U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49, Pulje 5 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 13-11 2022
Spillested:
Karlslunde Stadion Kunst A - 5-mands Kongens Enge 42 2690 Karlslunde
861053 10:30 Greve Fodbold Karlslunde IF Kunst A - 5-mands
10:30
Greve Fodbold
Karlslunde IF
861054 10:30 Albertslund IF Ejby IF Fodbold
!
NB: Ejby IF Fodbold er taberdømt
1
10:30
Albertslund IF
Ejby IF Fodbold
861055 11:00 Køge FC Greve Fodbold Kunst A - 5-mands
11:00
Køge FC
Greve Fodbold
861056 11:00 Karlslunde IF Albertslund IF Kunst B - 5-mands
11:00
Karlslunde IF
Albertslund IF
861057 11:30 Ejby IF Fodbold
!
NB: Ejby IF Fodbold er taberdømt
Køge FC 1
11:30
Ejby IF Fodbold
Køge FC
861058 11:30 Greve Fodbold Albertslund IF Kunst B - 5-mands
11:30
Greve Fodbold
Albertslund IF
861059 12:00 Køge FC Karlslunde IF Kunst A - 5-mands
12:00
Køge FC
Karlslunde IF
861060 12:00 Ejby IF Fodbold
!
NB: Ejby IF Fodbold er taberdømt
Greve Fodbold 1
12:00
Ejby IF Fodbold
Greve Fodbold
Arrangør:
søndag den. 13-11 2022
Spillested:
NyBolig Park Sydskellet 1 2630 Taastrup
861061 12:00 RB 1906 Taastrup FC (1)
12:00
RB 1906
Taastrup FC (1)
861062 12:00 Vordingborg IF Herlufsholm GF
12:00
Vordingborg IF
Herlufsholm GF
861063 12:30 Avedøre IF (1) RB 1906
12:30
Avedøre IF (1)
RB 1906
861064 12:30 Taastrup FC (1) Vordingborg IF
12:30
Taastrup FC (1)
Vordingborg IF
861065 13:00 Herlufsholm GF Avedøre IF (1)
13:00
Herlufsholm GF
Avedøre IF (1)
861066 13:00 RB 1906 Vordingborg IF
13:00
RB 1906
Vordingborg IF
861067 13:30 Avedøre IF (1) Taastrup FC (1)
13:30
Avedøre IF (1)
Taastrup FC (1)
861068 13:30 Herlufsholm GF RB 1906
13:30
Herlufsholm GF
RB 1906
Arrangør:
lørdag den. 26-11 2022
Spillested:
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) 1 Herlufsholm Alle 233 4700 Næstved
861069 12:00 Køge FC Taastrup FC (1)
!
NB: Taastrup FC (1) er taberdømt
1
12:00
Køge FC
Taastrup FC (1)
861070 12:00 Greve Fodbold
!
NB: Greve Fodbold er taberdømt
Herlufsholm GF 1
12:00
Greve Fodbold
Herlufsholm GF
861071 12:30 Albertslund IF Køge FC
12:30
Albertslund IF
Køge FC
861072 12:30 Taastrup FC (1) Greve Fodbold 1
UHHT
12:30
Taastrup FC (1)
Greve Fodbold
UHHT
861073 13:00 Herlufsholm GF Albertslund IF
13:00
Herlufsholm GF
Albertslund IF
861074 13:00 Køge FC Greve Fodbold
!
NB: Greve Fodbold er taberdømt
1
13:00
Køge FC
Greve Fodbold
861075 13:30 Albertslund IF Taastrup FC (1)
!
NB: Taastrup FC (1) er taberdømt
1
13:30
Albertslund IF
Taastrup FC (1)
861076 13:30 Herlufsholm GF Køge FC
13:30
Herlufsholm GF
Køge FC
Arrangør:
søndag den. 27-11 2022
Spillested:
Avedøre Stadion Byvej 72 2650 Hvidovre
861077 09:00 Avedøre IF (1) Vordingborg IF
09:00
Avedøre IF (1)
Vordingborg IF
861078 09:00 RB 1906 Karlslunde IF
09:00
RB 1906
Karlslunde IF
861079 09:30 Ejby IF Fodbold Avedøre IF (1)
09:30
Ejby IF Fodbold
Avedøre IF (1)
861080 09:30 Vordingborg IF RB 1906
09:30
Vordingborg IF
RB 1906
861081 10:00 Karlslunde IF Ejby IF Fodbold
10:00
Karlslunde IF
Ejby IF Fodbold
861082 10:00 Avedøre IF (1) RB 1906
10:00
Avedøre IF (1)
RB 1906
861083 10:30 Ejby IF Fodbold Vordingborg IF
10:30
Ejby IF Fodbold
Vordingborg IF
861084 10:30 Karlslunde IF Avedøre IF (1)
10:30
Karlslunde IF
Avedøre IF (1)
Arrangør:
lørdag den. 10-12 2022
Spillested:
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) 1 Herlufsholm Alle 233 4700 Næstved
861085 10:00 Herlufsholm GF Karlslunde IF
!
NB: Karlslunde IF er taberdømt
1
10:00
Herlufsholm GF
Karlslunde IF
861086 10:00 Avedøre IF (1) Greve Fodbold
10:00
Avedøre IF (1)
Greve Fodbold
861087 10:30 RB 1906 Herlufsholm GF
10:30
RB 1906
Herlufsholm GF
861088 10:30 Karlslunde IF
!
NB: Karlslunde IF er taberdømt
Avedøre IF (1) 1
10:30
Karlslunde IF
Avedøre IF (1)
861089 11:00 Greve Fodbold RB 1906
11:00
Greve Fodbold
RB 1906
861090 11:00 Herlufsholm GF Avedøre IF (1)
11:00
Herlufsholm GF
Avedøre IF (1)
861091 11:30 RB 1906 Karlslunde IF
!
NB: Karlslunde IF er taberdømt
1
11:30
RB 1906
Karlslunde IF
861092 11:30 Greve Fodbold Herlufsholm GF
11:30
Greve Fodbold
Herlufsholm GF
Arrangør:
søndag den. 11-12 2022
Spillested:
Ejby Stadion Skovvang 1 4623 Lille Skensved
861093 09:00 Albertslund IF Ejby IF Fodbold
09:00
Albertslund IF
Ejby IF Fodbold
861094 09:00 Taastrup FC (1) Vordingborg IF
09:00
Taastrup FC (1)
Vordingborg IF
861095 09:30 Køge FC Albertslund IF
09:30
Køge FC
Albertslund IF
861096 09:30 Ejby IF Fodbold Taastrup FC (1)
09:30
Ejby IF Fodbold
Taastrup FC (1)
861097 10:00 Vordingborg IF Køge FC
10:00
Vordingborg IF
Køge FC
861098 10:00 Albertslund IF Taastrup FC (1)
10:00
Albertslund IF
Taastrup FC (1)
861099 10:30 Køge FC Ejby IF Fodbold
10:30
Køge FC
Ejby IF Fodbold
861100 10:30 Vordingborg IF Albertslund IF
10:30
Vordingborg IF
Albertslund IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind