Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr
17:45
Melby-Liseleje IF
0
Mørkhøj Sportsklub
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr
20:00
Fredensborg BI
5
Herlev IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr
19:30
FC Rudersdal
2
Gundsømagle IF
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr
20:00
Brødeskov IF
0
Slangerup & Omegn IF
3
|
|||||||||||||||||||
11. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:30
Herlev IF
4
FC Rudersdal
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:00
Slangerup & Omegn IF
4
IF Skjold Birkerød
5
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:45
Mørkhøj Sportsklub
3
Fredensborg BI
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:45
Oversidder
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Slangerup & Omegn IF
2
Gundsømagle IF
7
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Fredensborg BI
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:30
Brødeskov IF
1
Herlev IF
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
3
Melby-Liseleje IF
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:30
FC Rudersdal
3
Mørkhøj Sportsklub
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:30
Gundsømagle IF
3
IF Skjold Birkerød
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:30
Herlev IF
2
Slangerup & Omegn IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Melby-Liseleje IF
0
Fredensborg BI
3
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Mørkhøj Sportsklub
6
Brødeskov IF
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Oversidder
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Gundsømagle IF
9
Herlev IF
4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Slangerup & Omegn IF
Mørkhøj Sportsklub
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
FC Rudersdal
Melby-Liseleje IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:30
Brødeskov IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Herlev IF
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Fredensborg BI
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:15
Melby-Liseleje IF
Brødeskov IF
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Mørkhøj Sportsklub
Gundsømagle IF
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Oversidder
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
Slangerup & Omegn IF
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Herlev IF
Mørkhøj Sportsklub
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Gundsømagle IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:30
Brødeskov IF
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Fredensborg BI
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
Mørkhøj Sportsklub
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
Melby-Liseleje IF
Gundsømagle IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:30
FC Rudersdal
Brødeskov IF
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Oversidder
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Gundsømagle IF
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Herlev IF
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:30
Brødeskov IF
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Slangerup & Omegn IF
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Mørkhøj Sportsklub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Gundsømagle IF
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Herlev IF
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Slangerup & Omegn IF
Brødeskov IF
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Mørkhøj Sportsklub
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Oversidder
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
17. jun
18:00
Melby-Liseleje IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Fredensborg BI
Mørkhøj Sportsklub
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:30
FC Rudersdal
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:30
Brødeskov IF
Gundsømagle IF
|
|||||||||||||||||||
20. jun
19:00
IF Skjold Birkerød
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
24. jun
18:30
Gundsømagle IF
Brødeskov IF
|
|||||||||||||||||||
12. aug
18:30
Gundsømagle IF
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
12. aug
18:30
Melby-Liseleje IF
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:00
Herlev IF
Brødeskov IF
|
|||||||||||||||||||
15. aug
19:00
Mørkhøj Sportsklub
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
15. aug
19:00
Oversidder
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Fredensborg BI
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:00
Slangerup & Omegn IF
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
FC Rudersdal
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:30
Brødeskov IF
Mørkhøj Sportsklub
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
IF Skjold Birkerød
Gundsømagle IF
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:30
Melby-Liseleje IF
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Fredensborg BI
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Herlev IF
Gundsømagle IF
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
Mørkhøj Sportsklub
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
Oversidder
Brødeskov IF
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Gundsømagle IF
Mørkhøj Sportsklub
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Slangerup & Omegn IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
FC Rudersdal
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:30
Brødeskov IF
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
IF Skjold Birkerød
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Melby-Liseleje IF
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Fredensborg BI
Brødeskov IF
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
FC Rudersdal
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Mørkhøj Sportsklub
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Oversidder
Gundsømagle IF
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:30
Gundsømagle IF
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
Herlev IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Slangerup & Omegn IF
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:30
Brødeskov IF
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
19. sep
17:45
Mørkhøj Sportsklub
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:30
Melby-Liseleje IF
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:00
Fredensborg BI
Gundsømagle IF
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:00
FC Rudersdal
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
26. sep
17:30
Oversidder
Mørkhøj Sportsklub
|
|||||||||||||||||||
26. sep
19:00
IF Skjold Birkerød
Brødeskov IF
|