Indendørs U15 drenge (09) håndboldmål, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
915078
12-11 2023
15:00 Ramløse IF Hornbæk IF Ålholmskolen hal 1
4
-
1
Ålholm IF
12. nov 2023
15:00
Ramløse IF
4
Hornbæk IF
1
915079
12-11 2023
15:10 Jyllinge FC (2) B. 1973, Herlev Ålholmskolen hal 1
1
-
8
Ålholm IF
12. nov 2023
15:10
Jyllinge FC (2)
1
B. 1973, Herlev
8
915080
12-11 2023
15:20 Oversidder Ramløse IF Ålholmskolen hal 1 Ålholm IF
12. nov 2023
15:20
Oversidder
Ramløse IF
915081
12-11 2023
15:30 Hornbæk IF Jyllinge FC (2) Ålholmskolen hal 1
7
-
2
Ålholm IF
12. nov 2023
15:30
Hornbæk IF
7
Jyllinge FC (2)
2
915082
12-11 2023
15:40 B. 1973, Herlev Oversidder Ålholmskolen hal 1 Ålholm IF
12. nov 2023
15:40
B. 1973, Herlev
Oversidder
915083
12-11 2023
15:50 Ramløse IF Jyllinge FC (2) Ålholmskolen hal 1
6
-
0
Ålholm IF
12. nov 2023
15:50
Ramløse IF
6
Jyllinge FC (2)
0
915084
12-11 2023
16:00 Oversidder Hornbæk IF Ålholmskolen hal 1 Ålholm IF
12. nov 2023
16:00
Oversidder
Hornbæk IF
915085
12-11 2023
16:10 B. 1973, Herlev Ramløse IF Ålholmskolen hal 1
2
-
3
Ålholm IF
12. nov 2023
16:10
B. 1973, Herlev
2
Ramløse IF
3
915086
12-11 2023
16:20 Jyllinge FC (2) Oversidder Ålholmskolen hal 1 Ålholm IF
12. nov 2023
16:20
Jyllinge FC (2)
Oversidder
915087
12-11 2023
16:30 Hornbæk IF B. 1973, Herlev Ålholmskolen hal 1
2
-
7
Ålholm IF
12. nov 2023
16:30
Hornbæk IF
2
B. 1973, Herlev
7
915088
25-11 2023
17:50 Hornbæk IF Ramløse IF Ålholmskolen hal 1
0
-
6
Ålholm IF
25. nov 2023
17:50
Hornbæk IF
0
Ramløse IF
6
915089
25-11 2023
18:00 B. 1973, Herlev Jyllinge FC (2) Ålholmskolen hal 1
10
-
1
Ålholm IF
25. nov 2023
18:00
B. 1973, Herlev
10
Jyllinge FC (2)
1
915090
25-11 2023
18:10 Ramløse IF Oversidder Ålholmskolen hal 1 Ålholm IF
25. nov 2023
18:10
Ramløse IF
Oversidder
915091
25-11 2023
18:20 Jyllinge FC (2) Hornbæk IF Ålholmskolen hal 1
0
-
0
Ålholm IF
25. nov 2023
18:20
Jyllinge FC (2)
0
Hornbæk IF
0
915092
25-11 2023
18:30 Oversidder B. 1973, Herlev Ålholmskolen hal 1 Ålholm IF
25. nov 2023
18:30
Oversidder
B. 1973, Herlev
915093
25-11 2023
18:40 Jyllinge FC (2) Ramløse IF Ålholmskolen hal 1
1
-
10
Ålholm IF
25. nov 2023
18:40
Jyllinge FC (2)
1
Ramløse IF
10
915094
25-11 2023
18:50 Hornbæk IF Oversidder Ålholmskolen hal 1 Ålholm IF
25. nov 2023
18:50
Hornbæk IF
Oversidder
915095
25-11 2023
19:00 Ramløse IF B. 1973, Herlev Ålholmskolen hal 1
4
-
3
Ålholm IF
25. nov 2023
19:00
Ramløse IF
4
B. 1973, Herlev
3
915096
25-11 2023
19:10 Oversidder Jyllinge FC (2) Ålholmskolen hal 1 Ålholm IF
25. nov 2023
19:10
Oversidder
Jyllinge FC (2)
915097
25-11 2023
19:20 B. 1973, Herlev Hornbæk IF Ålholmskolen hal 1
3
-
0
Ålholm IF
25. nov 2023
19:20
B. 1973, Herlev
3
Hornbæk IF
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Indledende: 15 hold.

Mellemrunden spilles 20 eller 21. januar 2024.

15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 3 februar 2024 i Strøby hallen.

Log ind