Frem Hellebæk

Serie 4A - Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
400816
01-04 2023
15:30 Frederiksværk FK Frem Hellebæk Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
3
-
6
01. apr 2023
15:30
Frederiksværk FK
3
Frem Hellebæk
6
424803
08-04 2023
16:00 Frem Hellebæk Snekkersten IF Nordkysthallen
2
-
4
08. apr 2023
16:00
Frem Hellebæk
2
Snekkersten IF
4
434615
22-04 2023
16:00 Frem Hellebæk FIF, Hillerød Nordkysthallen
3
-
3
22. apr 2023
16:00
Frem Hellebæk
3
FIF, Hillerød
3
434622
29-04 2023
11:00 Ramløse IF Frem Hellebæk Ramløsehallen
3
-
0
29. apr 2023
11:00
Ramløse IF
3
Frem Hellebæk
0
444005
06-05 2023
16:00 Frem Hellebæk Espergærde IF Nordkysthallen
1
-
4
06. maj 2023
16:00
Frem Hellebæk
1
Espergærde IF
4
734101
13-05 2023
16:00 Frem Hellebæk Hørsholm-Usserød IK Nordkysthallen
1
-
3
13. maj 2023
16:00
Frem Hellebæk
1
Hørsholm-Usserød IK
3
434633
20-05 2023
16:00 Store Lyngby IF Frem Hellebæk St. Lyngby Stadion
1
-
0
20. maj 2023
16:00
Store Lyngby IF
1
Frem Hellebæk
0
434606
ti23-05 2023
19:00 Gundsølille SGIF (2) Frem Hellebæk Gundsølillehallen
2
-
1
23. maj 2023
19:00
Gundsølille SGIF (2)
2
Frem Hellebæk
1
995529
27-05 2023
16:00 Frem Hellebæk Blovstrød IF Nordkysthallen
5
-
0
27. maj 2023
16:00
Frem Hellebæk
5
Blovstrød IF
0
434636
03-06 2023
12:00 Annisse IF Frem Hellebæk Annisse Stadion
4
-
2
03. jun 2023
12:00
Annisse IF
4
Frem Hellebæk
2
434646
to08-06 2023
19:00 Frem Hellebæk Frederikssund IK Nordkysthallen
1
-
3
08. jun 2023
19:00
Frem Hellebæk
1
Frederikssund IK
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 4

Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 13.00

Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 20. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind