Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2020
15:30
Raklev GI
0
Mørkøv IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
12:00
Mørkøv IF
4
Tølløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
13:00
Hagested IF
3
Mørkøv IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
12:00
Mørkøv IF
1
TFC Odsherred
3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
15:00
Gislinge BK
2
Mørkøv IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
12:00
Mørkøv IF
4
Svinninge IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2020
19:00
Vipperød BK
2
Mørkøv IF
3
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
12:00
Mørkøv IF
5
Jernløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
12:00
Mørkøv IF
11
Holbæk B&I
2
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
12:00
Tuse IF
0
Mørkøv IF
12
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
12:00
Mørkøv IF
4
Fårevejle BK
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2021
19:00
Tølløse BK
1
Mørkøv IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Mørkøv IF
Hagested IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
14:00
TFC Odsherred
3
Mørkøv IF
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
12:00
Mørkøv IF
2
Gislinge BK
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
15:00
Svinninge IF
1
Mørkøv IF
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
12:00
Mørkøv IF
5
Vipperød BK
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2021
18:30
Jernløse BK
1
Mørkøv IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
18:30
Holbæk B&I
1
Mørkøv IF
4
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
12:00
Mørkøv IF
Tuse IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2021
19:00
Fårevejle BK
1
Mørkøv IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
12:00
Mørkøv IF
3
Raklev GI
3
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2