Valby Idrætspark

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
383063
25-02 2024
Futsal Herresenior C-Niveau Pulje 1 Valby Oversidder
HHT
25. feb
Valby
Oversidder
HHT
299378
25-02 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3 Pulje 2 Fremad Valby Vestia
25. feb
10:00
Fremad Valby
Vestia
785943
25-02 2024
10:00 VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 Pulje 6 Fremad Valby Brøndbyernes IF
25. feb
10:00
Fremad Valby
Brøndbyernes IF
678578
25-02 2024
10:00 Træningskamp U19 Drenge Øst 1 Pulje 1 Frem (7) GVI (12)
25. feb
10:00
Frem (7)
GVI (12)
786121
25-02 2024
12:00 VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 Pulje 4 Fremad Valby BK Avarta
25. feb
12:00
Fremad Valby
BK Avarta
786752
25-02 2024
12:00 VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 Pulje 3 Fremad Valby Ejby IF 1968
25. feb
12:00
Fremad Valby
Ejby IF 1968
935112
25-02 2024
12:00 VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 5 Frem Ballerup BK
25. feb
12:00
Frem
Ballerup BK
337118
25-02 2024
12:00 Træningskamp U19 Drenge Øst 1 Pulje 1 Frem (2) B 1903 (2)
ANN
25. feb
12:00
Frem (2)
B 1903 (2)
ANN
151117
25-02 2024
12:00 Træningskamp 2. Division herre Pulje 1 Boldklubben FREM aps (9) HIK (9)
25. feb
12:00
Boldklubben FREM aps (9)
HIK (9)
567967
25-02 2024
13:15 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 6 Copenhagen Celtic Blue Star Academy
25. feb
13:15
Copenhagen Celtic
Blue Star Academy
629742
25-02 2024
14:00 VinterBOLD 11M U-13 drenge Liga Pulje 4 Frem Vestia
25. feb
14:00
Frem
Vestia
123516
25-02 2024
15:00 Træningskamp U14 Drenge 3 Pulje 1 Fremad Valby FA 2000
25. feb
15:00
Fremad Valby
FA 2000
689630
25-02 2024
16:00 Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1 Frem (8) B.93 (12)
25. feb
16:00
Frem (8)
B.93 (12)
130291
25-02 2024
16:30 Træningskamp Herre Serie 3 Pulje 1 Sydkysten BK (1) Sporting 43 (2)
25. feb
16:30
Sydkysten BK (1)
Sporting 43 (2)
567965
25-02 2024
18:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 6 Borghaven IF AB Tårnby
25. feb
18:00
Borghaven IF
AB Tårnby
932090
to29-02 2024
10:30 VinterBOLD 7-mands M+65 Pulje 1 Frem B.93
29. feb
10:30
Frem
B.93
307508
to29-02 2024
19:00 VinterBOLD 7/8-mands M+45 1 Pulje 1 Frem Høsterkøb HF 2000
29. feb
19:00
Frem
Høsterkøb HF 2000
309328
to29-02 2024
20:30 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 Pulje 2 Borghaven IF Frem
29. feb
20:30
Borghaven IF
Frem
566870
to29-02 2024
20:45 VinterBOLD M+40 1 Pulje 1 Pioneren IF Skjold Birkerød
29. feb
20:45
Pioneren
IF Skjold Birkerød
879811
fr01-03 2024
18:30 Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1 Fremad Valby Frem (1)
01. mar
18:30
Fremad Valby
Frem (1)
956805
fr01-03 2024
18:30 VinterBOLD Kvindesenior 1 Pulje 1 Fremad Valby Valby
01. mar
18:30
Fremad Valby
Valby
567066
fr01-03 2024
19:00 VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 2 Valby AB
01. mar
19:00
Valby
AB
268716
02-03 2024
10:00 VinterBold U12 Piger 3 (12) 8:8 Pulje 2 Hellas Vestia
02. mar
10:00
Hellas
Vestia
623812
02-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 2 Frem Helsinge Fodbold
02. mar
10:00
Frem
Helsinge Fodbold
623813
02-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 2 HIK Nivå-Kokkedal FK
02. mar
10:00
HIK
Nivå-Kokkedal FK
398655
02-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 Drenge M Pulje 3 Fremad Valby Fremad Amager
02. mar
10:00
Fremad Valby
Fremad Amager
702218
02-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8 Frem Brønshøj BK (2)
02. mar
10:00
Frem
Brønshøj BK (2)
702219
02-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8 FB (4) Hekla
02. mar
10:00
FB (4)
Hekla
854310
02-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 Pulje 4 Hellas Vanløse
02. mar
10:00
Hellas
Vanløse
702220
02-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8 Brønshøj BK (2) Hekla
02. mar
10:25
Brønshøj BK (2)
Hekla
702221
02-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8 Frem FB (4)
02. mar
10:25
Frem
FB (4)
623814
02-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 2 Helsinge Fodbold Nivå-Kokkedal FK
02. mar
10:25
Helsinge Fodbold
Nivå-Kokkedal FK
623815
02-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 2 Frem HIK
02. mar
10:25
Frem
HIK
636245
02-03 2024
10:30 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 3 Fremad Amager Ørestad IF
02. mar
10:30
Fremad Amager
Ørestad IF
636246
02-03 2024
10:30 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 3 Sundby Bk. Valby
02. mar
10:30
Sundby Bk.
Valby
702212
02-03 2024
10:30 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8 Hellas (2) Valby
02. mar
10:30
Hellas (2)
Valby
702213
02-03 2024
10:30 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8 Vanløse (2) Fix
02. mar
10:30
Vanløse (2)
Fix
702222
02-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8 Frem Hekla
02. mar
10:50
Frem
Hekla
702223
02-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8 Brønshøj BK (2) FB (4)
02. mar
10:50
Brønshøj BK (2)
FB (4)
623816
02-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 2 Frem Nivå-Kokkedal FK
02. mar
10:50
Frem
Nivå-Kokkedal FK
623819
02-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 2 Helsinge Fodbold HIK
02. mar
10:50
Helsinge Fodbold
HIK
636247
02-03 2024
10:55 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 3 Ørestad IF Valby
02. mar
10:55
Ørestad IF
Valby
636248
02-03 2024
10:55 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 3 Fremad Amager Sundby Bk.
02. mar
10:55
Fremad Amager
Sundby Bk.
702214
02-03 2024
10:55 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8 Valby Fix
02. mar
10:55
Valby
Fix
702215
02-03 2024
10:55 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8 Hellas (2) Vanløse (2)
02. mar
10:55
Hellas (2)
Vanløse (2)
702216
02-03 2024
11:20 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8 Hellas (2) Fix
02. mar
11:20
Hellas (2)
Fix
702217
02-03 2024
11:20 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8 Valby Vanløse (2)
02. mar
11:20
Valby
Vanløse (2)
636249
02-03 2024
11:20 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 3 Fremad Amager Valby
02. mar
11:20
Fremad Amager
Valby
636250
02-03 2024
11:20 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 3 Ørestad IF Sundby Bk.
02. mar
11:20
Ørestad IF
Sundby Bk.
145282
02-03 2024
11:57 Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1 Frem KB
02. mar
11:57
Frem
KB
203074
02-03 2024
12:00 Træningskamp Herre KS Pulje 1 Frem Union
02. mar
12:00
Frem
Union
104259
02-03 2024
12:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 4 Fremad Valby (1) Hellas
02. mar
12:00
Fremad Valby (1)
Hellas
747028
02-03 2024
12:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 3 Fremad Valby Kalundborg GB
02. mar
12:00
Fremad Valby
Kalundborg GB
582914
02-03 2024
12:00 VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 4 Hellas Hekla
02. mar
12:00
Hellas
Hekla
309219
02-03 2024
14:00 VinterBOLD 7/8-mands M+32 2 Pulje 2 Fremad Valby FC Ryparken
02. mar
14:00
Fremad Valby
FC Ryparken
309317
02-03 2024
14:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 Pulje 2 Fremad Valby Copenhagen Celtic
02. mar
14:00
Fremad Valby
Copenhagen Celtic
309319
02-03 2024
14:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 Pulje 2 Frem Ishøj IF
02. mar
14:00
Frem
Ishøj IF
311746
02-03 2024
14:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 3 Fremad Valby Kastrup
02. mar
14:00
Fremad Valby
Kastrup
951590
02-03 2024
16:00 Træningskamp Herre KS Pulje 1 PI Fodbold KFB
02. mar
16:00
PI Fodbold
KFB
309315
02-03 2024
17:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 Pulje 2 Frederiksberg Rangers Deportivo Cobayas
02. mar
17:00
Frederiksberg Rangers
Deportivo Cobayas
386576
03-03 2024
Futsal Herresenior C-Niveau Pulje 1 Steiner Brønshøj BK (2)
03. mar
Steiner
Brønshøj BK (2)
549879
03-03 2024
10:00 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Hvidovre IF Oversidder
03. mar
10:00
Hvidovre IF
Oversidder
549880
03-03 2024
10:00 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Fremad Valby Vallensbæk IF
03. mar
10:00
Fremad Valby
Vallensbæk IF
618475
03-03 2024
10:00 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 1 Fremad Valby (1) IF Skjold Birkerød (1)
03. mar
10:00
Fremad Valby (1)
IF Skjold Birkerød (1)
618476
03-03 2024
10:00 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 1 Espergærde IF (1) B. 73, Slagelse
03. mar
10:00
Espergærde IF (1)
B. 73, Slagelse
619468
03-03 2024
10:00 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 3 Hellas Fredensborg BI
03. mar
10:00
Hellas
Fredensborg BI
619469
03-03 2024
10:00 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 3 Hørsholm-Usserød IK LSF (1)
03. mar
10:00
Hørsholm-Usserød IK
LSF (1)
710903
03-03 2024
10:00 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 4 Frem Rebæk IF
03. mar
10:00
Frem
Rebæk IF
710904
03-03 2024
10:00 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 4 CIK Fremad Amager
03. mar
10:00
CIK
Fremad Amager
854314
03-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 Pulje 4 Frem KB
03. mar
10:00
Frem
KB
710905
03-03 2024
10:25 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 4 Rebæk IF Fremad Amager
03. mar
10:25
Rebæk IF
Fremad Amager
710906
03-03 2024
10:25 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 4 Frem CIK
03. mar
10:25
Frem
CIK
619470
03-03 2024
10:25 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 3 Fredensborg BI LSF (1)
03. mar
10:25
Fredensborg BI
LSF (1)
619471
03-03 2024
10:25 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 3 Hellas Hørsholm-Usserød IK
03. mar
10:25
Hellas
Hørsholm-Usserød IK
618477
03-03 2024
10:25 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 1 IF Skjold Birkerød (1) B. 73, Slagelse
03. mar
10:25
IF Skjold Birkerød (1)
B. 73, Slagelse
618478
03-03 2024
10:25 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 1 Fremad Valby (1) Espergærde IF (1)
03. mar
10:25
Fremad Valby (1)
Espergærde IF (1)
550106
03-03 2024
10:25 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Oversidder Vallensbæk IF
03. mar
10:25
Oversidder
Vallensbæk IF
550107
03-03 2024
10:25 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Hvidovre IF Fremad Valby
03. mar
10:25
Hvidovre IF
Fremad Valby
550756
03-03 2024
10:50 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Hvidovre IF Vallensbæk IF
03. mar
10:50
Hvidovre IF
Vallensbæk IF
550759
03-03 2024
10:50 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Oversidder Fremad Valby
03. mar
10:50
Oversidder
Fremad Valby
618479
03-03 2024
10:50 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 1 Fremad Valby (1) B. 73, Slagelse
03. mar
10:50
Fremad Valby (1)
B. 73, Slagelse
618480
03-03 2024
10:50 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 1 IF Skjold Birkerød (1) Espergærde IF (1)
03. mar
10:50
IF Skjold Birkerød (1)
Espergærde IF (1)
619472
03-03 2024
10:50 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 3 Hellas LSF (1)
03. mar
10:50
Hellas
LSF (1)
619473
03-03 2024
10:50 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 3 Fredensborg BI Hørsholm-Usserød IK
03. mar
10:50
Fredensborg BI
Hørsholm-Usserød IK
710907
03-03 2024
10:50 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 4 Frem Fremad Amager
03. mar
10:50
Frem
Fremad Amager
710911
03-03 2024
10:50 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 4 Rebæk IF CIK
03. mar
10:50
Rebæk IF
CIK
708463
03-03 2024
11:30 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 2 Hellas Vanløse
03. mar
11:30
Hellas
Vanløse
708464
03-03 2024
11:30 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 2 Oversidder LSF
03. mar
11:30
Oversidder
LSF
270335
03-03 2024
11:30 VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 1 Bagsværd BK Fremad Valby
03. mar
11:30
Bagsværd BK
Fremad Valby
270336
03-03 2024
11:30 VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 1 KB Ølstykke FC
03. mar
11:30
KB
Ølstykke FC
270337
03-03 2024
11:55 VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 1 Fremad Valby Ølstykke FC
03. mar
11:55
Fremad Valby
Ølstykke FC
270338
03-03 2024
11:55 VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 1 Bagsværd BK KB
03. mar
11:55
Bagsværd BK
KB
708465
03-03 2024
11:55 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 2 Vanløse LSF
03. mar
11:55
Vanløse
LSF
708466
03-03 2024
11:55 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 2 Hellas Oversidder
03. mar
11:55
Hellas
Oversidder
583238
03-03 2024
12:00 VinterBOLD U-17 Drenge Øst Pulje 2 Frem Ishøj IF
03. mar
12:00
Frem
Ishøj IF
270339
03-03 2024
12:20 VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 1 Bagsværd BK Ølstykke FC
03. mar
12:20
Bagsværd BK
Ølstykke FC
270340
03-03 2024
12:20 VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 1 Fremad Valby KB
03. mar
12:20
Fremad Valby
KB
708467
03-03 2024
12:20 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 2 Hellas LSF
03. mar
12:20
Hellas
LSF
708468
03-03 2024
12:20 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 2 Vanløse Oversidder
03. mar
12:20
Vanløse
Oversidder
709500
03-03 2024
13:00 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 4 Greve Fodbold Oversidder
03. mar
13:00
Greve Fodbold
Oversidder
709501
03-03 2024
13:00 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 4 Oversidder Oversidder
03. mar
13:00
Oversidder
Oversidder
709506
03-03 2024
13:00 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 4 Fremad Valby (2) Taastrup FC
03. mar
13:00
Fremad Valby (2)
Taastrup FC
709507
03-03 2024
13:00 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 4 Hvidovre IF (2) Karlslunde IF
03. mar
13:00
Hvidovre IF (2)
Karlslunde IF
709512
03-03 2024
13:00 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 4 Fremad Valby (1) Køge BK
03. mar
13:00
Fremad Valby (1)
Køge BK
709513
03-03 2024
13:00 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 4 Hvidovre IF (1) Oversidder
03. mar
13:00
Hvidovre IF (1)
Oversidder
415528
03-03 2024
13:00 Træningskamp Herre Serie 4 Pulje 1 Ørestad IF Olympique Odsherred
03. mar
13:00
Ørestad IF
Olympique Odsherred
709514
03-03 2024
13:25 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 4 Køge BK Oversidder
03. mar
13:25
Køge BK
Oversidder
709515
03-03 2024
13:25 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 4 Fremad Valby (1) Hvidovre IF (1)
03. mar
13:25
Fremad Valby (1)
Hvidovre IF (1)
709508
03-03 2024
13:25 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 4 Taastrup FC Karlslunde IF
03. mar
13:25
Taastrup FC
Karlslunde IF
709509
03-03 2024
13:25 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 4 Fremad Valby (2) Hvidovre IF (2)
03. mar
13:25
Fremad Valby (2)
Hvidovre IF (2)
709502
03-03 2024
13:25 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 4 Oversidder Oversidder
03. mar
13:25
Oversidder
Oversidder
709503
03-03 2024
13:25 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 4 Greve Fodbold Oversidder
03. mar
13:25
Greve Fodbold
Oversidder
311750
03-03 2024
13:30 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 3 Copenhagen Celtic Vestia (1)
03. mar
13:30
Copenhagen Celtic
Vestia (1)
709504
03-03 2024
13:50 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 4 Greve Fodbold Oversidder
03. mar
13:50
Greve Fodbold
Oversidder
709505
03-03 2024
13:50 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 4 Oversidder Oversidder
03. mar
13:50
Oversidder
Oversidder
709510
03-03 2024
13:50 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 4 Fremad Valby (2) Karlslunde IF
03. mar
13:50
Fremad Valby (2)
Karlslunde IF
709511
03-03 2024
13:50 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 4 Taastrup FC Hvidovre IF (2)
03. mar
13:50
Taastrup FC
Hvidovre IF (2)
709516
03-03 2024
13:50 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 4 Fremad Valby (1) Oversidder
03. mar
13:50
Fremad Valby (1)
Oversidder
709517
03-03 2024
13:50 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 4 Køge BK Hvidovre IF (1)
03. mar
13:50
Køge BK
Hvidovre IF (1)
583847
03-03 2024
16:00 VinterBOLD U-17 Drenge 3-4 Pulje 2 Folehaven Oversidder
03. mar
16:00
Folehaven
Oversidder
567969
03-03 2024
16:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 6 Blue Star Academy KB
03. mar
16:00
Blue Star Academy
KB
452853
03-03 2024
16:30 Træningskamp Herre Serie 4 Pulje 1 Sydkysten BK Slægtens BK
03. mar
16:30
Sydkysten BK
Slægtens BK
567872
03-03 2024
17:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 5 Vestergården Nørrebro United
03. mar
17:00
Vestergården
Nørrebro United
843734
03-03 2024
18:00 Træningskamp Herre Serie 4 Pulje 1 Watan FC Sporting Fønix CF
03. mar
18:00
Watan FC
Sporting Fønix CF
337172
ti05-03 2024
18:30 Træningskamp Kvinder Serie Øst Pulje 1 Fremad Valby Sundby Bk.
05. mar
18:30
Fremad Valby
Sundby Bk.
307366
ti05-03 2024
20:30 VinterBOLD 7/8-mands M+55 Pulje 1 Valby Allerød Fodbold Klub
05. mar
20:30
Valby
Allerød Fodbold Klub
304900
on06-03 2024
23:59 VinterBOLD 5-mands M+70 Pulje 1 Frem Oversidder
06. mar
23:59
Frem
Oversidder
308523
on06-03 2024
23:59 VinterBOLD 7/8-mands M+40 1 Pulje 1 FC Knöedel Oversidder
06. mar
23:59
FC Knöedel
Oversidder
309322
on06-03 2024
23:59 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 Pulje 2 Deportivo Cobayas Oversidder
06. mar
23:59
Deportivo Cobayas
Oversidder
932093
to07-03 2024
11:00 VinterBOLD 7-mands M+65 Pulje 1 Frem Oversidder
07. mar
11:00
Frem
Oversidder
317387
to07-03 2024
19:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 4 Frem (1) Vestia (2)
07. mar
19:00
Frem (1)
Vestia (2)
937412
to07-03 2024
20:00 Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1 Fremad Valby Folehaven
07. mar
20:00
Fremad Valby
Folehaven
759921
to07-03 2024
20:30 VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 Pulje 2 Borghaven IF Hellas
07. mar
20:30
Borghaven IF
Hellas
307367
to07-03 2024
20:30 VinterBOLD 7/8-mands M+55 Pulje 1 Copenhagen Celtic Hørsholm-Usserød IK
07. mar
20:30
Copenhagen Celtic
Hørsholm-Usserød IK
566875
to07-03 2024
20:45 VinterBOLD M+40 1 Pulje 1 Pioneren B.93
07. mar
20:45
Pioneren
B.93
685103
fr08-03 2024
18:00 Træningskamp U19 Drenge Øst 1 Pulje 1 Frem Team U19, Sverige
08. mar
18:00
Frem
Team U19, Sverige
855112
fr08-03 2024
19:00 Træningskamp Herre KS Pulje 1 Fremad Valby Avedøre IF
08. mar
19:00
Fremad Valby
Avedøre IF
956806
fr08-03 2024
19:00 VinterBOLD Kvindesenior 1 Pulje 1 Valby Melby-Liseleje IF
08. mar
19:00
Valby
Melby-Liseleje IF
861783
09-03 2024
09:00 VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 Pulje 5 Pioneren B 1908
09. mar
09:00
Pioneren
B 1908
107685
09-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-14 piger 2-3 Pulje 2 Fremad Valby Vestia
09. mar
10:00
Fremad Valby
Vestia
268724
09-03 2024
10:00 VinterBold U12 Piger 3 (12) 8:8 Pulje 2 Fremad Valby Hekla
09. mar
10:00
Fremad Valby
Hekla
428629
09-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 3 Hellas Greve Fodbold
09. mar
10:00
Hellas
Greve Fodbold
299388
09-03 2024
12:00 VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3 Pulje 2 Fremad Valby Herstedøster IC (2)
09. mar
12:00
Fremad Valby
Herstedøster IC (2)
104568
09-03 2024
12:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 5 Fremad Valby (2) KFUM
09. mar
12:00
Fremad Valby (2)
KFUM
786363
09-03 2024
12:00 VinterBOLD U-16 drenge 1-2 Pulje 2 Hellas Østerbro IF
09. mar
12:00
Hellas
Østerbro IF
251557
09-03 2024
14:00 3. Division - Grundspil 2023/24 Pulje 1 Frem Avarta
09. mar
14:00
Frem
Avarta
584605
09-03 2024
14:00 VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 3 Valby Dragør BK
09. mar
14:00
Valby
Dragør BK
602134
09-03 2024
14:00 Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1 Frem Hvidovre IF
09. mar
14:00
Frem
Hvidovre IF
454021
09-03 2024
16:00 Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1 ESPM Amandas Sønner
09. mar
16:00
ESPM
Amandas Sønner
848790
09-03 2024
16:00 Træningskamp Herre Serie 3 Pulje 1 Watan FC Dankurd IF
09. mar
16:00
Watan FC
Dankurd IF
387175
10-03 2024
Futsal Herresenior C-Niveau Pulje 1 Valby Steiner
HHT
10. mar
Valby
Steiner
HHT
398661
10-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 Drenge M Pulje 3 Fremad Valby Sundby Bk.
10. mar
10:00
Fremad Valby
Sundby Bk.
298810
10-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 Pulje 2 Hellas Husum Bk
10. mar
10:00
Hellas
Husum Bk
747033
10-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 3 Hellas Glostrup
10. mar
10:00
Hellas
Glostrup
854318
10-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 Pulje 4 Frem Stefan
10. mar
10:00
Frem
Stefan
900778
10-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 3 Frem FB
10. mar
10:00
Frem
FB
787087
10-03 2024
12:00 VinterBold U11 Drenge 1 (13) 8:8 Pulje 4 Fremad Valby Stefan
10. mar
12:00
Fremad Valby
Stefan
584102
10-03 2024
12:00 VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 2 Frem Raklev GI
10. mar
12:00
Frem
Raklev GI
551606
10-03 2024
12:00 Træningskamp U17 Drenge Øst 1 Pulje 1 Frem Karlslunde IF
10. mar
12:00
Frem
Karlslunde IF
566970
10-03 2024
13:00 VinterBOLD M+32 1 Pulje 2 Copenhagen Celtic Ishøj IF
10. mar
13:00
Copenhagen Celtic
Ishøj IF
308520
10-03 2024
14:00 VinterBOLD 7/8-mands M+40 1 Pulje 1 Fremad Valby BK Friheden
10. mar
14:00
Fremad Valby
BK Friheden
309323
10-03 2024
14:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 Pulje 2 Frem Copenhagen Celtic
10. mar
14:00
Frem
Copenhagen Celtic
337119
10-03 2024
14:00 Træningskamp U19 Drenge Øst 1 Pulje 1 Frem (3) Bagsværd BK
10. mar
14:00
Frem (3)
Bagsværd BK
486086
10-03 2024
16:00 Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1 Frem Vanløse
10. mar
16:00
Frem
Vanløse
567974
10-03 2024
16:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 6 Blue Star Academy AB Tårnby
10. mar
16:00
Blue Star Academy
AB Tårnby
935120
10-03 2024
16:00 VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 5 Frem Gladsaxe-Hero BK
10. mar
16:00
Frem
Gladsaxe-Hero BK
420299
10-03 2024
16:30 Træningskamp Herre Serie 5 Pulje 1 Sydkysten BK FC Whop en Dei
10. mar
16:30
Sydkysten BK
FC Whop en Dei
567973
10-03 2024
18:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 6 Borghaven IF KB
10. mar
18:00
Borghaven IF
KB
837184
10-03 2024
18:30 Træningskamp Herre Serie 5 Pulje 1 Ørestad IF KP Zebras
10. mar
18:30
Ørestad IF
KP Zebras
759928
ma11-03 2024
20:15 VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 Pulje 2 Valby Sundby Bk.
11. mar
20:15
Valby
Sundby Bk.
311957
ma11-03 2024
20:45 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 3 Copenhagen Celtic Frem (2)
11. mar
20:45
Copenhagen Celtic
Frem (2)
327711
on13-03 2024
19:00 Træningskamp Kvinde KS Pulje 1 PI Fodbold Nørrebro United
13. mar
19:00
PI Fodbold
Nørrebro United
956869
on13-03 2024
23:59 VinterBOLD Kvindesenior 2 Pulje 2 FC Culpa Svogerslev BK
13. mar
23:59
FC Culpa
Svogerslev BK
307608
to14-03 2024
19:00 VinterBOLD 7/8-mands M+45 1 Pulje 1 Frem Brøndbyernes IF
14. mar
19:00
Frem
Brøndbyernes IF
879812
to14-03 2024
20:00 Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1 Fremad Valby (9) KFB (3)
14. mar
20:00
Fremad Valby (9)
KFB (3)
307420
to14-03 2024
20:30 VinterBOLD 7/8-mands M+55 Pulje 1 Copenhagen Celtic Vanløse
14. mar
20:30
Copenhagen Celtic
Vanløse
956815
fr15-03 2024
18:30 VinterBOLD Kvindesenior 1 Pulje 1 Fremad Valby TGB
15. mar
18:30
Fremad Valby
TGB
336858
fr15-03 2024
19:00 Træningskamp Herre KS Pulje 1 Fremad Valby Vestia
15. mar
19:00
Fremad Valby
Vestia
567074
fr15-03 2024
19:00 VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 2 Valby Amager FF
15. mar
19:00
Valby
Amager FF
588477
16-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 4 Hellas Brønshøj/Fix
16. mar
10:00
Hellas
Brønshøj/Fix
861431
16-03 2024
10:30 VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 8 Valby Tårnby FF
16. mar
10:30
Valby
Tårnby FF
747038
16-03 2024
12:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 3 Fremad Valby Hellas
16. mar
12:00
Fremad Valby
Hellas
337120
16-03 2024
12:00 Træningskamp U19 Drenge Øst 1 Pulje 1 Frem LSF
16. mar
12:00
Frem
LSF
584107
16-03 2024
12:00 VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 2 Hellas Herstedøster IC
16. mar
12:00
Hellas
Herstedøster IC
957006
16-03 2024
12:00 Træningskamp Herre KS Pulje 1 Frem (1) LSF
16. mar
12:00
Frem (1)
LSF
104411
16-03 2024
12:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 4 Fremad Valby (1) Skjold (2)
16. mar
12:00
Fremad Valby (1)
Skjold (2)
309329
16-03 2024
12:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 Pulje 2 Copenhagen Celtic Køge BK
16. mar
12:00
Copenhagen Celtic
Køge BK
309325
16-03 2024
13:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 Pulje 2 Frederiksberg Rangers Ishøj IF
16. mar
13:00
Frederiksberg Rangers
Ishøj IF
309539
16-03 2024
14:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 2 Frem (5) Vanløse (3)
16. mar
14:00
Frem (5)
Vanløse (3)
311959
16-03 2024
14:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 3 Fremad Valby Vestia (1)
16. mar
14:00
Fremad Valby
Vestia (1)
951601
16-03 2024
16:00 Træningskamp Herre KS Pulje 1 PI Fodbold Østerbro IF
16. mar
16:00
PI Fodbold
Østerbro IF
568160
16-03 2024
16:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 6 KodaSyd FC Borghaven IF
16. mar
16:00
KodaSyd FC
Borghaven IF
454022
16-03 2024
16:00 Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1 ESPM FC Nordhavn
16. mar
16:00
ESPM
FC Nordhavn
851124
16-03 2024
16:00 Træningskamp U17 Drenge Øst 1 Pulje 1 Frem Ringsted IF
16. mar
16:00
Frem
Ringsted IF
509141
16-03 2024
17:30 Træningskamp Herre Serie 1 Pulje 1 FC Culpa (3) CSC (3)
16. mar
17:30
FC Culpa (3)
CSC (3)
935122
16-03 2024
18:00 VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 5 Olympiakos København Frem
16. mar
18:00
Olympiakos København
Frem
387362
17-03 2024
Futsal Herresenior C-Niveau Pulje 1 Steiner Oversidder
17. mar
Steiner
Oversidder
309327
17-03 2024
10:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 Pulje 2 Fremad Valby Deportivo Cobayas
17. mar
10:00
Fremad Valby
Deportivo Cobayas
684269
17-03 2024
10:00 Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1 Frem Hørsholm-Usserød IK
17. mar
10:00
Frem
Hørsholm-Usserød IK
952694
17-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 3 Hellas Brøndbyernes IF
17. mar
10:00
Hellas
Brøndbyernes IF
311963
17-03 2024
14:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 3 Frem (2) Vanløse (2)
17. mar
14:00
Frem (2)
Vanløse (2)
583854
17-03 2024
16:00 VinterBOLD U-17 Drenge 3-4 Pulje 2 Folehaven B 1908
17. mar
16:00
Folehaven
B 1908
567947
17-03 2024
17:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 5 Vestergården FC Ryparken
17. mar
17:00
Vestergården
FC Ryparken
847793
17-03 2024
18:00 Træningskamp Herre Serie 3 Pulje 1 Watan FC B 1960 2
17. mar
18:00
Watan FC
B 1960 2
307423
ti19-03 2024
20:30 VinterBOLD 7/8-mands M+55 Pulje 1 Valby Copenhagen Celtic
19. mar
20:30
Valby
Copenhagen Celtic
861444
on20-03 2024
17:15 VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 8 Valby Skjold 4
20. mar
17:15
Valby
Skjold 4
932099
to21-03 2024
10:30 VinterBOLD 7-mands M+65 Pulje 1 Frem BK Rødovre
21. mar
10:30
Frem
BK Rødovre
879813
to21-03 2024
20:00 Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1 Fremad Valby Fix
21. mar
20:00
Fremad Valby
Fix
398671
fr22-03 2024
17:30 VinterBOLD U-14 Drenge M Pulje 3 Fremad Valby B 1903
22. mar
17:30
Fremad Valby
B 1903
311532
fr22-03 2024
18:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 3 Fremad Valby Frem (2)
22. mar
18:00
Fremad Valby
Frem (2)
956816
fr22-03 2024
19:00 VinterBOLD Kvindesenior 1 Pulje 1 Valby Ølstykke FC
22. mar
19:00
Valby
Ølstykke FC
785683
23-03 2024
09:15 VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 Pulje 5 Valby Frederikssund FB
23. mar
09:15
Valby
Frederikssund FB
786089
23-03 2024
09:15 VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 Pulje 3 Valby Fremad Amager 2
23. mar
09:15
Valby
Fremad Amager 2
269476
23-03 2024
10:00 VinterBold U12 Piger 3 (12) 8:8 Pulje 2 Hellas Albertslund IF
23. mar
10:00
Hellas
Albertslund IF
813004
23-03 2024
10:00 VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 Pulje 6 Fremad Valby BK Friheden
23. mar
10:00
Fremad Valby
BK Friheden
861220
23-03 2024
10:00 VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 7 Fremad Valby KB 5
23. mar
10:00
Fremad Valby
KB 5
889371
23-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 3 Hellas Brøndbyernes IF
23. mar
10:00
Hellas
Brøndbyernes IF
512532
23-03 2024
10:00 VinterBold U11 Piger 2 (13) 8:8 Pulje 2 Fremad Valby Farum BK
23. mar
10:00
Fremad Valby
Farum BK
623821
23-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 2 Frem Østerbro IF
23. mar
10:00
Frem
Østerbro IF
623823
23-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 2 HIK Oversidder
23. mar
10:00
HIK
Oversidder
702814
23-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8 Fremad Valby Frem
23. mar
10:00
Fremad Valby
Frem
702815
23-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8 FB (3) Fix
23. mar
10:00
FB (3)
Fix
702816
23-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8 Frem Fix
23. mar
10:25
Frem
Fix
702817
23-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8 Fremad Valby FB (3)
23. mar
10:25
Fremad Valby
FB (3)
623824
23-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 2 Østerbro IF Oversidder
23. mar
10:25
Østerbro IF
Oversidder
623825
23-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 2 Frem HIK
23. mar
10:25
Frem
HIK
618487
23-03 2024
10:30 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 1 Holbæk B&I 2 Fremad Valby (1)
23. mar
10:30
Holbæk B&I 2
Fremad Valby (1)
618488
23-03 2024
10:30 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 1 Valby GVI
23. mar
10:30
Valby
GVI
551257
23-03 2024
10:30 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Hvidovre IF Valby
23. mar
10:30
Hvidovre IF
Valby
551757
23-03 2024
10:30 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Fremad Valby Oversidder
23. mar
10:30
Fremad Valby
Oversidder
623826
23-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 2 Frem Oversidder
23. mar
10:50
Frem
Oversidder
623827
23-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 2 Østerbro IF HIK
23. mar
10:50
Østerbro IF
HIK
702818
23-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8 Fremad Valby Fix
23. mar
10:50
Fremad Valby
Fix
702819
23-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8 Frem FB (3)
23. mar
10:50
Frem
FB (3)
618489
23-03 2024
10:55 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 1 Fremad Valby (1) GVI
23. mar
10:55
Fremad Valby (1)
GVI
618490
23-03 2024
10:55 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 1 Holbæk B&I 2 Valby
23. mar
10:55
Holbæk B&I 2
Valby
552103
23-03 2024
10:55 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Valby Oversidder
23. mar
10:55
Valby
Oversidder
552299
23-03 2024
10:55 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Hvidovre IF Fremad Valby
23. mar
10:55
Hvidovre IF
Fremad Valby
552346
23-03 2024
11:20 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Hvidovre IF Oversidder
23. mar
11:20
Hvidovre IF
Oversidder
552350
23-03 2024
11:20 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Valby Fremad Valby
23. mar
11:20
Valby
Fremad Valby
618491
23-03 2024
11:20 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 1 Holbæk B&I 2 GVI
23. mar
11:20
Holbæk B&I 2
GVI
618492
23-03 2024
11:20 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 1 Fremad Valby (1) Valby
23. mar
11:20
Fremad Valby (1)
Valby
785953
23-03 2024
12:00 VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 Pulje 6 Fremad Valby BK Rødovre
23. mar
12:00
Fremad Valby
BK Rødovre
786131
23-03 2024
12:00 VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 Pulje 4 Fremad Valby Hareskov IF
23. mar
12:00
Fremad Valby
Hareskov IF
786373
23-03 2024
12:00 VinterBOLD U-16 drenge 1-2 Pulje 2 Hellas Tuse IF
23. mar
12:00
Hellas
Tuse IF
786762
23-03 2024
12:00 VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 Pulje 3 Fremad Valby Frem Hellebæk
23. mar
12:00
Fremad Valby
Frem Hellebæk
338719
23-03 2024
14:00 Træningskamp Herre Serie 3 Pulje 1 Fremad Valby Rosa La FC
23. mar
14:00
Fremad Valby
Rosa La FC
584615
23-03 2024
14:00 VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 3 Valby FA 2000
23. mar
14:00
Valby
FA 2000
251598
23-03 2024
14:00 3. Division - Grundspil 2023/24 Pulje 1 Frem SfB-Oure FA
23. mar
14:00
Frem
SfB-Oure FA
684271
23-03 2024
14:00 Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1 Frem Lyngby Boldklub 1921
23. mar
14:00
Frem
Lyngby Boldklub 1921
107995
23-03 2024
14:00 Træningskamp U19 Drenge Øst 1 Pulje 1 Hellas Hørsholm-Usserød IK
23. mar
14:00
Hellas
Hørsholm-Usserød IK
162405
23-03 2024
16:00 Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1 Frem Slagelse B&I
23. mar
16:00
Frem
Slagelse B&I
570940
23-03 2024
16:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 6 KodaSyd FC KB
23. mar
16:00
KodaSyd FC
KB
265388
23-03 2024
16:00 Træningskamp Kvinde KS Pulje 1 PI Fodbold B. 1973, Herlev
23. mar
16:00
PI Fodbold
B. 1973, Herlev
454026
23-03 2024
16:00 Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1 ESPM Slægtens BK
23. mar
16:00
ESPM
Slægtens BK
485787
24-03 2024
10:00 Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1 Frem GVI
24. mar
10:00
Frem
GVI
711042
24-03 2024
10:00 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 4 Hellas Frem
24. mar
10:00
Hellas
Frem
711043
24-03 2024
10:00 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 4 FB Ørestad IF (2)
24. mar
10:00
FB
Ørestad IF (2)
584112
24-03 2024
10:00 VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 2 Frem Hellas
24. mar
10:00
Frem
Hellas
700363
24-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7 Rosenhøj BK (2) Brønshøj BK (1)
24. mar
10:00
Rosenhøj BK (2)
Brønshøj BK (1)
700364
24-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7 FB (1) Hellas (1)
24. mar
10:00
FB (1)
Hellas (1)
712911
24-03 2024
10:00 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6 Vanløse (2) Skjold (2)
24. mar
10:00
Vanløse (2)
Skjold (2)
712912
24-03 2024
10:00 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6 Fremad Valby (1) Hvidovre IF
24. mar
10:00
Fremad Valby (1)
Hvidovre IF
712913
24-03 2024
10:25 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6 Skjold (2) Hvidovre IF
24. mar
10:25
Skjold (2)
Hvidovre IF
712914
24-03 2024
10:25 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6 Vanløse (2) Fremad Valby (1)
24. mar
10:25
Vanløse (2)
Fremad Valby (1)
700365
24-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7 Brønshøj BK (1) Hellas (1)
24. mar
10:25
Brønshøj BK (1)
Hellas (1)
700366
24-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7 Rosenhøj BK (2) FB (1)
24. mar
10:25
Rosenhøj BK (2)
FB (1)
711044
24-03 2024
10:25 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 4 Frem Ørestad IF (2)
24. mar
10:25
Frem
Ørestad IF (2)
711045
24-03 2024
10:25 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 4 Hellas FB
24. mar
10:25
Hellas
FB
711046
24-03 2024
10:50 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 4 Hellas Ørestad IF (2)
24. mar
10:50
Hellas
Ørestad IF (2)
711047
24-03 2024
10:50 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 4 Frem FB
24. mar
10:50
Frem
FB
701642
24-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7 Rosenhøj BK (2) Hellas (1)
24. mar
10:50
Rosenhøj BK (2)
Hellas (1)
701643
24-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7 Brønshøj BK (1) FB (1)
24. mar
10:50
Brønshøj BK (1)
FB (1)
712915
24-03 2024
10:50 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6 Vanløse (2) Hvidovre IF
24. mar
10:50
Vanløse (2)
Hvidovre IF
712916
24-03 2024
10:50 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6 Skjold (2) Fremad Valby (1)
24. mar
10:50
Skjold (2)
Fremad Valby (1)
711805
24-03 2024
12:00 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 Frem Vanløse
24. mar
12:00
Frem
Vanløse
711806
24-03 2024
12:00 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 Fix Dragør BK
24. mar
12:00
Fix
Dragør BK
551607
24-03 2024
12:00 Træningskamp U17 Drenge Øst 1 Pulje 1 Frem B. 1973, Herlev
24. mar
12:00
Frem
B. 1973, Herlev
582921
24-03 2024
12:00 VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 4 Hellas Fremad Amager
24. mar
12:00
Hellas
Fremad Amager
711807
24-03 2024
12:25 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 Vanløse Dragør BK
24. mar
12:25
Vanløse
Dragør BK
711808
24-03 2024
12:25 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 Frem Fix
24. mar
12:25
Frem
Fix
711809
24-03 2024
12:50 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 Frem Dragør BK
24. mar
12:50
Frem
Dragør BK
711810
24-03 2024
12:50 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 Vanløse Fix
24. mar
12:50
Vanløse
Fix
570938
24-03 2024
13:15 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 6 Copenhagen Celtic Borghaven IF
24. mar
13:15
Copenhagen Celtic
Borghaven IF
935127
24-03 2024
16:00 VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 5 Frem Roskilde United
24. mar
16:00
Frem
Roskilde United
452854
24-03 2024
16:30 Træningskamp Herre Serie 3 Pulje 1 Sydkysten BK Sundby Bk.
24. mar
16:30
Sydkysten BK
Sundby Bk.

Log ind