Hornbæk IF

Serie 2 , Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
123251
19-08 2023
13:00 Birkevang
1
-
2
19. aug 2023
13:00
Hareskov IF
1
Hornbæk IF
2
123265
to31-08 2023
18:30
AB
Akademisk Boldklub
1
-
0
31. aug 2023
18:30
AB
1
Hornbæk IF
0
123252
ti05-09 2023
18:00 Pedella Park
2
-
3
05. sep 2023
18:00
Hornbæk IF
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
123278
09-09 2023
14:00 Pedella Park
5
-
2
09. sep 2023
14:00
Hornbæk IF
5
FC Rudersdal
2
123286
16-09 2023
13:00 Virum Stadion
1
-
5
16. sep 2023
13:00
Virum-Sorgenfri
1
Hornbæk IF
5
123292
23-09 2023
14:00 Pedella Park
4
-
4
23. sep 2023
14:00
Hornbæk IF
4
Fredensborg BI
4
123303
30-09 2023
13:00 Oppe-Sundby Stadion
0
-
8
30. sep 2023
13:00
ORI-Fodbold
0
Hornbæk IF
8
123304
ti10-10 2023
19:00 Nellerupgård Stadion
2
-
3
10. okt 2023
19:00
Gilleleje FK
2
Hornbæk IF
3
123431
14-10 2023
14:00 Pedella Park
5
-
0
14. okt 2023
14:00
Hornbæk IF
5
Slagslunde-Ganløse IF
0
123444
21-10 2023
14:15 Lyngby Stadion
3
-
3
21. okt 2023
14:15
Lyngby BK
3
Hornbæk IF
3
123445
28-10 2023
15:00 Hørsholm Idrætspark
5
-
1
28. okt 2023
15:00
Hørsholm-Usserød IK
5
Hornbæk IF
1
123451
06-04 2024
14:00 Pedella Park Kunstgræs
0
-
1
06. apr
14:00
Hornbæk IF
0
Hareskov IF
1
123461
13-04 2024
12:00 Gribskovhallen Kunstgræs
0
-
0
13. apr
12:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
Hornbæk IF
0
123463
20-04 2024
14:00
AB
Pedella Park
2
-
1
20. apr
14:00
Hornbæk IF
2
AB
1
123469
to25-04 2024
18:00 Vedbæk Stadion
2
-
2
25. apr
18:00
FC Rudersdal
2
Hornbæk IF
2
123477
04-05 2024
14:00 Pedella Park
4
-
8
04. maj
14:00
Hornbæk IF
4
Virum-Sorgenfri
8
123649
11-05 2024
13:30 Fredensborg Stadion
3
-
1
11. maj
13:30
Fredensborg BI
3
Hornbæk IF
1
123651
18-05 2024
14:00 Pedella Park
UHT
18. maj
14:00
Hornbæk IF
ORI-Fodbold
UHT
123658
25-05 2024
14:00 Pedella Park
5
-
1
25. maj
14:00
Hornbæk IF
5
Gilleleje FK
1
123862
01-06 2024
12:00 Gryden
2
-
3
01. jun
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
Hornbæk IF
3
123864
08-06 2024
14:00 Pedella Park
8
-
1
08. jun
14:00
Hornbæk IF
8
Lyngby BK
1
123870
15-06 2024
14:00 Pedella Park
15. jun
14:00
Hornbæk IF
Hørsholm-Usserød IK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 19. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind