Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug 2020
11:00
Fårevejle BK
2
Holbæk B&I
5
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
12:00
Tuse IF
0
Fårevejle BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2020
18:30
Jernløse BK
2
Fårevejle BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
11:00
Fårevejle BK
3
Raklev GI
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2020
19:00
Tølløse BK
4
Fårevejle BK
0
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
11:00
Fårevejle BK
1
Hagested IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
14:00
TFC Odsherred
7
Fårevejle BK
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
11:00
Fårevejle BK
1
Gislinge BK
3
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
15:00
Svinninge IF
2
Fårevejle BK
1
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
11:00
Fårevejle BK
3
Vipperød BK
5
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
12:00
Mørkøv IF
4
Fårevejle BK
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2021
19:30
Fårevejle BK
3
Tuse IF
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2021
18:30
Fårevejle BK
1
Jernløse BK
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
13:00
Raklev GI
1
Fårevejle BK
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
19:00
Fårevejle BK
0
Tølløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
14:00
Hagested IF
Fårevejle BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
19:00
Fårevejle BK
0
TFC Odsherred
5
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
15:00
Gislinge BK
3
Fårevejle BK
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:00
Fårevejle BK
1
Svinninge IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
14:00
Vipperød BK
1
Fårevejle BK
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2021
19:00
Fårevejle BK
1
Mørkøv IF
1
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
18:30
Holbæk B&I
4
Fårevejle BK
2
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2