FC Ishøj

Serie 3 , Pulje 5

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
328763
19-08 2023
12:00 FC Ishøj Roskilde Boldklub Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
6
-
1
19. aug 2023
12:00
FC Ishøj
6
Roskilde Boldklub
1
328770
26-08 2023
14:00 Solrød FC FC Ishøj Solrød Idrætscenter
1
-
1
26. aug 2023
14:00
Solrød FC
1
FC Ishøj
1
328776
02-09 2023
12:00 FC Ishøj Fløng-Hedehusene Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
0
-
3
02. sep 2023
12:00
FC Ishøj
0
Fløng-Hedehusene
3
328783
09-09 2023
13:00 Torslunde-Ishøj IF (2) FC Ishøj Ishøj Idrætsplads
UHT
09. sep 2023
13:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
FC Ishøj
UHT
334103
16-09 2023
12:00 FC Ishøj Albertslund BS 72 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
5
-
2
16. sep 2023
12:00
FC Ishøj
5
Albertslund BS 72
2
306345
24-09 2023
13:00 Køge BK (2) FC Ishøj Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
1
24. sep 2023
13:00
Køge BK (2)
1
FC Ishøj
1
306413
30-09 2023
12:00 FC Ishøj Karlslunde IF Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
UHT
30. sep 2023
12:00
FC Ishøj
Karlslunde IF
UHT
306669
07-10 2023
10:30 Taastrup FC FC Ishøj Tåstrup Idrætspark
2
-
1
07. okt 2023
10:30
Taastrup FC
2
FC Ishøj
1
306675
14-10 2023
13:00 Mosede BK FC Ishøj Mosede-skolen
5
-
4
14. okt 2023
13:00
Mosede BK
5
FC Ishøj
4
306681
21-10 2023
12:00 FC Ishøj Røde Stjerne BK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
9
-
1
21. okt 2023
12:00
FC Ishøj
9
Røde Stjerne BK
1
306687
29-10 2023
13:00 FC Ishøj Vestegnen FK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
5
-
0
29. okt 2023
13:00
FC Ishøj
5
Vestegnen FK
0
306693
ma08-04 2024
11:00 Roskilde Boldklub FC Ishøj Roskilde Idrætspark Kunstgræs
08. apr
11:00
Roskilde Boldklub
FC Ishøj
306700
13-04 2024
12:00 FC Ishøj Solrød FC Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
13. apr
12:00
FC Ishøj
Solrød FC
306703
20-04 2024
12:00 Fløng-Hedehusene FC Ishøj Hedehusene Idrætspark
20. apr
12:00
Fløng-Hedehusene
FC Ishøj
306761
27-04 2024
12:00 FC Ishøj Torslunde-Ishøj IF (2) Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
27. apr
12:00
FC Ishøj
Torslunde-Ishøj IF (2)
306769
04-05 2024
12:00 Albertslund BS 72 FC Ishøj Sportspladsen i Syd
04. maj
12:00
Albertslund BS 72
FC Ishøj
306773
11-05 2024
12:00 FC Ishøj Køge BK (2) Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
11. maj
12:00
FC Ishøj
Køge BK (2)
306779
18-05 2024
15:30 Karlslunde IF FC Ishøj Karlslunde Stadion
HHT
18. maj
15:30
Karlslunde IF
FC Ishøj
HHT
306785
25-05 2024
12:00 FC Ishøj Taastrup FC Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
25. maj
12:00
FC Ishøj
Taastrup FC
306789
01-06 2024
12:00 FC Ishøj Mosede BK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
01. jun
12:00
FC Ishøj
Mosede BK
306795
08-06 2024
13:00 Røde Stjerne BK FC Ishøj Roskilde IC (Darup)
08. jun
13:00
Røde Stjerne BK
FC Ishøj
306804
15-06 2024
12:00 FC Ishøj Vestegnen FK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
15. jun
12:00
FC Ishøj
Vestegnen FK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind