Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. nov 2023
12:30
Vestia
7
Taastrup Idrætsforening
1
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
10:00
Fremad Valby
3
Virum-Sorgenfri BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
10:30
Oversidder
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
14:00
Oversidder
B.93
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
13:00
Taastrup Idrætsforening
0
Brede IF
6
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
11:00
Vestia
1
Virum-Sorgenfri BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
12:00
FA 2000
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
10:00
B.93
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
13:00
Gladsaxe-Hero BK
2
Fremad Valby
2
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
09:00
Brede IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
10:00
Fremad Valby
5
B.93
0
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
10:30
Taastrup Idrætsforening
1
Virum-Sorgenfri BK
1
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:30
Vestia
7
Gladsaxe-Hero BK
1
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
14:45
Oversidder
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
21. jan
10:00
FA 2000
3
Brede IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:30
Virum-Sorgenfri BK
1
Brede IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. jan
12:00
FA 2000
3
Fremad Valby
0
|
|||||||||||||||||||
28. jan
13:00
Gladsaxe-Hero BK
9
Taastrup Idrætsforening
0
|
|||||||||||||||||||
28. jan
13:45
B.93
3
Vestia
0
|
|||||||||||||||||||
28. jan
14:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. feb
09:00
Brede IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. feb
10:00
Fremad Valby
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. feb
10:30
Taastrup Idrætsforening
4
B.93
0
|
|||||||||||||||||||
03. feb
12:00
Virum-Sorgenfri BK
2
Gladsaxe-Hero BK
2
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:30
Vestia
0
FA 2000
4
|
|||||||||||||||||||
10. feb
10:45
Oversidder
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
10. feb
12:00
FA 2000
Taastrup Idrætsforening
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. feb
14:00
Oversidder
Vestia
|
|||||||||||||||||||
22. feb
18:00
Gladsaxe-Hero BK
Brede IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. feb
09:15
Virum-Sorgenfri BK
0
FA 2000
7
|
|||||||||||||||||||
02. mar
10:30
Taastrup Idrætsforening
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. mar
09:00
Brede IF
Fremad Valby
HHT
|
|||||||||||||||||||
03. mar
12:30
Vestia
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. mar
13:00
Gladsaxe-Hero BK
5
B.93
4
|
|||||||||||||||||||
09. mar
09:00
Brede IF
7
B.93
0
|
|||||||||||||||||||
09. mar
10:45
Oversidder
Taastrup Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:15
Fremad Valby
1
Vestia
4
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:00
FA 2000
Gladsaxe-Hero BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:00
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
16. mar
09:15
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. mar
10:00
B.93
1
FA 2000
3
|
|||||||||||||||||||
17. mar
12:00
Taastrup Idrætsforening
Fremad Valby
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. mar
12:30
Vestia
2
Brede IF
4
|
|||||||||||||||||||
17. mar
13:00
Gladsaxe-Hero BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. mar
16:00
B.93
Virum-Sorgenfri BK
|