Mosede BK

Serie 3 , Pulje 5

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
328762
19-08 2023
13:30 Mosede-skolen
4
-
0
19. aug 2023
13:30
Mosede BK
4
Albertslund BS 72
0
328768
27-08 2023
14:45 Vallensbæk Idrætscenter
2
-
4
27. aug 2023
14:45
Vestegnen FK
2
Mosede BK
4
328774
02-09 2023
13:30 Mosede-skolen
9
-
2
02. sep 2023
13:30
Mosede BK
9
Køge BK (2)
2
328781
ma11-09 2023
19:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
4
11. sep 2023
19:30
Roskilde Boldklub
2
Mosede BK
4
334101
16-09 2023
13:30 Mosede-skolen
7
-
0
16. sep 2023
13:30
Mosede BK
7
Karlslunde IF
0
306411
30-09 2023
13:00 Mosede-skolen
2
-
3
30. sep 2023
13:00
Mosede BK
2
Taastrup FC
3
306667
07-10 2023
13:00 Hedehusene Idrætspark
7
-
0
07. okt 2023
13:00
Fløng-Hedehusene
7
Mosede BK
0
306346
ti10-10 2023
18:45 Solrød Idrætscenter
0
-
1
10. okt 2023
18:45
Solrød FC
0
Mosede BK
1
306675
14-10 2023
13:00 Mosede-skolen
5
-
4
14. okt 2023
13:00
Mosede BK
5
FC Ishøj
4
306680
21-10 2023
13:30 Mosede-skolen
4
-
1
21. okt 2023
13:30
Mosede BK
4
Torslunde-Ishøj IF (2)
1
306686
28-10 2023
11:30 Roskilde IC (Darup)
2
-
7
28. okt 2023
11:30
Røde Stjerne BK
2
Mosede BK
7
306696
06-04 2024
09:45 Sportspladsen i Syd
2
-
3
06. apr
09:45
Albertslund BS 72
2
Mosede BK
3
306699
to11-04 2024
20:45 Vallensbæk Idrætscenter
0
-
10
11. apr
20:45
Vestegnen FK
0
Mosede BK
10
306704
21-04 2024
14:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
HHT
21. apr
14:00
Køge BK (2)
Mosede BK
HHT
306759
27-04 2024
13:30 Mosede-skolen
27. apr
13:30
Mosede BK
Roskilde Boldklub
306767
04-05 2024
15:30 Karlslunde Stadion
HHT
04. maj
15:30
Karlslunde IF
Mosede BK
HHT
306771
11-05 2024
13:30 Mosede-skolen
11. maj
13:30
Mosede BK
Solrød FC
306778
18-05 2024
10:30 Tåstrup Idrætspark
18. maj
10:30
Taastrup FC
Mosede BK
306783
25-05 2024
13:30 Mosede-skolen
25. maj
13:30
Mosede BK
Fløng-Hedehusene
306789
01-06 2024
12:00 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
01. jun
12:00
FC Ishøj
Mosede BK
306801
08-06 2024
13:00 Ishøj Idrætsplads
08. jun
13:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
Mosede BK
306803
15-06 2024
13:30 Mosede-skolen
15. jun
13:30
Mosede BK
Røde Stjerne BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind