Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. apr
18:00
Morud/Veflinge
0
Allesø GF
1
|
|||||||||||||||||||
05. apr
18:45
Lumby IF 88
0
KFUM.s BK (1)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr
13:00
Nr. Aaby IK
1
Otterup Bold- og Idrætsklub
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr
15:00
Fjeldsted/Harndrup IF
2
B 1909
4
|
|||||||||||||||||||
07. apr
19:00
OKS
0
Stige Boldklub 2017
5
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:00
OKS
4
B 1909
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:30
Stige Boldklub 2017
2
Lumby IF 88
5
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:00
Allesø GF
10
Nr. Aaby IK
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
0
Kauslunde IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:00
FC Avrasya
4
Fjeldsted/Harndrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:00
KFUM.s BK (1)
Morud/Veflinge
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
B 1909
4
FC Avrasya
3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:30
Morud/Veflinge
4
Stige Boldklub 2017
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:00
Fjeldsted/Harndrup IF
Otterup Bold- og Idrætsklub
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Kauslunde IF
1
Allesø GF
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
Lumby IF 88
5
OKS
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
Nr. Aaby IK
4
KFUM.s BK (1)
6
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:45
Kauslunde IF
4
FC Avrasya
5
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:45
Lumby IF 88
1
Morud/Veflinge
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
Stige Boldklub 2017
2
Nr. Aaby IK
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
Allesø GF
2
Fjeldsted/Harndrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
KFUM.s BK (1)
3
Kauslunde IF
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
B 1909
2
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:00
Morud/Veflinge
2
OKS
5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Nr. Aaby IK
1
Lumby IF 88
4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
Fjeldsted/Harndrup IF
1
KFUM.s BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Kauslunde IF
1
Stige Boldklub 2017
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
B 1909
1
Allesø GF
1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
Stige Boldklub 2017
3
Fjeldsted/Harndrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:45
Lumby IF 88
Kauslunde IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
OKS
7
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Morud/Veflinge
Nr. Aaby IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Allesø GF
9
FC Avrasya
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:30
KFUM.s BK (1)
3
B 1909
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
FC Avrasya
3
Otterup Bold- og Idrætsklub
4
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:45
Fjeldsted/Harndrup IF
3
Lumby IF 88
0
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
OKS
FC Avrasya
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:45
Kauslunde IF
Morud/Veflinge
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Nr. Aaby IK
OKS
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
B 1909
Stige Boldklub 2017
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
FC Avrasya
KFUM.s BK (1)
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Otterup Bold- og Idrætsklub
Allesø GF
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Morud/Veflinge
Fjeldsted/Harndrup IF
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:45
Lumby IF 88
B 1909
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
OKS
Allesø GF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Stige Boldklub 2017
FC Avrasya
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
KFUM.s BK (1)
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Nr. Aaby IK
Kauslunde IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
Allesø GF
KFUM.s BK (1)
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
Stige Boldklub 2017
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Fjeldsted/Harndrup IF
Nr. Aaby IK
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
B 1909
Morud/Veflinge
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
FC Avrasya
Lumby IF 88
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:45
Kauslunde IF
OKS
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Morud/Veflinge
FC Avrasya
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:45
Lumby IF 88
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Kauslunde IF
Fjeldsted/Harndrup IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
OKS
KFUM.s BK (1)
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
Nr. Aaby IK
B 1909
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Stige Boldklub 2017
Allesø GF
|
|||||||||||||||||||
20. jun
18:30
KFUM.s BK (1)
Stige Boldklub 2017
|
|||||||||||||||||||
20. jun
18:45
Otterup Bold- og Idrætsklub
Morud/Veflinge
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:00
B 1909
Kauslunde IF
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
Allesø GF
Lumby IF 88
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
Fjeldsted/Harndrup IF
OKS
|
|||||||||||||||||||
23. jun
13:00
FC Avrasya
Nr. Aaby IK
|
21.03.24: OKS tilmeldt.