U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj, Pulje 7 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
190614
11-05 2024
10:00 Hørsholm Idrætspark Bane 5 (5m) Hørsholm-Usserød IK
11. maj
10:00
Brede IF (1)
Farum BK (2)
190615
11-05 2024
10:00 Hørsholm Idrætspark Ekstra 1 (5m) Hørsholm-Usserød IK
11. maj
10:00
Værløse BK (2)
Hørsholm-Usserød IK (2)
190616
11-05 2024
10:20 Hørsholm Idrætspark Bane 5 (5m) Hørsholm-Usserød IK
11. maj
10:20
Virum-Sorgenfri BK (2)
Nivå-Kokkedal FK
190617
11-05 2024
10:20 Hørsholm Idrætspark Ekstra 1 (5m) Hørsholm-Usserød IK
11. maj
10:20
Hørsholm-Usserød IK (2)
Brede IF (1)
190618
11-05 2024
10:40 Hørsholm Idrætspark Bane 5 (5m) Hørsholm-Usserød IK
11. maj
10:40
Farum BK (2)
Nivå-Kokkedal FK
190619
11-05 2024
10:40 Hørsholm Idrætspark Ekstra 1 (5m) Hørsholm-Usserød IK
11. maj
10:40
Virum-Sorgenfri BK (2)
Værløse BK (2)
190620
11-05 2024
11:00 Hørsholm Idrætspark Bane 4 (5m) Hørsholm-Usserød IK
11. maj
11:00
Hørsholm-Usserød IK (2)
Farum BK (2)
190621
11-05 2024
11:00 Hørsholm Idrætspark Bane 5 (5m) Hørsholm-Usserød IK
11. maj
11:00
Brede IF (1)
Virum-Sorgenfri BK (2)
190622
11-05 2024
11:20 Hørsholm Idrætspark Bane 4 (5m) Hørsholm-Usserød IK
11. maj
11:20
Nivå-Kokkedal FK
Værløse BK (2)
190623
11-05 2024
11:20 Hørsholm Idrætspark Bane 5 (5m) Hørsholm-Usserød IK
11. maj
11:20
Farum BK (2)
Virum-Sorgenfri BK (2)
190624
11-05 2024
11:40 Hørsholm Idrætspark Bane 5 (5m) Hørsholm-Usserød IK
11. maj
11:40
Nivå-Kokkedal FK
Hørsholm-Usserød IK (2)
210759
11-05 2024
11:40 Hørsholm Idrætspark Bane 6 (8m) Hørsholm-Usserød IK
11. maj
11:40
Værløse BK (2)
Brede IF (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Hjælp til niveau-inddeling: Link

Husk tilmeldingsfristen den 13/5 til medaljestævnerne i 3:3 og 5:5, der spilles 15.-16. juni.

Log ind