Slagslunde-Ganløse IF

Serie 2 , Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
123246
19-08 2023
15:00 Hørsholm Idrætspark
5
-
1
19. aug 2023
15:00
Hørsholm-Usserød IK
5
Slagslunde-Ganløse IF
1
123260
26-08 2023
12:00 Gryden
2
-
2
26. aug 2023
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
Hareskov IF
2
123266
02-09 2023
13:00 Vejby Idrætsplads
4
-
1
02. sep 2023
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
4
Slagslunde-Ganløse IF
1
123282
09-09 2023
13:00
AB
Gryden
0
-
3
09. sep 2023
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
0
AB
3
123284
16-09 2023
13:00 Vedbæk Stadion
2
-
2
16. sep 2023
13:00
FC Rudersdal
2
Slagslunde-Ganløse IF
2
123296
23-09 2023
13:00 Gryden
4
-
2
23. sep 2023
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
4
Virum-Sorgenfri
2
123302
30-09 2023
13:00 Fredensborg Stadion
4
-
0
30. sep 2023
13:00
Fredensborg BI
4
Slagslunde-Ganløse IF
0
123429
07-10 2023
13:00 Gryden
2
-
1
07. okt 2023
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
ORI-Fodbold
1
123431
14-10 2023
14:00 Pedella Park
5
-
0
14. okt 2023
14:00
Hornbæk IF
5
Slagslunde-Ganløse IF
0
123438
21-10 2023
12:00 Nellerupgård Stadion
2
-
1
21. okt 2023
12:00
Gilleleje FK
2
Slagslunde-Ganløse IF
1
123450
28-10 2023
13:00 Gryden
3
-
0
28. okt 2023
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
3
Lyngby BK
0
123455
06-04 2024
12:00 Gryden kunstgræs
0
-
0
06. apr
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
0
Hørsholm-Usserød IK
0
123462
13-04 2024
13:00 Birkevang
3
-
3
13. apr
13:00
Hareskov IF
3
Slagslunde-Ganløse IF
3
123467
20-04 2024
12:00 Gryden kunstgræs
2
-
5
20. apr
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
5
123472
27-04 2024
15:30
AB
Akademisk Boldklub
27. apr
15:30
AB
Slagslunde-Ganløse IF
123481
04-05 2024
12:00 Gryden
04. maj
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
FC Rudersdal
123485
11-05 2024
13:00 Virum Stadion
11. maj
13:00
Virum-Sorgenfri
Slagslunde-Ganløse IF
123655
18-05 2024
12:00 Gryden
18. maj
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
Fredensborg BI
123662
25-05 2024
13:00 Oppe-Sundby Stadion
HHT
25. maj
13:00
ORI-Fodbold
Slagslunde-Ganløse IF
HHT
123862
01-06 2024
12:00 Gryden
01. jun
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
Hornbæk IF
123869
08-06 2024
12:00 Gryden
08. jun
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
Gilleleje FK
123875
15-06 2024
14:00 Lyngby Stadion
15. jun
14:00
Lyngby BK
Slagslunde-Ganløse IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 19. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind