Torslunde-Ishøj IF

Serie 3 , Pulje 5

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
328760
20-08 2023
12:00 Køge BK (2) Torslunde-Ishøj IF (2) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
2
20. aug 2023
12:00
Køge BK (2)
1
Torslunde-Ishøj IF (2)
2
328771
26-08 2023
13:00 Torslunde-Ishøj IF (2) Karlslunde IF Ishøj Idrætsplads
4
-
4
26. aug 2023
13:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
4
Karlslunde IF
4
328777
02-09 2023
10:30 Taastrup FC Torslunde-Ishøj IF (2) Tåstrup Idrætspark
2
-
0
02. sep 2023
10:30
Taastrup FC
2
Torslunde-Ishøj IF (2)
0
328783
09-09 2023
13:00 Torslunde-Ishøj IF (2) FC Ishøj Ishøj Idrætsplads
UHT
09. sep 2023
13:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
FC Ishøj
UHT
334100
16-09 2023
11:30 Røde Stjerne BK Torslunde-Ishøj IF (2) Roskilde IC (Darup)
1
-
3
16. sep 2023
11:30
Røde Stjerne BK
1
Torslunde-Ishøj IF (2)
3
306348
23-09 2023
13:00 Torslunde-Ishøj IF (2) Vestegnen FK Ishøj Idrætsplads
1
-
1
23. sep 2023
13:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
1
Vestegnen FK
1
306414
ma02-10 2023
19:30 Roskilde Boldklub Torslunde-Ishøj IF (2) Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
3
02. okt 2023
19:30
Roskilde Boldklub
2
Torslunde-Ishøj IF (2)
3
306671
07-10 2023
13:00 Torslunde-Ishøj IF (2) Solrød FC Ishøj Idrætsplads
4
-
2
07. okt 2023
13:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
4
Solrød FC
2
306673
14-10 2023
13:00 Fløng-Hedehusene Torslunde-Ishøj IF (2) Hedehusene Idrætspark
6
-
2
14. okt 2023
13:00
Fløng-Hedehusene
6
Torslunde-Ishøj IF (2)
2
306680
21-10 2023
13:30 Mosede BK Torslunde-Ishøj IF (2) Mosede-skolen
4
-
1
21. okt 2023
13:30
Mosede BK
4
Torslunde-Ishøj IF (2)
1
306690
28-10 2023
13:00 Torslunde-Ishøj IF (2) Albertslund BS 72 Ishøj Idrætsplads
4
-
0
28. okt 2023
13:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
4
Albertslund BS 72
0
306695
06-04 2024
15:00 Torslunde-Ishøj IF (2) Køge BK (2) Ishøj Idrætsplads
06. apr
15:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
Køge BK (2)
306702
13-04 2024
15:30 Karlslunde IF Torslunde-Ishøj IF (2) Karlslunde Stadion
HHT
13. apr
15:30
Karlslunde IF
Torslunde-Ishøj IF (2)
HHT
306756
20-04 2024
13:00 Torslunde-Ishøj IF (2) Taastrup FC Ishøj Idrætsplads
20. apr
13:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
Taastrup FC
306761
27-04 2024
12:00 FC Ishøj Torslunde-Ishøj IF (2) Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
27. apr
12:00
FC Ishøj
Torslunde-Ishøj IF (2)
306768
04-05 2024
13:00 Torslunde-Ishøj IF (2) Røde Stjerne BK Ishøj Idrætsplads
04. maj
13:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
Røde Stjerne BK
306772
12-05 2024
14:45 Vestegnen FK Torslunde-Ishøj IF (2) Vallensbæk Idrætscenter
12. maj
14:45
Vestegnen FK
Torslunde-Ishøj IF (2)
306780
18-05 2024
13:00 Torslunde-Ishøj IF (2) Roskilde Boldklub Ishøj Idrætsplads
18. maj
13:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
Roskilde Boldklub
306787
25-05 2024
15:30 Solrød FC Torslunde-Ishøj IF (2) Solrød Idrætscenter
25. maj
15:30
Solrød FC
Torslunde-Ishøj IF (2)
306792
01-06 2024
13:00 Torslunde-Ishøj IF (2) Fløng-Hedehusene Ishøj Idrætsplads
01. jun
13:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
Fløng-Hedehusene
306801
08-06 2024
13:00 Torslunde-Ishøj IF (2) Mosede BK Ishøj Idrætsplads
08. jun
13:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
Mosede BK
306807
15-06 2024
11:00 Albertslund BS 72 Torslunde-Ishøj IF (2) Sportspladsen i Syd
15. jun
11:00
Albertslund BS 72
Torslunde-Ishøj IF (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind