. mar 2023
11:15
VG Fodbold
BK Friheden
799928
12-03 2023
10:00 Holbæk B&I Hvidovre IF Holbæk Sportsby
12. mar 2023
10:00
Holbæk B&I
Hvidovre IF
799918
12-03 2023
13:00 Brøndbyernes IF Himmelev-Veddelev BK Brøndby Stadion
12. mar 2023
13:00
Brøndbyernes IF
Himmelev-Veddelev BK
799924
18-03 2023
10:30 VG Fodbold Glostrup Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
18. mar 2023
10:30
VG Fodbold
Glostrup
799925
18-03 2023
10:30 Greve Fodbold Holbæk B&I Greve Idræts Center
18. mar 2023
10:30
Greve Fodbold
Holbæk B&I
799920
18-03 2023
14:30 BK Friheden Brøndbyernes IF Avedøre Stadion Kunstgræs
18. mar 2023
14:30
BK Friheden
Brøndbyernes IF
799923
19-03 2023
09:45 Hvidovre IF Taastrup FC Avedøre Stadion Kunstgræs
19. mar 2023
09:45
Hvidovre IF
Taastrup FC
799921
19-03 2023
10:15 Himmelev-Veddelev BK Karlslunde IF Himmelev Idrætspark
19. mar 2023
10:15
Himmelev-Veddelev BK
Karlslunde IF
799926
25-03 2023
10:50 Karlslunde IF BK Friheden Karlslunde Stadion
25. mar 2023
10:50
Karlslunde IF
BK Friheden
799927
25-03 2023
11:15 Taastrup FC Himmelev-Veddelev BK NyBolig Park - Kunstgræs
25. mar 2023
11:15
Taastrup FC
Himmelev-Veddelev BK
799930
26-03 2023
11:00 Glostrup Greve Fodbold Glostrup Idrætspark Kunstgræs
26. mar 2023
11:00
Glostrup
Greve Fodbold
799929
26-03 2023
13:00 Brøndbyernes IF VG Fodbold Brøndby Stadion
26. mar 2023
13:00
Brøndbyernes IF
VG Fodbold
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBOld.

Der skal ikke indrapporteres resultater i U11 og U12

Log ind