U12 Piger 3 (11) 8M VinterBOLD, Pulje 3 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
543862
19-11 2022
10:00 Såby Fodbold VG Fodbold Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
19. nov 2022
10:00
Såby Fodbold
VG Fodbold
543863
19-11 2022
10:00 Roskilde Boldklub Vallensbæk IF Roskilde Idrætspark
19. nov 2022
10:00
Roskilde Boldklub
Vallensbæk IF
543864
19-11 2022
12:30 Hvidovre IF Dianalund IF Avedøre Stadion Kunstgræs
19. nov 2022
12:30
Hvidovre IF
Dianalund IF
543861
20-11 2022
11:00 Brøndbyernes IF Herstedøster IC Brøndby Stadion
20. nov 2022
11:00
Brøndbyernes IF
Herstedøster IC
543865
20-11 2022
14:00 IF Frem Bjæverskov Greve Fodbold Bjæverskov Stadion
20. nov 2022
14:00
IF Frem Bjæverskov
Greve Fodbold
543870
03-12 2022
09:00 Greve Fodbold Roskilde Boldklub Greve Idræts Center
03. dec 2022
09:00
Greve Fodbold
Roskilde Boldklub
543869
04-12 2022
09:00 Vallensbæk IF Såby Fodbold
!
NB: Såby Fodbold er taberdømt
Vallensbæk Idrætscenter
04. dec 2022
09:00
Vallensbæk IF
Såby Fodbold
543867
04-12 2022
10:00 Herstedøster IC Hvidovre IF Albertslund Stadion Kunstgræs
04. dec 2022
10:00
Herstedøster IC
Hvidovre IF
543868
04-12 2022
10:00 VG Fodbold Brøndbyernes IF Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
04. dec 2022
10:00
VG Fodbold
Brøndbyernes IF
543866
04-12 2022
12:30 Dianalund IF IF Frem Bjæverskov Holberg Arena Kunst
04. dec 2022
12:30
Dianalund IF
IF Frem Bjæverskov
543871
17-12 2022
10:30 Dianalund IF Herstedøster IC
!
NB: Herstedøster IC er taberdømt
Holberg Arena Kunst
17. dec 2022
10:30
Dianalund IF
Herstedøster IC
543873
17-12 2022
12:30 Såby Fodbold Greve Fodbold Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
17. dec 2022
12:30
Såby Fodbold
Greve Fodbold
543874
17-12 2022
13:45 Hvidovre IF VG Fodbold
!
NB: VG Fodbold er taberdømt
Avedøre Stadion Kunstgræs
17. dec 2022
13:45
Hvidovre IF
VG Fodbold
543872
18-12 2022
11:00 Brøndbyernes IF Vallensbæk IF Brøndby Stadion
18. dec 2022
11:00
Brøndbyernes IF
Vallensbæk IF
543875
18-12 2022
14:00 IF Frem Bjæverskov Roskilde Boldklub Bjæverskov Stadion
18. dec 2022
14:00
IF Frem Bjæverskov
Roskilde Boldklub
543917
14-01 2023
09:00 Greve Fodbold Brøndbyernes IF Greve Idræts Center
14. jan 2023
09:00
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF
543878
14-01 2023
10:00 Roskilde Boldklub Såby Fodbold Roskilde Idrætspark
14. jan 2023
10:00
Roskilde Boldklub
Såby Fodbold
543877
15-01 2023
10:00 VG Fodbold Dianalund IF Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
15. jan 2023
10:00
VG Fodbold
Dianalund IF
543879
15-01 2023
11:30 Vallensbæk IF Hvidovre IF Vallensbæk Idrætscenter
15. jan 2023
11:30
Vallensbæk IF
Hvidovre IF
543928
28-01 2023
10:30 Dianalund IF Vallensbæk IF Holberg Arena Kunst
28. jan 2023
10:30
Dianalund IF
Vallensbæk IF
543930
29-01 2023
10:00 Herstedøster IC VG Fodbold
!
NB: VG Fodbold er taberdømt
Albertslund Stadion Kunstgræs
29. jan 2023
10:00
Herstedøster IC
VG Fodbold
543929
29-01 2023
11:00 Brøndbyernes IF Roskilde Boldklub Brøndby Stadion
29. jan 2023
11:00
Brøndbyernes IF
Roskilde Boldklub
543932
29-01 2023
14:00 IF Frem Bjæverskov Såby Fodbold Bjæverskov Stadion
29. jan 2023
14:00
IF Frem Bjæverskov
Såby Fodbold
543931
29-01 2023
16:00 Hvidovre IF Greve Fodbold Avedøre Stadion Kunstgræs
29. jan 2023
16:00
Hvidovre IF
Greve Fodbold
543876
05-02 2023
10:00 Herstedøster IC IF Frem Bjæverskov Albertslund Stadion Kunstgræs
05. feb 2023
10:00
Herstedøster IC
IF Frem Bjæverskov
543937
26-02 2023
10:30 Greve Fodbold Dianalund IF Greve Idræts Center
26. feb 2023
10:30
Greve Fodbold
Dianalund IF
543935
04-03 2023
08:30 Roskilde Boldklub Hvidovre IF Roskilde Idrætspark
04. mar 2023
08:30
Roskilde Boldklub
Hvidovre IF
543933
04-03 2023
10:00 Såby Fodbold Brøndbyernes IF Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
04. mar 2023
10:00
Såby Fodbold
Brøndbyernes IF
543934
05-03 2023
10:45 VG Fodbold IF Frem Bjæverskov Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
05. mar 2023
10:45
VG Fodbold
IF Frem Bjæverskov
543936
05-03 2023
11:30 Vallensbæk IF Herstedøster IC Vallensbæk Idrætscenter
05. mar 2023
11:30
Vallensbæk IF
Herstedøster IC
543939
11-03 2023
10:00 Herstedøster IC Greve Fodbold Albertslund Stadion Kunstgræs
11. mar 2023
10:00
Herstedøster IC
Greve Fodbold
543938
11-03 2023
10:30 Dianalund IF Roskilde Boldklub Holberg Arena Kunst
11. mar 2023
10:30
Dianalund IF
Roskilde Boldklub
543940
11-03 2023
11:15 VG Fodbold Vallensbæk IF Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
11. mar 2023
11:15
VG Fodbold
Vallensbæk IF
543941
12-03 2023
13:00 Hvidovre IF Såby Fodbold Avedøre Stadion Kunstgræs
12. mar 2023
13:00
Hvidovre IF
Såby Fodbold
543942
12-03 2023
13:30 IF Frem Bjæverskov Brøndbyernes IF Bjæverskov Stadion
12. mar 2023
13:30
IF Frem Bjæverskov
Brøndbyernes IF
543945
18-03 2023
10:00 Roskilde Boldklub Herstedøster IC Roskilde Idrætspark
18. mar 2023
10:00
Roskilde Boldklub
Herstedøster IC
543944
18-03 2023
15:00 Såby Fodbold Dianalund IF Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
18. mar 2023
15:00
Såby Fodbold
Dianalund IF
543983
19-03 2023
09:00 Greve Fodbold VG Fodbold Greve Idræts Center
19. mar 2023
09:00
Greve Fodbold
VG Fodbold
543943
19-03 2023
11:00 Brøndbyernes IF Hvidovre IF Brøndby Stadion
19. mar 2023
11:00
Brøndbyernes IF
Hvidovre IF
543981
19-03 2023
14:00 IF Frem Bjæverskov Vallensbæk IF Bjæverskov Stadion
19. mar 2023
14:00
IF Frem Bjæverskov
Vallensbæk IF
543985
25-03 2023
10:00 Herstedøster IC Såby Fodbold Albertslund Stadion Kunstgræs
25. mar 2023
10:00
Herstedøster IC
Såby Fodbold
543987
25-03 2023
10:00 Hvidovre IF IF Frem Bjæverskov Avedøre Stadion Kunstgræs
25. mar 2023
10:00
Hvidovre IF
IF Frem Bjæverskov
543984
25-03 2023
10:30 Dianalund IF Brøndbyernes IF
!
NB: Brøndbyernes IF er taberdømt
Holberg Arena Kunst
25. mar 2023
10:30
Dianalund IF
Brøndbyernes IF
543986
26-03 2023
10:00 VG Fodbold Roskilde Boldklub Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
26. mar 2023
10:00
VG Fodbold
Roskilde Boldklub
543988
26-03 2023
12:00 Vallensbæk IF Greve Fodbold Vallensbæk Idrætscenter kunst
26. mar 2023
12:00
Vallensbæk IF
Greve Fodbold
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBOld.

Der skal ikke indrapporteres resultater i U11 og U12

Log ind