U12 Drenge 1 8-mands (11) Forår, Pulje 1 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
135641
on12-04 2023
18:30 Oversidder Lundtofte Boldklub
12. apr 2023
18:30
Oversidder
Lundtofte Boldklub
135643
15-04 2023
10:00 IF Skjold Birkerød FC Rudersdal Birkerød Stadion
15. apr 2023
10:00
IF Skjold Birkerød
FC Rudersdal
135645
15-04 2023
10:00 Gladsaxe-Hero BK Ølstykke FC Gladsaxe Stadion
15. apr 2023
10:00
Gladsaxe-Hero BK
Ølstykke FC
135642
16-04 2023
10:30 Virum-Sorgenfri BK FC Nordkysten Virum Stadion
16. apr 2023
10:30
Virum-Sorgenfri BK
FC Nordkysten
135644
16-04 2023
14:00 Farum BK Frederiksværk Fodbold Klub Farum Park
16. apr 2023
14:00
Farum BK
Frederiksværk Fodbold Klub
135647
on19-04 2023
18:45 Lundtofte Boldklub Farum BK Lundtofte Idrætsplads
19. apr 2023
18:45
Lundtofte Boldklub
Farum BK
135648
22-04 2023
11:00 FC Nordkysten Oversidder Pedella Park
22. apr 2023
11:00
FC Nordkysten
Oversidder
135649
22-04 2023
11:00 FC Rudersdal Virum-Sorgenfri BK Rundforbi Stadion
22. apr 2023
11:00
FC Rudersdal
Virum-Sorgenfri BK
135646
22-04 2023
11:30 Frederiksværk Fodbold Klub Gladsaxe-Hero BK Frederiksværk Stadion
22. apr 2023
11:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Gladsaxe-Hero BK
135650
22-04 2023
12:00 Ølstykke FC IF Skjold Birkerød Ølstykke Stadion
22. apr 2023
12:00
Ølstykke FC
IF Skjold Birkerød
135652
on26-04 2023
19:00 Oversidder FC Rudersdal
26. apr 2023
19:00
Oversidder
FC Rudersdal
135845
29-04 2023
10:00 Gladsaxe-Hero BK IF Skjold Birkerød Gladsaxe Stadion
29. apr 2023
10:00
Gladsaxe-Hero BK
IF Skjold Birkerød
135651
29-04 2023
11:30 Frederiksværk Fodbold Klub Lundtofte Boldklub Frederiksværk Stadion
29. apr 2023
11:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Lundtofte Boldklub
135844
30-04 2023
10:00 Farum BK FC Nordkysten Farum Park
30. apr 2023
10:00
Farum BK
FC Nordkysten
135843
30-04 2023
10:30 Virum-Sorgenfri BK Ølstykke FC Virum Stadion
30. apr 2023
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Ølstykke FC
135850
fr05-05 2023
11:00 IF Skjold Birkerød Virum-Sorgenfri BK Birkerød Stadion
05. maj 2023
11:00
IF Skjold Birkerød
Virum-Sorgenfri BK
135852
06-05 2023
10:00 Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
06. maj 2023
10:00
Ølstykke FC
Oversidder
135847
06-05 2023
11:00 FC Nordkysten Frederiksværk Fodbold Klub Pedella Park
06. maj 2023
11:00
FC Nordkysten
Frederiksværk Fodbold Klub
135851
06-05 2023
11:00 FC Rudersdal Farum BK Rundforbi Stadion
06. maj 2023
11:00
FC Rudersdal
Farum BK
135854
on10-05 2023
19:00 Oversidder IF Skjold Birkerød
10. maj 2023
19:00
Oversidder
IF Skjold Birkerød
135853
13-05 2023
11:30 Frederiksværk Fodbold Klub FC Rudersdal Frederiksværk Stadion
13. maj 2023
11:30
Frederiksværk Fodbold Klub
FC Rudersdal
135855
13-05 2023
11:30 Lundtofte Boldklub FC Nordkysten Lundtofte Idrætsplads
13. maj 2023
11:30
Lundtofte Boldklub
FC Nordkysten
135856
14-05 2023
10:00 Farum BK Ølstykke FC Farum Park
14. maj 2023
10:00
Farum BK
Ølstykke FC
135857
14-05 2023
10:00 Gladsaxe-Hero BK Virum-Sorgenfri BK Gladsaxe Stadion
14. maj 2023
10:00
Gladsaxe-Hero BK
Virum-Sorgenfri BK
136003
ma15-05 2023
17:30 FC Nordkysten FC Rudersdal Pedella Park
15. maj 2023
17:30
FC Nordkysten
FC Rudersdal
135861
ti16-05 2023
18:00 FC Rudersdal Lundtofte Boldklub Rundforbi Stadion
16. maj 2023
18:00
FC Rudersdal
Lundtofte Boldklub
135860
fr19-05 2023
17:00 IF Skjold Birkerød Farum BK
!
NB: Farum BK er taberdømt
Birkerød Stadion
19. maj 2023
17:00
IF Skjold Birkerød
Farum BK
135875
20-05 2023
10:00 Ølstykke FC Frederiksværk Fodbold Klub Ølstykke Stadion
20. maj 2023
10:00
Ølstykke FC
Frederiksværk Fodbold Klub
135858
21-05 2023
10:30 Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virum Stadion
21. maj 2023
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
136005
ti23-05 2023
18:00 Gladsaxe-Hero BK Oversidder Gladsaxe Stadion
23. maj 2023
18:00
Gladsaxe-Hero BK
Oversidder
136004
on24-05 2023
17:30 Farum BK Virum-Sorgenfri BK Farum Park
24. maj 2023
17:30
Farum BK
Virum-Sorgenfri BK
135859
27-05 2023
11:00 FC Nordkysten Gladsaxe-Hero BK Pedella Park
27. maj 2023
11:00
FC Nordkysten
Gladsaxe-Hero BK
136002
ma29-05 2023
12:00 Lundtofte Boldklub Ølstykke FC Lundtofte Idrætsplads
29. maj 2023
12:00
Lundtofte Boldklub
Ølstykke FC
135846
on31-05 2023
18:00 Lundtofte Boldklub Gladsaxe-Hero BK Lundtofte Idrætsplads
31. maj 2023
18:00
Lundtofte Boldklub
Gladsaxe-Hero BK
136006
on31-05 2023
19:00 Oversidder Farum BK
31. maj 2023
19:00
Oversidder
Farum BK
136010
to01-06 2023
18:00 Ølstykke FC FC Nordkysten Ølstykke Stadion
01. jun 2023
18:00
Ølstykke FC
FC Nordkysten
136009
03-06 2023
10:00 Gladsaxe-Hero BK
!
NB: Gladsaxe-Hero BK er taberdømt
FC Rudersdal Gladsaxe Stadion
03. jun 2023
10:00
Gladsaxe-Hero BK
FC Rudersdal
136007
04-06 2023
10:30 Virum-Sorgenfri BK Frederiksværk Fodbold Klub Virum Stadion
04. jun 2023
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Frederiksværk Fodbold Klub
136008
04-06 2023
11:30 IF Skjold Birkerød Lundtofte Boldklub Birkerød Stadion
04. jun 2023
11:30
IF Skjold Birkerød
Lundtofte Boldklub
136015
ti06-06 2023
18:00 FC Rudersdal Ølstykke FC Rundforbi Stadion
06. jun 2023
18:00
FC Rudersdal
Ølstykke FC
136012
to08-06 2023
18:00 Lundtofte Boldklub Virum-Sorgenfri BK Lundtofte Idrætsplads
08. jun 2023
18:00
Lundtofte Boldklub
Virum-Sorgenfri BK
136014
10-06 2023
10:00 Farum BK Gladsaxe-Hero BK Farum Park
10. jun 2023
10:00
Farum BK
Gladsaxe-Hero BK
136013
10-06 2023
11:00 FC Nordkysten IF Skjold Birkerød Pedella Park
10. jun 2023
11:00
FC Nordkysten
IF Skjold Birkerød
136011
10-06 2023
11:30 Frederiksværk Fodbold Klub Oversidder Frederiksværk Stadion
10. jun 2023
11:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Oversidder
136001
17-06 2023
11:30 Frederiksværk Fodbold Klub IF Skjold Birkerød Frederiksværk Stadion
17. jun 2023
11:30
Frederiksværk Fodbold Klub
IF Skjold Birkerød
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind