Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug 2018
11:00
Ejby IF Fodbold
RSFK, Roskilde
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2018
13:00
Mosede BK
5
Ejby IF Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2018
12:30
Ejby IF Fodbold
1
Vestegnen FK
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2018
18:00
Jersie United (2)
1
Ejby IF Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2018
13:45
Tune IF
2
Ejby IF Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2018
12:30
Ejby IF Fodbold
1
Havdrup GI
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2018
14:00
Himmelev-Veddelev BK
1
Ejby IF Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2018
12:30
Ejby IF Fodbold
1
Røde Stjerne BK
2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2018
14:00
Køge BK
2
Ejby IF Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2018
12:30
Ejby IF Fodbold
1
VG fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2018
13:00
Svogerslev BK
4
Ejby IF Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
13:00
RSFK, Roskilde
Ejby IF Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
12:30
Ejby IF Fodbold
0
Mosede BK
5
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2019
15:00
Vestegnen FK
Ejby IF Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
12:30
Ejby IF Fodbold
Jersie United (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
12:30
Ejby IF Fodbold
Tune IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
15:00
Havdrup GI
Ejby IF Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
12:30
Ejby IF Fodbold
Himmelev-Veddelev BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
13:00
Røde Stjerne BK
Ejby IF Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
12:30
Ejby IF Fodbold
Køge BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
11:30
VG fodbold
Ejby IF Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2019
19:00
Ejby IF Fodbold
Svogerslev BK
HHT
|
Turneringsafslutning:
1/8 dels finaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 20. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 23. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2