MENU

NyBolig Park //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
722630 8 ma
03-10 2022
Kl. 17:15
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 4 Taastrup FC Roskilde Boldklub
348107 1 on
05-10 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 Sjælland Midt Pulje 11 Herstedøster Skole Herstedlund Skole
348108 1 on
05-10 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 Sjælland Midt Pulje 11 Egelundskolen Borgerskolen
348109 1 on
05-10 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 Sjælland Midt Pulje 11 Herstedøster Skole Egelundskolen
348110 1 on
05-10 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 Sjælland Midt Pulje 11 Herstedlund Skole Borgerskolen
348111 1 on
05-10 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 Sjælland Midt Pulje 11 Borgerskolen Herstedøster Skole
348112 1 on
05-10 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 Sjælland Midt Pulje 11 Herstedlund Skole Egelundskolen
722274 9 on
05-10 2022
Kl. 17:00
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 4 Taastrup FC (2) Fløng-Hedehusene Fodbold
672737 9
09-10 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 2 Taastrup FC LSF
359102 1
09-10 2022
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 9.oktober Pulje 1 Taastrup FC Stenløse BK
359103 1
09-10 2022
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 9.oktober Pulje 1 IF Skjold Birkerød Greve Fodbold
359104 1
09-10 2022
Kl. 10:30
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 9.oktober Pulje 1 Ringsted IF Taastrup FC
359105 1
09-10 2022
Kl. 10:30
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 9.oktober Pulje 1 Stenløse BK IF Skjold Birkerød
359106 1
09-10 2022
Kl. 11:00
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 9.oktober Pulje 1 Greve Fodbold Ringsted IF
359107 1
09-10 2022
Kl. 11:00
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 9.oktober Pulje 1 Taastrup FC IF Skjold Birkerød
978875 9
09-10 2022
Kl. 11:15
U11 Piger 3 8-mands (12) Efterår Pulje 2 Taastrup FC Vallensbæk IF
695617 9
09-10 2022
Kl. 11:30
U16 Piger 2 (07) Efterår Pulje 2 Taastrup FC Lynge-Broby IF
359108 1
09-10 2022
Kl. 11:30
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 9.oktober Pulje 1 Ringsted IF Stenløse BK
359109 1
09-10 2022
Kl. 11:30
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 9.oktober Pulje 1 Greve Fodbold Taastrup FC
359110 1
09-10 2022
Kl. 12:00
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 9.oktober Pulje 1 IF Skjold Birkerød Ringsted IF
359111 1
09-10 2022
Kl. 12:00
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 9.oktober Pulje 1 Stenløse BK Greve Fodbold
721387 10 ti
11-10 2022
Kl. 17:15
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår lukket pulje 6 Taastrup FC BSF
722120 2 on
12-10 2022
Kl. 17:15
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 3 Taastrup FC (1) Glostrup
421382 10
15-10 2022
Kl. 11:15
U13 Piger 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 1 Taastrup FC LSF
694626 10
15-10 2022
Kl. 13:30
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 2 Taastrup FC Tuse IF
828492 24 ma
17-10 2022
Kl. 20:15
8-mands +60 - 2022 Pulje 1 Taastrup FC Strandgårdsparkens Boldklub

Log ind