Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. aug 2021
18:30
Årby GI
1
Hvidebæk IF
8
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
15:30
Hvidebæk IF
1
Kr. Helsinge IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
15:30
Hvidebæk IF
1
Team AS Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
14:00
Undløse BK
2
Hvidebæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
15:30
Hvidebæk IF
2
Dianalund IF
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
14:30
Rørby-Værslev IF
0
Hvidebæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
15:30
Hvidebæk IF
2
Sorø Freja
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:30
Høng GF
2
Hvidebæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
15:30
Hvidebæk IF
1
Mørkøv IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
14:00
Jyderup BK
5
Hvidebæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
15:30
Hvidebæk IF
2
Svebølle BI 2016
1
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
15:30
Hvidebæk IF
Årby GI
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
18:30
Kr. Helsinge IF
1
Hvidebæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2022
11:00
Team AS Fodbold
2
Hvidebæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
15:30
Hvidebæk IF
3
Undløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
15:00
Dianalund IF
6
Hvidebæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
19:00
Hvidebæk IF
2
Rørby-Værslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
13:00
Sorø Freja
1
Hvidebæk IF
4
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
15:30
Hvidebæk IF
4
Høng GF
1
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
18:30
Mørkøv IF
0
Hvidebæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
15:30
Hvidebæk IF
3
Jyderup BK
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
15:00
Svebølle BI 2016
3
Hvidebæk IF
0
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2