MENU

Frederikssund Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
696952 2 on
17-08 2022
Kl. 19:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 1 Frederikssund IK Brede IF
715335 2 on
17-08 2022
Kl. 19:00
8-M+40 1 - Efterår Pulje 1 Frederikssund IK FC Galaksi
722953 2 on
17-08 2022
Kl. 19:00
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 1 Frederikssund IK FIF, Hillerød (2)
693799 2 to
18-08 2022
Kl. 19:00
Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1 Frederikssund IK Lynge-Broby IF
664258 2 to
18-08 2022
Kl. 19:00
Serie 4 - Efterår Pulje 1 Frederikssund IK (1) Frederiksværk FK
638385 2 fr
19-08 2022
Kl. 17:30
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 1 Frederikssund FB Farum BK
323771 2
20-08 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 2 Frederikssund FB Helsinge Fodbold
664692 2
20-08 2022
Kl. 11:00
Serie 4 - Efterår Pulje 3 Frederikssund IK (2) Oversidder
350823 4
20-08 2022
Kl. 13:00
Herre-DS 2022-23 Pulje 2 Frederikssund Slagelse B&I
693407 2
21-08 2022
Kl. 10:30
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 1 Frederikssund FB Brede IF
668849 1
21-08 2022
Kl. 11:00
Serie 6 - Efterår Pulje 1 Frederikssund IK (1) Ålholm IF
670218 2
21-08 2022
Kl. 15:00
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 1 FFB Slangerup & Omegn IF
357203 1 ma
22-08 2022
Kl. 18:45
U21 A, 2022 efterår (2001 og yngre) Pulje 1 Frederikssund IK Vanløse
774046 1 ti
23-08 2022
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1 FFB (Liga 3) FC Helsingør (Liga 2)
634512 3 on
24-08 2022
Kl. 18:00
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 2 Frederikssund FB Ølstykke FC
961543 3 on
24-08 2022
Kl. 18:00
U11 Piger 3 8-mands (12) Efterår Pulje 1 Frederikssund FB Hornbæk IF
823622 13 to
25-08 2022
Kl. 18:45
M+32 1 - 2022 Pulje 1 Frederikssund IK Oversidder
721940 3 fr
26-08 2022
Kl. 17:30
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 1 FFB Melby-Liseleje IF
350830 5 fr
26-08 2022
Kl. 18:15
Herre-DS 2022-23 Pulje 2 Frederikssund Allerød FK
638391 3
27-08 2022
Kl. 10:30
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 1 Frederikssund FB IF Skjold Birkerød
609387 3
27-08 2022
Kl. 10:30
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 3 FFB Taastrup FC
669150 2
27-08 2022
Kl. 11:00
Serie 6 - Efterår Pulje 2 Frederikssund IK (2) IF Skjold Birkerød
653129 3
27-08 2022
Kl. 13:00
Serie 2 Pulje 1 Frederikssund IK Hundested IK
695222 3
28-08 2022
Kl. 11:00
U16 Piger 2 (07) Efterår Pulje 1 Frederikssund FB Snekkersten IF
615778 3
28-08 2022
Kl. 13:00
U17 Drenge Øst 2 E 2022 (06) P2 Frederikssund FB B 1903
614699 3
28-08 2022
Kl. 15:00
U19 Drenge Øst 2 E 2022 (04) P2 Frederikssund FB KB 2
822712 14 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
M+55 11-mands - 2022 Pulje 1 Frederikssund IK Strandgårdsparkens Boldklub
217064 1 on
31-08 2022
Kl. 18:00
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1 Frederikssund FB (2) Roskilde Pigefodbold (Ø1)
715345 4 on
31-08 2022
Kl. 18:30
8-M+40 1 - Efterår Pulje 1 Frederikssund IK Rønneholtparkens FK
664270 4 fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Serie 4 - Efterår Pulje 1 Frederikssund IK (1) Helsinge Fodbold
609442 4
03-09 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 3 FFB Stenløse BK
693825 4
03-09 2022
Kl. 11:00
Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1 Frederikssund IK Allerød FK
664704 4
03-09 2022
Kl. 11:00
Serie 4 - Efterår Pulje 3 Frederikssund IK (2) Ølstykke FC
693417 4
04-09 2022
Kl. 13:00
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 1 Frederikssund FB Frederiksværk Fodbold Klub
670228 4
04-09 2022
Kl. 13:00
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 1 FFB Allerød/Blovstrød
696961 4
04-09 2022
Kl. 13:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 1 Frederikssund IK Gadevang IF
823632 15 ma
05-09 2022
Kl. 18:30
M+32 1 - 2022 Pulje 1 Frederikssund IK Allerød Fodbold Klub
722962 5 ti
06-09 2022
Kl. 19:00
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 1 Frederikssund IK Melby-Liseleje IF
696979 5 on
07-09 2022
Kl. 18:30
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 1 Frederikssund IK Snekkersten IF
715352 5 on
07-09 2022
Kl. 18:30
8-M+40 1 - Efterår Pulje 1 Frederikssund IK Nivå-Kokkedal FK
967679 5 on
07-09 2022
Kl. 18:30
U11 Piger 3 8-mands (12) Efterår Pulje 1 Frederikssund FB Snekkersten IF
664712 5 to
08-09 2022
Kl. 18:00
Serie 4 - Efterår Pulje 3 Frederikssund IK (2) Stenløse BK
325696 1 to
08-09 2022
Kl. 18:30
U13 Drenge Liga 3 8M (10) efterår Pulje C FFB B 1903
668864 4 to
08-09 2022
Kl. 18:30
Serie 6 - Efterår Pulje 1 Frederikssund IK (1) Store Lyngby IF
638401 5 fr
09-09 2022
Kl. 17:30
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 1 Frederikssund FB Brødeskov IF
634546 5 fr
09-09 2022
Kl. 17:30
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 2 Frederikssund FB Greve Fodbold
669160 4
10-09 2022
Kl. 11:00
Serie 6 - Efterår Pulje 2 Frederikssund IK (2) Hundige BK (1)
325704 3
10-09 2022
Kl. 11:00
U13 Drenge Liga 3 8M (10) efterår Pulje C FFB Ølstykke FC
664279 5
10-09 2022
Kl. 11:00
Serie 4 - Efterår Pulje 1 Frederikssund IK (1) Oversidder
351004 7
10-09 2022
Kl. 13:00
Herre-DS 2022-23 Pulje 2 Frederikssund Avarta
653141 5
10-09 2022
Kl. 15:00
Serie 2 Pulje 1 Frederikssund IK Virum-Sorgenfri
695232 5
11-09 2022
Kl. 13:00
U16 Piger 2 (07) Efterår Pulje 1 Frederikssund FB Bagsværd BK
615791 5
11-09 2022
Kl. 13:00
U17 Drenge Øst 2 E 2022 (06) P2 Frederikssund FB Vallensbæk IF
614828 5
11-09 2022
Kl. 15:00
U19 Drenge Øst 2 E 2022 (04) P2 Frederikssund FB Hillerød Fodbold
722965 6 on
14-09 2022
Kl. 18:15
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 1 Frederikssund IK Lynge-Uggeløse IF

Log ind