Bramsnæsvighallen

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
792004
on24-04 2024
18:00 U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
24. apr
18:00
Bramsnæs FB
Ishøj IF (2)
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
607042
on24-04 2024
18:30 U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 3
24. apr
18:30
Bramsnæs FB
Ukabuni IF
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 3
821437
27-04 2024
10:00 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
27. apr
10:00
Tølløse BK
Tuse IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
821438
27-04 2024
10:00 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
27. apr
10:00
Gevninge IF
Hvalsø IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
822076
27-04 2024
10:00 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
27. apr
10:00
FC Hornsherred
Helsinge Fodbold
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
822077
27-04 2024
10:00 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
LSF
27. apr
10:00
Hillerød Fodbold
LSF
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
822078
27-04 2024
10:20 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
27. apr
10:20
Ølstykke FC
Bramsnæs FB
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
822079
27-04 2024
10:20 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
Oversidder
27. apr
10:20
Oversidder
FC Hornsherred
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
821439
27-04 2024
10:20 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
27. apr
10:20
Bramsnæs FB
FC Lejre (1)
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
821440
27-04 2024
10:20 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
27. apr
10:20
FC Lejre (2)
Tølløse BK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
821441
27-04 2024
10:40 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
27. apr
10:40
Hvalsø IF
Bramsnæs FB
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
821442
27-04 2024
10:40 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
27. apr
10:40
Tuse IF
Gevninge IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
822080
27-04 2024
10:40 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
LSF
27. apr
10:40
LSF
Ølstykke FC
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
822081
27-04 2024
10:40 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
27. apr
10:40
Helsinge Fodbold
Hillerød Fodbold
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
822082
27-04 2024
11:00 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
Oversidder
27. apr
11:00
Bramsnæs FB
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
822083
27-04 2024
11:00 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
27. apr
11:00
FC Hornsherred
Hillerød Fodbold
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
821443
27-04 2024
11:00 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
27. apr
11:00
FC Lejre (1)
FC Lejre (2)
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
821444
27-04 2024
11:00 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
27. apr
11:00
Tølløse BK
Gevninge IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
821445
27-04 2024
11:20 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
27. apr
11:20
Bramsnæs FB
FC Lejre (2)
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
821446
27-04 2024
11:20 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
27. apr
11:20
Tuse IF
Hvalsø IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
822084
27-04 2024
11:20 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
Oversidder
27. apr
11:20
Ølstykke FC
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
822085
27-04 2024
11:20 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
LSF
27. apr
11:20
Helsinge Fodbold
LSF
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
822086
27-04 2024
11:40 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
27. apr
11:40
Hillerød Fodbold
Bramsnæs FB
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
822087
27-04 2024
11:40 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
27. apr
11:40
Ølstykke FC
FC Hornsherred
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
821447
27-04 2024
11:40 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
27. apr
11:40
Gevninge IF
FC Lejre (1)
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
821448
27-04 2024
11:40 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
27. apr
11:40
Bramsnæs FB
Tølløse BK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
821449
27-04 2024
12:00 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
27. apr
12:00
Hvalsø IF
FC Lejre (1)
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
821450
27-04 2024
12:00 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
27. apr
12:00
FC Lejre (2)
Tuse IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
822088
27-04 2024
12:00 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
LSF
27. apr
12:00
LSF
Bramsnæs FB
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
822089
27-04 2024
12:00 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
Oversidder
27. apr
12:00
Oversidder
Helsinge Fodbold
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
379949
28-04 2024
10:00 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
28. apr
10:00
Holbæk B&I
Undløse BK
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
379950
28-04 2024
10:00 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
28. apr
10:00
Taastrup FC
FC Lejre (2)
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
826214
28-04 2024
10:00 U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
28. apr
10:00
Hvalsø IF (1)
Kirke Hyllinge IF
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
826215
28-04 2024
10:00 U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
28. apr
10:00
Bramsnæs FB
Hvalsø IF (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
826216
28-04 2024
10:20 U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
28. apr
10:20
Dianalund IF
Himmelev-Veddelev BK
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
826217
28-04 2024
10:20 U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
Oversidder
28. apr
10:20
Oversidder
Hvalsø IF (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
379951
28-04 2024
10:20 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
28. apr
10:20
Bramsnæs FB
Vallensbæk IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
379952
28-04 2024
10:20 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
28. apr
10:20
FC Lejre (2)
Holbæk B&I
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
379953
28-04 2024
10:40 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
28. apr
10:40
Undløse BK
Vallensbæk IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
379954
28-04 2024
10:40 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
28. apr
10:40
Bramsnæs FB
Taastrup FC
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
826218
28-04 2024
10:40 U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
28. apr
10:40
Hvalsø IF (2)
Dianalund IF
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
826219
28-04 2024
10:40 U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
28. apr
10:40
Kirke Hyllinge IF
Bramsnæs FB
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
826220
28-04 2024
11:00 U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
Oversidder
28. apr
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Oversidder
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
826221
28-04 2024
11:00 U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
28. apr
11:00
Hvalsø IF (1)
Bramsnæs FB
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
379955
28-04 2024
11:00 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
28. apr
11:00
FC Lejre (2)
Undløse BK
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
379956
28-04 2024
11:00 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
28. apr
11:00
Holbæk B&I
Bramsnæs FB
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
379957
28-04 2024
11:20 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
28. apr
11:20
Vallensbæk IF
Taastrup FC
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
379958
28-04 2024
11:20 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
28. apr
11:20
Undløse BK
Bramsnæs FB
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
826222
28-04 2024
11:20 U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
Oversidder
28. apr
11:20
Dianalund IF
Oversidder
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
826223
28-04 2024
11:20 U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
28. apr
11:20
Kirke Hyllinge IF
Hvalsø IF (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
826224
28-04 2024
11:40 U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
28. apr
11:40
Bramsnæs FB
Himmelev-Veddelev BK
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
826225
28-04 2024
11:40 U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
28. apr
11:40
Dianalund IF
Hvalsø IF (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
379959
28-04 2024
11:40 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
28. apr
11:40
Vallensbæk IF
FC Lejre (2)
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
379960
28-04 2024
11:40 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
28. apr
11:40
Taastrup FC
Holbæk B&I
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
826226
28-04 2024
12:00 U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
28. apr
12:00
Hvalsø IF (2)
Himmelev-Veddelev BK
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
826227
28-04 2024
12:00 U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
Oversidder
28. apr
12:00
Oversidder
Kirke Hyllinge IF
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 4
428653
on01-05 2024
18:30 Pokalen 2024 Pulje 1
01. maj
18:30
Bramsnæs FB (S4B)
Røde Stjerne BK (S3)
Pokalen 2024 Pulje 1
529105
05-05 2024
12:00 Serie 4B - Forår Pulje 4
05. maj
12:00
Bramsnæs FB
Svinninge IF
Serie 4B - Forår Pulje 4
792081
on08-05 2024
18:00 U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
08. maj
18:00
Bramsnæs FB
Roskilde Boldklub
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
792088
on22-05 2024
18:00 U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
22. maj
18:00
Bramsnæs FB
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 4

Log ind