Blovstrød idrætsanlæg

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
786125
24-02 2024
10:00 VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 Pulje 4 Allerød Fodbold Klub Hareskov IF
24. feb
10:00
Allerød Fodbold Klub
Hareskov IF
789666
24-02 2024
10:00 VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 Pulje 3 Allerød Fodbold Klub IS Skævinge
24. feb
10:00
Allerød Fodbold Klub
IS Skævinge
689641
24-02 2024
11:30 Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1 Allerød Fodbold Klub LSF
24. feb
11:30
Allerød Fodbold Klub
LSF
160555
24-02 2024
13:00 Træningskamp U14 Drenge 3 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub KB
24. feb
13:00
Allerød Fodbold Klub
KB
841620
24-02 2024
15:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 Pulje 2 Allerød Fodbold Klub Måløv BK
24. feb
15:00
Allerød Fodbold Klub
Måløv BK
160558
25-02 2024
11:30 Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1 Allerød Fodbold Klub (10) KB (5)
25. feb
11:30
Allerød Fodbold Klub (10)
KB (5)
938089
25-02 2024
14:30 Futsal 1. Division Øst, Kvinder Pulje 1 Allerød Fodbold Klub FC Damsø
25. feb
14:30
Allerød Fodbold Klub
FC Damsø
307364
ti27-02 2024
20:15 VinterBOLD 7/8-mands M+55 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Hørsholm-Usserød IK
27. feb
20:15
Allerød Fodbold Klub
Hørsholm-Usserød IK
566921
to29-02 2024
20:15 VinterBOLD M+32 1 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Frederikssund IK
29. feb
20:15
Allerød Fodbold Klub
Frederikssund IK
587252
02-03 2024
11:30 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Lynge-Uggeløse IF
02. mar
11:30
Allerød Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
855305
02-03 2024
13:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 12 Blovstrød IF Farum BK (2)
02. mar
13:00
Blovstrød IF
Farum BK (2)
966437
03-03 2024
13:00 VinterBOLD U-16 piger Øst Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Herlufsholm GF
03. mar
13:00
Allerød Fodbold Klub
Herlufsholm GF
956804
03-03 2024
15:00 VinterBOLD Kvindesenior 1 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Virum-Sorgenfri BK
03. mar
15:00
Allerød Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK
307467
ma04-03 2024
20:15 VinterBOLD 7/8-mands M+50 Pulje 1 Blovstrød IF Torveparkens SK
04. mar
20:15
Blovstrød IF
Torveparkens SK
566925
ti05-03 2024
20:15 VinterBOLD M+32 1 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Lundtofte Boldklub
05. mar
20:15
Allerød Fodbold Klub
Lundtofte Boldklub
618075
09-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Lynge-Uggeløse IF
09. mar
10:00
Allerød Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
861600
09-03 2024
10:00 VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 Pulje 3 Allerød Fodbold Klub Gilleleje FK
09. mar
10:00
Allerød Fodbold Klub
Gilleleje FK
586413
09-03 2024
11:30 VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub B 1903
09. mar
11:30
Allerød Fodbold Klub
B 1903
855310
09-03 2024
13:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 12 Blovstrød IF Helsingør IF Fodbold
09. mar
13:00
Blovstrød IF
Helsingør IF Fodbold
861008
10-03 2024
10:00 VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 5 Blovstrød IF Hørsholm-Usserød IK
10. mar
10:00
Blovstrød IF
Hørsholm-Usserød IK
930455
10-03 2024
11:30 Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1 Allerød Fodbold Klub BK Hellas
10. mar
11:30
Allerød Fodbold Klub
BK Hellas
307369
ti12-03 2024
20:15 VinterBOLD 7/8-mands M+55 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Holte Star Club
12. mar
20:15
Allerød Fodbold Klub
Holte Star Club
307470
ti12-03 2024
20:15 VinterBOLD 7/8-mands M+50 Pulje 1 Blovstrød IF Brønshøj BK
12. mar
20:15
Blovstrød IF
Brønshøj BK
153427
16-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 Drenge M Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Farum BK
16. mar
10:00
Allerød Fodbold Klub
Farum BK
318909
16-03 2024
11:30 VinterBOLD 7/8-mands U-14 drenge Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Melby-Liseleje IF
16. mar
11:30
Allerød Fodbold Klub
Melby-Liseleje IF
786115
16-03 2024
11:30 VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 Pulje 4 Allerød Fodbold Klub KB 5
16. mar
11:30
Allerød Fodbold Klub
KB 5
860997
16-03 2024
13:00 VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 5 Blovstrød IF Frederiksværk Fodbold Klub
16. mar
13:00
Blovstrød IF
Frederiksværk Fodbold Klub
924201
17-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
17. mar
10:00
Allerød Fodbold Klub
Frederiksværk Fodbold Klub
786459
17-03 2024
12:00 VinterBOLD U-16 drenge 3-4 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Virum-Sorgenfri BK
17. mar
12:00
Allerød Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK
587275
17-03 2024
14:00 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Hørsholm-Usserød IK
17. mar
14:00
Allerød Fodbold Klub
Hørsholm-Usserød IK
307473
ti19-03 2024
20:15 VinterBOLD 7/8-mands M+50 Pulje 1 Blovstrød IF Herstedøster IC
19. mar
20:15
Blovstrød IF
Herstedøster IC
586426
fr22-03 2024
18:00 VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Lyngby Boldklub 1921
22. mar
18:00
Allerød Fodbold Klub
Lyngby Boldklub 1921
712007
23-03 2024
09:00 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 1 Hillerød Fodbold Fredensborg BI
23. mar
09:00
Hillerød Fodbold
Fredensborg BI
712008
23-03 2024
09:00 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Espergærde IF
23. mar
09:00
Allerød Fodbold Klub
Espergærde IF
714218
23-03 2024
09:00 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 4 Fredensborg BI Hornbæk IF
23. mar
09:00
Fredensborg BI
Hornbæk IF
714219
23-03 2024
09:00 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 4 Helsinge Fodbold Allerød Fodbold Klub
23. mar
09:00
Helsinge Fodbold
Allerød Fodbold Klub
714220
23-03 2024
09:25 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 4 Hornbæk IF Allerød Fodbold Klub
23. mar
09:25
Hornbæk IF
Allerød Fodbold Klub
714221
23-03 2024
09:25 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 4 Fredensborg BI Helsinge Fodbold
23. mar
09:25
Fredensborg BI
Helsinge Fodbold
712009
23-03 2024
09:25 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 1 Fredensborg BI Espergærde IF
23. mar
09:25
Fredensborg BI
Espergærde IF
712010
23-03 2024
09:25 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 1 Hillerød Fodbold Allerød Fodbold Klub
23. mar
09:25
Hillerød Fodbold
Allerød Fodbold Klub
712011
23-03 2024
09:50 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 1 Hillerød Fodbold Espergærde IF
23. mar
09:50
Hillerød Fodbold
Espergærde IF
712012
23-03 2024
09:50 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 1 Fredensborg BI Allerød Fodbold Klub
23. mar
09:50
Fredensborg BI
Allerød Fodbold Klub
714222
23-03 2024
09:50 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 4 Fredensborg BI Allerød Fodbold Klub
23. mar
09:50
Fredensborg BI
Allerød Fodbold Klub
714223
23-03 2024
09:50 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 4 Hornbæk IF Helsinge Fodbold
23. mar
09:50
Hornbæk IF
Helsinge Fodbold
710228
23-03 2024
10:30 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Hørsholm-Usserød IK
23. mar
10:30
Allerød Fodbold Klub
Hørsholm-Usserød IK
710256
23-03 2024
10:30 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 1 Vejby IF Helsinge Fodbold
23. mar
10:30
Vejby IF
Helsinge Fodbold
710257
23-03 2024
10:55 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK Helsinge Fodbold
23. mar
10:55
Hørsholm-Usserød IK
Helsinge Fodbold
710258
23-03 2024
10:55 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Vejby IF
23. mar
10:55
Allerød Fodbold Klub
Vejby IF
710259
23-03 2024
11:20 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Helsinge Fodbold
23. mar
11:20
Allerød Fodbold Klub
Helsinge Fodbold
710260
23-03 2024
11:20 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK Vejby IF
23. mar
11:20
Hørsholm-Usserød IK
Vejby IF
855317
23-03 2024
13:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 12 Blovstrød IF FC Jonstrup
23. mar
13:00
Blovstrød IF
FC Jonstrup

Log ind