Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug 2018
16:00
Bagsværd BK (2)
0
Rosenhøj BK
1
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2018
13:00
Lynge-Uggeløse IF
2
Bagsværd BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2018
16:00
Bagsværd BK (2)
3
Brøndby Strand IK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2018
11:00
Ballerup BK
3
Bagsværd BK (2)
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2018
16:00
Bagsværd BK (2)
1
B. 1973, Herlev
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2018
18:30
Vallensbæk IF
2
Bagsværd BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2018
11:00
Brøndbyernes IF
1
Bagsværd BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2018
16:00
Bagsværd BK (2)
1
Grønne Stjerne
3
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2018
13:00
B. 77, Rødovre
5
Bagsværd BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2018
16:00
Bagsværd BK (2)
1
Taastrup FC
4
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2018
16:15
BSF
5
Bagsværd BK (2)
3
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
15:30
Rosenhøj BK
1
Bagsværd BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
16:00
Bagsværd BK (2)
5
Lynge-Uggeløse IF
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2019
12:00
Brøndby Strand IK
4
Bagsværd BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
16:00
Bagsværd BK (2)
1
Ballerup BK
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
15:30
B. 1973, Herlev
4
Bagsværd BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
16:00
Bagsværd BK (2)
2
Vallensbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
16:00
Bagsværd BK (2)
Brøndbyernes IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
16:30
Grønne Stjerne
3
Bagsværd BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
16:00
Bagsværd BK (2)
1
B. 77, Rødovre
4
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
11:00
Taastrup FC
5
Bagsværd BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
16:00
Bagsværd BK (2)
0
BSF
2
|
Turneringsafslutning:
Kvalkampe til finalen tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
Vinderne går videre til finalen Lørdag den 22. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1.