MENU

Blovstrød idrætsanlæg //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
304260 11
11-02 2023
Kl. 14:30
Futsal 1. Division Øst, Kvinder Pulje 1 Allerød Fodbold Klub FC Damsø
133048 2
11-02 2023
Kl. 15:00
Herresenior S4-S6 VinterBOLD P5 Blovstrød IF Allerød Fodbold Klub
263890 1
12-02 2023
Kl. 09:00
U8 drenge (15) C+D Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Oversidder Havdrup Fodbold
263891 1
12-02 2023
Kl. 09:10
U8 drenge (15) C+D Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Karlslunde IF (1) KFUM BK, Roskilde
263892 1
12-02 2023
Kl. 09:20
U8 drenge (15) C+D Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 SBV 09 Oversidder
263893 1
12-02 2023
Kl. 09:30
U8 drenge (15) C+D Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Havdrup Fodbold Karlslunde IF (1)
263894 1
12-02 2023
Kl. 09:40
U8 drenge (15) C+D Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 KFUM BK, Roskilde SBV 09
263895 1
12-02 2023
Kl. 09:50
U8 drenge (15) C+D Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Oversidder Karlslunde IF (1)
263896 1
12-02 2023
Kl. 10:00
U8 drenge (15) C+D Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 SBV 09 Havdrup Fodbold
263897 1
12-02 2023
Kl. 10:10
U8 drenge (15) C+D Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 KFUM BK, Roskilde Oversidder
263898 1
12-02 2023
Kl. 10:20
U8 drenge (15) C+D Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Karlslunde IF (1) SBV 09
263899 1
12-02 2023
Kl. 10:30
U8 drenge (15) C+D Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Havdrup Fodbold KFUM BK, Roskilde
264156 1
12-02 2023
Kl. 10:40
U9 drenge A+B (14) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Bagsværd BK Taastrup FC (2)
264157 1
12-02 2023
Kl. 10:50
U9 drenge A+B (14) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Taastrup FC (1) Roskilde Boldklub (2)
264158 1
12-02 2023
Kl. 11:00
U9 drenge A+B (14) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Hørsholm-Usserød IK (1) Bagsværd BK
264159 1
12-02 2023
Kl. 11:10
U9 drenge A+B (14) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Taastrup FC (2) Taastrup FC (1)
264160 1
12-02 2023
Kl. 11:20
U9 drenge A+B (14) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Roskilde Boldklub (2) Hørsholm-Usserød IK (1)
264161 1
12-02 2023
Kl. 11:30
U9 drenge A+B (14) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Bagsværd BK Taastrup FC (1)
264162 1
12-02 2023
Kl. 11:40
U9 drenge A+B (14) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Hørsholm-Usserød IK (1) Taastrup FC (2)
264163 1
12-02 2023
Kl. 11:50
U9 drenge A+B (14) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Roskilde Boldklub (2) Bagsværd BK
264184 1
12-02 2023
Kl. 12:00
U9 drenge A+B (14) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Taastrup FC (1) Hørsholm-Usserød IK (1)
264198 1
12-02 2023
Kl. 12:10
U9 drenge A+B (14) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Taastrup FC (2) Roskilde Boldklub (2)
264252 1
12-02 2023
Kl. 12:20
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Taastrup FC (1) Virum-Sorgenfri BK
264253 1
12-02 2023
Kl. 12:30
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Oversidder Havdrup Fodbold (2)
264254 1
12-02 2023
Kl. 12:40
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Albertslund IF Taastrup FC (1)
264255 1
12-02 2023
Kl. 12:50
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Virum-Sorgenfri BK Oversidder
264256 1
12-02 2023
Kl. 13:00
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Havdrup Fodbold (2) Albertslund IF
264257 1
12-02 2023
Kl. 13:10
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Taastrup FC (1) Oversidder
264258 1
12-02 2023
Kl. 13:20
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Albertslund IF Virum-Sorgenfri BK
264259 1
12-02 2023
Kl. 13:30
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Havdrup Fodbold (2) Taastrup FC (1)
264260 1
12-02 2023
Kl. 13:40
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Oversidder Albertslund IF
264261 1
12-02 2023
Kl. 13:50
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2 Virum-Sorgenfri BK Havdrup Fodbold (2)
264262 1
12-02 2023
Kl. 14:00
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 3 Taastrup FC (2) BK Friheden
264263 1
12-02 2023
Kl. 14:10
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 3 Havdrup Fodbold (1) Kastrup
264264 1
12-02 2023
Kl. 14:20
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 3 Oversidder Taastrup FC (2)
264265 1
12-02 2023
Kl. 14:30
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 3 BK Friheden Havdrup Fodbold (1)
264266 1
12-02 2023
Kl. 14:40
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 3 Kastrup Oversidder
264267 1
12-02 2023
Kl. 14:50
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 3 Taastrup FC (2) Havdrup Fodbold (1)
264268 1
12-02 2023
Kl. 15:00
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 3 Oversidder BK Friheden
264269 1
12-02 2023
Kl. 15:10
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 3 Kastrup Taastrup FC (2)
264270 1
12-02 2023
Kl. 15:20
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 3 Havdrup Fodbold (1) Oversidder
264280 1
12-02 2023
Kl. 15:30
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 3 BK Friheden Kastrup
304269 13
25-02 2023
Kl. 14:30
Futsal 1. Division Øst, Kvinder Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Husum Bk
Udehold taberdømt
133180 4 on
01-03 2023
Kl. 18:30
Herresenior S4-S6 VinterBOLD P5 Blovstrød IF Hareskov IF

Log ind