Administration

Thomas Lesly Rasmussen
Turneringschef Thomas Lesly Rasmussen
Fællesrækker, Herre DS, Pokalturnering, Futsal U13 og ældre 4634 0736 4092 8892 (Træffes 10-15)
Bente Zangenberg
Assistent Bente Zangenberg
Omstillingen, Flytning af kampe, Holdkort/resultat rykkere, Futsal U 12-8 4634 0730
Jesper Ran Pedersen
Administrator Jesper Ran Pedersen
3- og 5-mands, Indendørs U5-U12, Børneudvalg, IT-support 4634 0742
Lars Nielsen
Administrator Lars Nielsen
U13 og ældre, Ungdomsudvalget, Indendørs på håndboldmål U13 og ældre, Turneringsregler/spørgsmål 4634 0734 2181 6981 (træffes 10-15)
Brian Rasmussen
Administrator Brian Rasmussen
8-mandsturnering U12-U11, Event/stævner, Vinterbold, KlubOffice 4634 0741 2214 2108 (træffes 10-15)


Dommer

Buller Friis
Dommerchef Buller Friis
Peter Theis Marcussen
Dommerassistent Peter Theis
Dommerpåsætning, Dommeruddannelse, Dommer HR og Dommerregionalgruppe (1 og 4) 4634 0770
Rikke Randrup 1
Administrator Rikke Randrup (vikar)
Dommerpåsætning ungdom samt Serie 4/5. 4634 0749
Timi Holm
Administrator Timi Holm (orlov)


Kommunikation og Marketing

Peter Otto Vest Hansen
Kommunikationschef Peter Otto Vest Hansen (Barsel)
Presse og medier, Dommerkommunikation 4634 0735
Maria Markussen
Kommunikationskonsulent Maria Markussen
Sociale Medier, Marketing, Uddannelseskommunikation 4634 0738 2158 2919
Casper Boe Jensen
Kommunikationsmedarbejder Casper Boe Jensen
Hjemmeside, Video, Turneringskommunikation, Nyhedsbrev 4634 0744 3120 6200
Profilbillede 1
Kommunikationsmedarbejder Aidin Sarfaraz
Sociale medier, Video, Marketing, Nyheder 4634 0779 2158 2919


Udvikling

Metin Dincer
Udviklingschef Metin Dincer
Kommunale & eksterne samarbejder, Udviklingsprojekter, DBU Sjællands Udviklingspulje 4634 0743 9195 0000
Simone Deisting Skejø
Projektleder Simone Deisting Skejø
Skolesamarbejde, Udvikling af frivillighed og Sociale indsatser 4634 0747 2751 8981
SoerenNordtorp.png
Projektkoordinator Søren Hørslev Nordtorp
Turneringsudvikling, Projektopgaver, Trækning af hold, Udlejning af materialer 4634 0745
TinaK.png
Projektkoordinator Tina Kirsten Andersen
Pigeraketten, Pige-kvindegruppe, Formandslounge, Børneevents 4634 0771
Venu 2 Red
Kommunekonsulent Venu Kandiah
Kommunale og eksterne samarbejder, projektkoordinering og partnerskabsaftaler 4634 0778 4240 2172
Louise Poulsen
Projektkoordinator Louise Poulsen (orlov)


Uddannelse

Kirsten Christensen
Uddannelseskoordinator Kirsten Christensen
UEFA C-træner uddannelse, Træneren er nøglen, IT-kurser og Fantastisk fodboldstart for piger 4634 0731



DBU Bredde

Annette Ravnborg Winkler Rasmussen
Projektleder Annette Ravnborg Winkler Westermann
DBU Bredde nationale pige/kvinde aktiviteter og indsatser 4634 0748 2168 6611


Klubrådgivere

Birgitte Krustrup
Klubrådgiver Birgitte Krustrup
Klubrådgiver i kommunerne: Halsnæs, Gribskov, Helsingør, Fredensborg, Hillerød, Hørsholm, Frederikssund, Allerød, Egedal, Furesø, Rudersdal, Lyngby-Tårbæk, Gladsaxe, Herlev og Ballerup. 2014 4579
Jan B. Larsen
Klubrådgiver Jan B. Larsen
Klubrådgiver i kommunerne: Køge, Faxe, Stevns, Vordingborg, Næstved, Slagelse, Sorø og Ringsted 5164 4830
Julie Jensen
Klubrådgiver Julie Jensen
Klubrådgiver i kommunerne: Brøndby, Glostrup, Høje Tåstrup, Albertslund, Hvidovre, Vallensbæk, Ishøj, Roskilde, Lejre, Greve, Solrød, Rødovre, Odsherred, Kalundborg og Holbæk. 5196 4333
Martin Boesen
Bevæg Dig For Livet-konsulent Martin Boesen
Opstart af motionsfodboldhold og Fodbold Fitness for mænd og kvinder 2042 5171
Frederik 1 Red
Bevæg Dig For Livet-konsulent Frederik T. Løwenstein
Opstart af motionsfodboldhold og Fodbold Fitness for mænd og kvinder 2189 0388


Sekretariat

Kenneth Friis Nielsen
Sekretariatschef Kenneth Friis Nielsen
Disciplinærsager, Optagelse af nye klubber, Klubsamarbejder, Ejendomsdrift 4634 0746 5124 4790
Bettina Pauck Hansen
Sekretær Bettina Pauck Hansen
Karantæner, Dispensationer, Disciplinærsager, Spillercertifikater 4634 0737
Thomas Johnsen
Regnskabsmedarbejder Thomas Johnsen
Fakturering, Regnskab og Økonomi 4634 0740


Direktør

Kristoffer
Direktør Kristoffer Okholm-Naut