U15 Drenge 2 (09) Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
198128
fr12-04 2024
19:00
BSF
Helsinge Stadion
3
-
2
12. apr
19:00
Helsinge Fodbold
3
BSF
2
198127
13-04 2024
13:30 Rundforbi Stadion Kunst
2
-
2
13. apr
13:30
FC Rudersdal
2
Hørsholm-Usserød IK
2
198150
14-04 2024
12:30 Elverroad Kunstgræs
1
-
8
14. apr
12:30
B. 1973, Herlev
1
Helsingør IF Fodbold
8
198126
14-04 2024
14:55 Gladsaxe skole
3
-
2
14. apr
14:55
IF Bytoften
3
FC Holte
2
198658
20-04 2024
11:00 Lillevang Idrætscenter
2
-
1
20. apr
11:00
KFUM BK, Roskilde
2
Helsinge Fodbold
1
198652
21-04 2024
13:30
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
2
21. apr
13:30
BSF
1
FC Rudersdal
2
198195
to25-04 2024
18:30 Hørsholm Idrætspark
3
-
4
25. apr
18:30
Hørsholm-Usserød IK
3
IF Bytoften
4
198827
to25-04 2024
19:00 Rundforbi Stadion
4
-
1
25. apr
19:00
FC Rudersdal
4
KFUM BK, Roskilde
1
198153
to25-04 2024
19:00
SSL
Helsingør Idrætspark
5
-
3
25. apr
19:00
Helsingør IF Fodbold
5
SSL
3
198803
28-04 2024
11:00 Helsingør Idrætspark
UHT
28. apr
11:00
Helsingør IF Fodbold
FC Holte
UHT
200337
ti30-04 2024
18:30 Gladsaxe skole
2
-
1
30. apr
18:30
IF Bytoften
2
Helsinge Fodbold
1
200236
fr03-05 2024
18:30 Helsinge Stadion
1
-
1
03. maj
18:30
Helsinge Fodbold
1
FC Rudersdal
1
199068
05-05 2024
13:00 Hørsholm Idrætspark
3
-
5
05. maj
13:00
Hørsholm-Usserød IK
3
Helsingør IF Fodbold
5
198835
ti07-05 2024
18:30
SSL
Baunehøj Stadion
1
-
3
07. maj
18:30
SSL
1
Helsinge Fodbold
3
200352
12-05 2024
12:00
SSL
Baunehøj Stadion
3
-
3
12. maj
12:00
SSL
3
FC Rudersdal
3
200346
12-05 2024
12:30 Elverroad Kunstgræs
UHT
12. maj
12:30
B. 1973, Herlev
KFUM BK, Roskilde
UHT
198152
ti14-05 2024
17:30
SSL
Baunehøj Stadion
0
-
3
14. maj
17:30
SSL
0
KFUM BK, Roskilde
3
200338
ti14-05 2024
18:00 Rudegård Stadion
4
-
3
14. maj
18:00
FC Holte
4
Hørsholm-Usserød IK
3
200336
ti14-05 2024
18:30
BSF
Helsingør Idrætspark
3
-
2
14. maj
18:30
Helsingør IF Fodbold
3
BSF
2
198834
fr17-05 2024
18:25 Elverroad Kunstgræs
UHT
17. maj
18:25
B. 1973, Herlev
Hørsholm-Usserød IK
UHT
200335
ma20-05 2024
12:00 Lillevang Idrætscenter
HHT
20. maj
12:00
KFUM BK, Roskilde
IF Bytoften
HHT
198193
ti21-05 2024
18:00 Rudegård Stadion
3
-
2
21. maj
18:00
FC Holte
3
B. 1973, Herlev
2
200443
fr24-05 2024
19:00 Helsinge Stadion
3
-
3
24. maj
19:00
Helsinge Fodbold
3
B. 1973, Herlev
3
200353
25-05 2024
13:30 Rundforbi Stadion Kunst
1
-
1
25. maj
13:30
FC Rudersdal
1
IF Bytoften
1
200399
26-05 2024
13:00
SSL
Hørsholm Idrætspark
2
-
4
26. maj
13:00
Hørsholm-Usserød IK
2
SSL
4
200473
26-05 2024
13:30
BSF
Ballerup Idrætspark
3
-
8
26. maj
13:30
BSF
3
FC Holte
8
198826
on29-05 2024
20:00
BSF
Gladsaxe skole
3
-
2
29. maj
20:00
IF Bytoften
3
BSF
2
200474
to30-05 2024
18:30 Lillevang Idrætscenter
HHT
30. maj
18:30
KFUM BK, Roskilde
Helsingør IF Fodbold
HHT
200482
02-06 2024
11:00 Elverroad
2
-
2
02. jun
11:00
B. 1973, Herlev
2
FC Rudersdal
2
200529
02-06 2024
12:00
SSL
Baunehøj Stadion
1
-
0
02. jun
12:00
SSL
1
IF Bytoften
0
200481
02-06 2024
13:00
BSF
Hørsholm Idrætspark
4
-
7
02. jun
13:00
Hørsholm-Usserød IK
4
BSF
7
200477
02-06 2024
13:30 Rudegård Stadion
2
-
3
02. jun
13:30
FC Holte
2
KFUM BK, Roskilde
3
198836
ti04-06 2024
18:30
SSL
Rudegård Stadion
3
-
3
04. jun
18:30
FC Holte
3
SSL
3
200537
08-06 2024
11:30 Lillevang Idrætscenter
UHT
08. jun
11:30
KFUM BK, Roskilde
Hørsholm-Usserød IK
UHT
200534
08-06 2024
13:30 Rundforbi Stadion Kunst
4
-
3
08. jun
13:30
FC Rudersdal
4
Helsingør IF Fodbold
3
200536
09-06 2024
12:00
SSL
BSF
Baunehøj Stadion
3
-
2
09. jun
12:00
SSL
3
BSF
2
200530
09-06 2024
13:00 Gladsaxe skole
5
-
1
09. jun
13:00
IF Bytoften
5
B. 1973, Herlev
1
200535
ma10-06 2024
19:00 Helsinge Stadion
0
-
2
10. jun
19:00
Helsinge Fodbold
0
FC Holte
2
200241
on12-06 2024
17:30
BSF
Ballerup Idrætspark
6
-
2
12. jun
17:30
BSF
6
B. 1973, Herlev
2
200476
to13-06 2024
18:30 Helsingør Idrætspark
9
-
1
13. jun
18:30
Helsingør IF Fodbold
9
Helsinge Fodbold
1
200539
fr14-06 2024
18:30 Rudegård Stadion
7
-
1
14. jun
18:30
FC Holte
7
FC Rudersdal
1
200538
16-06 2024
11:00 Helsingør Idrætspark
5
-
3
16. jun
11:00
Helsingør IF Fodbold
5
IF Bytoften
3
200541
16-06 2024
13:00 Hørsholm Idrætspark
2
-
1
16. jun
13:00
Hørsholm-Usserød IK
2
Helsinge Fodbold
1
200543
16-06 2024
13:30
BSF
Ballerup Idrætspark
3
-
9
16. jun
13:30
BSF
3
KFUM BK, Roskilde
9
200542
16-06 2024
14:00
SSL
Elverroad
1
-
0
16. jun
14:00
B. 1973, Herlev
1
SSL
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Finale

Søndag den 23. juni kl. 12.00 i Ølstykke. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2

Log ind