U12 Drenge 3 8-mands (12) Efterår, Pulje 4 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
193619
12-08 2023
11:00 Himmelev-Veddelev BK Holbæk B&I Himmelev Idrætspark
12. aug 2023
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Holbæk B&I
193616
on16-08 2023
19:00 Holbæk B&I Nykøbing IF Holbæk Sportsby
16. aug 2023
19:00
Holbæk B&I
Nykøbing IF
193617
to17-08 2023
18:00 Asnæs BK Fløng-Hedehusene Fodbold Asnæs Stadion
17. aug 2023
18:00
Asnæs BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
193613
19-08 2023
10:30 Roskilde Boldklub Himmelev-Veddelev BK Roskilde Idrætspark
19. aug 2023
10:30
Roskilde Boldklub
Himmelev-Veddelev BK
193615
19-08 2023
11:30 Taastrup FC Greve Fodbold NyBolig Park
19. aug 2023
11:30
Taastrup FC
Greve Fodbold
193614
20-08 2023
11:30 Vallensbæk IF FC Lejre Vallensbæk Idrætscenter
20. aug 2023
11:30
Vallensbæk IF
FC Lejre
193620
on23-08 2023
18:00 FC Lejre Roskilde Boldklub Osted Stadion
23. aug 2023
18:00
FC Lejre
Roskilde Boldklub
193621
to24-08 2023
18:00 Greve Fodbold Vallensbæk IF Greve Idræts Center
24. aug 2023
18:00
Greve Fodbold
Vallensbæk IF
193622
26-08 2023
11:15 Fløng-Hedehusene Fodbold Taastrup FC Fløng Idrætsanlæg
26. aug 2023
11:15
Fløng-Hedehusene Fodbold
Taastrup FC
193618
27-08 2023
10:00 Nykøbing IF Asnæs BK Kongeengen
27. aug 2023
10:00
Nykøbing IF
Asnæs BK
193626
on30-08 2023
18:00 Holbæk B&I FC Lejre Holbæk Sportsby
30. aug 2023
18:00
Holbæk B&I
FC Lejre
193627
to31-08 2023
18:00 Asnæs BK Taastrup FC Asnæs Stadion
31. aug 2023
18:00
Asnæs BK
Taastrup FC
193624
02-09 2023
10:30 Roskilde Boldklub Greve Fodbold Roskilde Idrætspark
02. sep 2023
10:30
Roskilde Boldklub
Greve Fodbold
193628
02-09 2023
11:00 Himmelev-Veddelev BK Asnæs BK Himmelev Idrætspark
02. sep 2023
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Asnæs BK
193625
03-09 2023
11:30 Vallensbæk IF Fløng-Hedehusene Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
03. sep 2023
11:30
Vallensbæk IF
Fløng-Hedehusene Fodbold
193630
ti05-09 2023
18:30 Taastrup FC Vallensbæk IF NyBolig Park
05. sep 2023
18:30
Taastrup FC
Vallensbæk IF
193629
on06-09 2023
18:30 FC Lejre Nykøbing IF Osted Stadion
06. sep 2023
18:30
FC Lejre
Nykøbing IF
193632
on06-09 2023
18:30 Fløng-Hedehusene Fodbold Roskilde Boldklub Hedehusene Idrætspark
06. sep 2023
18:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
Roskilde Boldklub
193631
to07-09 2023
18:00 Greve Fodbold Holbæk B&I Greve Idræts Center
07. sep 2023
18:00
Greve Fodbold
Holbæk B&I
193635
09-09 2023
11:00 Himmelev-Veddelev BK FC Lejre Himmelev Idrætspark
09. sep 2023
11:00
Himmelev-Veddelev BK
FC Lejre
193633
on13-09 2023
18:00 Nykøbing IF Greve Fodbold Kongeengen
13. sep 2023
18:00
Nykøbing IF
Greve Fodbold
193636
on13-09 2023
18:00 Holbæk B&I Fløng-Hedehusene Fodbold Holbæk Sportsby
13. sep 2023
18:00
Holbæk B&I
Fløng-Hedehusene Fodbold
193637
to14-09 2023
18:00 Asnæs BK Vallensbæk IF Asnæs Stadion
14. sep 2023
18:00
Asnæs BK
Vallensbæk IF
193623
16-09 2023
11:00 Nykøbing IF Himmelev-Veddelev BK Kongeengen
16. sep 2023
11:00
Nykøbing IF
Himmelev-Veddelev BK
193634
16-09 2023
12:00 Roskilde Boldklub Taastrup FC Roskilde Idrætspark
16. sep 2023
12:00
Roskilde Boldklub
Taastrup FC
193649
on20-09 2023
18:00 FC Lejre Asnæs BK Osted Stadion
20. sep 2023
18:00
FC Lejre
Asnæs BK
193652
on20-09 2023
18:00 Fløng-Hedehusene Fodbold Nykøbing IF
!
NB: Nykøbing IF er taberdømt
Hedehusene Idrætspark
20. sep 2023
18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Nykøbing IF
193650
23-09 2023
11:30 Taastrup FC Holbæk B&I NyBolig Park
23. sep 2023
11:30
Taastrup FC
Holbæk B&I
193648
24-09 2023
10:00 Vallensbæk IF Roskilde Boldklub Vallensbæk Idrætscenter
24. sep 2023
10:00
Vallensbæk IF
Roskilde Boldklub
193651
24-09 2023
10:30 Greve Fodbold Himmelev-Veddelev BK Greve Idræts Center
24. sep 2023
10:30
Greve Fodbold
Himmelev-Veddelev BK
193655
ma25-09 2023
17:45 FC Lejre Greve Fodbold Osted Stadion
25. sep 2023
17:45
FC Lejre
Greve Fodbold
193654
ti26-09 2023
17:30 Himmelev-Veddelev BK Fløng-Hedehusene Fodbold Himmelev Idrætspark
26. sep 2023
17:30
Himmelev-Veddelev BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
193656
on27-09 2023
17:45 Holbæk B&I Vallensbæk IF Holbæk Sportsby
27. sep 2023
17:45
Holbæk B&I
Vallensbæk IF
193653
on27-09 2023
18:00 Nykøbing IF Taastrup FC Kongeengen
27. sep 2023
18:00
Nykøbing IF
Taastrup FC
193657
to28-09 2023
18:00 Asnæs BK Roskilde Boldklub Asnæs Stadion
28. sep 2023
18:00
Asnæs BK
Roskilde Boldklub
193673
on04-10 2023
17:15 Fløng-Hedehusene Fodbold FC Lejre Hedehusene Idrætspark
04. okt 2023
17:15
Fløng-Hedehusene Fodbold
FC Lejre
193672
to05-10 2023
18:00 Greve Fodbold Asnæs BK Greve Idræts Center
05. okt 2023
18:00
Greve Fodbold
Asnæs BK
193670
08-10 2023
11:30 Vallensbæk IF Nykøbing IF
!
NB: Nykøbing IF er taberdømt
Vallensbæk Idrætscenter
08. okt 2023
11:30
Vallensbæk IF
Nykøbing IF
193671
08-10 2023
11:30 Taastrup FC Himmelev-Veddelev BK NyBolig Park
08. okt 2023
11:30
Taastrup FC
Himmelev-Veddelev BK
193669
08-10 2023
14:00 Roskilde Boldklub
!
NB: Roskilde Boldklub er taberdømt
Holbæk B&I Roskilde Idrætspark
08. okt 2023
14:00
Roskilde Boldklub
Holbæk B&I
193675
on11-10 2023
17:00 Himmelev-Veddelev BK Vallensbæk IF Himmelev Idrætspark
11. okt 2023
17:00
Himmelev-Veddelev BK
Vallensbæk IF
193676
on11-10 2023
17:00 FC Lejre Taastrup FC Osted Stadion
11. okt 2023
17:00
FC Lejre
Taastrup FC
193677
on11-10 2023
17:00 Holbæk B&I Asnæs BK Holbæk Sportsby
11. okt 2023
17:00
Holbæk B&I
Asnæs BK
193674
on11-10 2023
18:00 Nykøbing IF Roskilde Boldklub Kongeengen
11. okt 2023
18:00
Nykøbing IF
Roskilde Boldklub
193678
to12-10 2023
17:00 Greve Fodbold Fløng-Hedehusene Fodbold Greve Idræts Center
12. okt 2023
17:00
Greve Fodbold
Fløng-Hedehusene Fodbold
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind