Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2020
14:30
AIK 65 Strøby Fodbold
2
Næstved IF
3
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2020
19:00
Næstved IF
1
Toksværd Olstrup Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
14:00
Vordingborg IF
0
Næstved IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
19:00
Næstved IF
1
Førslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
11:00
Næstved FC 77
1
Næstved IF
3
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2020
19:00
Næstved IF
2
Nyråd/Langebæk Alliancen.
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
15:30
Præstø IF
0
Næstved IF
1
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2020
19:00
Næstved IF
1
IF Svend Gønge
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
15:30
Store Heddinge BK
1
Næstved IF
1
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2020
19:00
Næstved IF
2
Ørslev-Bjerge IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
14:00
Jersie United (1)
1
Næstved IF
5
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
13:00
Toksværd Olstrup Fodbold
1
Næstved IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2021
19:00
Næstved IF
4
Vordingborg IF
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
14:00
Førslev IF
2
Næstved IF
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2021
19:00
Næstved IF
1
Næstved FC 77
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
12:30
Nyråd/Langebæk Alliancen.
2
Næstved IF
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
11:00
Næstved IF
0
Præstø IF
5
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
14:00
IF Svend Gønge
0
Næstved IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
19:00
Næstved IF
2
Store Heddinge BK
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
11:00
Ørslev-Bjerge IF
4
Næstved IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2021
19:00
Næstved IF
1
Jersie United (1)
3
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
15:00
Næstved IF
2
AIK 65 Strøby Fodbold
0
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2