Helsinge Stadion Kunstgræs

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
937469
24-02 2024
11:00 VinterBOLD 8-mands U-14 piger 2-3 Pulje 1 Helsinge Fodbold Slangerup & Omegn IF
24. feb
11:00
Helsinge Fodbold
Slangerup & Omegn IF
203413
24-02 2024
12:15 Træningskamp U14 Pige Øst Pulje 1 Helsinge Fodbold BSF (2)
24. feb
12:15
Helsinge Fodbold
BSF (2)
154303
25-02 2024
10:30 Træningskamp U19 Drenge 1 Pulje 1 Helsinge Fodbold Brøndbyernes IF
25. feb
10:30
Helsinge Fodbold
Brøndbyernes IF
154304
25-02 2024
10:30 Træningskamp U19 Drenge 1 Pulje 1 Helsinge Fodbold (3) Brøndbyernes IF (4)
25. feb
10:30
Helsinge Fodbold (3)
Brøndbyernes IF (4)
140469
25-02 2024
13:00 Træningskamp Serie 4 Pulje 1 Helsinge Fodbold (5) Fremtidens Unge (2)
25. feb
13:00
Helsinge Fodbold (5)
Fremtidens Unge (2)
738297
ma26-02 2024
19:30 VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 1 Pulje 1 Helsinge Fodbold Allerød Fodbold Klub
26. feb
19:30
Helsinge Fodbold
Allerød Fodbold Klub
745034
on28-02 2024
19:30 VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 Pulje 1 Helsinge Fodbold VTF (Vejby/Tisvilde)
28. feb
19:30
Helsinge Fodbold
VTF (Vejby/Tisvilde)
586391
02-03 2024
12:15 VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 1 Helsinge Fodbold Ølstykke FC
02. mar
12:15
Helsinge Fodbold
Ølstykke FC
584254
02-03 2024
14:00 VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 1 Helsinge Fodbold Espergærde IF
02. mar
14:00
Helsinge Fodbold
Espergærde IF
145689
03-03 2024
12:15 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Lukket 9 Helsinge Fodbold (3) Brede IF
03. mar
12:15
Helsinge Fodbold (3)
Brede IF
738301
on06-03 2024
19:30 VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 1 Pulje 1 Helsinge Fodbold Oversidder
06. mar
19:30
Helsinge Fodbold
Oversidder
786806
09-03 2024
10:00 VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 Pulje 4 Helsinge Fodbold BK Avarta
09. mar
10:00
Helsinge Fodbold
BK Avarta
937472
09-03 2024
11:00 VinterBOLD 8-mands U-14 piger 2-3 Pulje 1 Helsinge Fodbold FC Rudersdal
09. mar
11:00
Helsinge Fodbold
FC Rudersdal
587266
09-03 2024
12:15 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 1 Helsinge Fodbold (1) Frem Hellebæk
09. mar
12:15
Helsinge Fodbold (1)
Frem Hellebæk
583445
09-03 2024
14:00 VinterBOLD U-17 Drenge 1-2 Pulje 1 Helsinge Fodbold Frederiksværk Fodbold Klub
09. mar
14:00
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Fodbold Klub
582551
09-03 2024
16:00 VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 1 Helsinge Fodbold Ølstykke FC
09. mar
16:00
Helsinge Fodbold
Ølstykke FC
586415
10-03 2024
11:00 VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 1 Helsinge Fodbold Hillerød Fodbold
10. mar
11:00
Helsinge Fodbold
Hillerød Fodbold
587271
10-03 2024
14:00 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 1 Helsinge Fodbold (2) Allerød Fodbold Klub
10. mar
14:00
Helsinge Fodbold (2)
Allerød Fodbold Klub
567022
ma11-03 2024
19:30 VinterBOLD M+32 2 Pulje 1 Helsinge Fodbold Frem Hellebæk
11. mar
19:30
Helsinge Fodbold
Frem Hellebæk
924202
16-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 1 Helsinge Fodbold Nødebo IF
16. mar
10:00
Helsinge Fodbold
Nødebo IF
584265
16-03 2024
12:15 VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 1 Helsinge Fodbold FC Holte
16. mar
12:15
Helsinge Fodbold
FC Holte
147185
16-03 2024
14:00 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Lukket 9 Helsinge Fodbold (3) Orient GI
16. mar
14:00
Helsinge Fodbold (3)
Orient GI
745043
on20-03 2024
19:30 VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 Pulje 1 Helsinge Fodbold Nivå-Kokkedal FK
20. mar
19:30
Helsinge Fodbold
Nivå-Kokkedal FK

Log ind