Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22. aug 2020
15:00
Gislinge BK
2
Jernløse BK
0
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
15:00
Gislinge BK
5
Svinninge IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
19:00
Vipperød BK
0
Gislinge BK
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
15:00
Gislinge BK
2
Mørkøv IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2020
19:00
TFC Odsherred
0
Gislinge BK
0
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
15:00
Gislinge BK
7
Tuse IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
11:00
Fårevejle BK
1
Gislinge BK
3
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
15:00
Gislinge BK
4
Raklev GI
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2020
19:00
Tølløse BK
2
Gislinge BK
2
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
15:00
Gislinge BK
4
Hagested IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2021
18:30
Jernløse BK
0
Gislinge BK
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2021
18:30
Svinninge IF
2
Gislinge BK
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
15:00
Gislinge BK
3
Vipperød BK
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
12:00
Mørkøv IF
2
Gislinge BK
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2021
18:30
Holbæk B&I
1
Gislinge BK
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
15:00
Gislinge BK
1
Holbæk B&I
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
19:00
Tuse IF
0
Gislinge BK
7
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
15:00
Gislinge BK
3
Fårevejle BK
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
13:00
Raklev GI
2
Gislinge BK
3
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
15:00
Gislinge BK
1
Tølløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Hagested IF
Gislinge BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
15:00
Gislinge BK
1
TFC Odsherred
0
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2