Røde Stjerne BK

Serie 3 , Pulje 5

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
328761
19-08 2023
11:30 Røde Stjerne BK Vestegnen FK Roskilde IC (Darup)
1
-
1
19. aug 2023
11:30
Røde Stjerne BK
1
Vestegnen FK
1
328769
ma28-08 2023
19:30 Roskilde Boldklub Røde Stjerne BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
0
-
5
28. aug 2023
19:30
Roskilde Boldklub
0
Røde Stjerne BK
5
328773
02-09 2023
11:30 Røde Stjerne BK Solrød FC Roskilde IC (Darup)
3
-
1
02. sep 2023
11:30
Røde Stjerne BK
3
Solrød FC
1
328779
fr08-09 2023
19:00 Fløng-Hedehusene Røde Stjerne BK Hedehusene Idrætspark
4
-
2
08. sep 2023
19:00
Fløng-Hedehusene
4
Røde Stjerne BK
2
334100
16-09 2023
11:30 Røde Stjerne BK Torslunde-Ishøj IF (2) Roskilde IC (Darup)
1
-
3
16. sep 2023
11:30
Røde Stjerne BK
1
Torslunde-Ishøj IF (2)
3
306349
23-09 2023
11:00 Albertslund BS 72 Røde Stjerne BK Sportspladsen i Syd
3
-
2
23. sep 2023
11:00
Albertslund BS 72
3
Røde Stjerne BK
2
306410
30-09 2023
11:30 Røde Stjerne BK Køge BK (2) Roskilde IC (Darup)
UHT
30. sep 2023
11:30
Røde Stjerne BK
Køge BK (2)
UHT
306670
07-10 2023
15:30 Karlslunde IF Røde Stjerne BK Karlslunde Stadion
1
-
2
07. okt 2023
15:30
Karlslunde IF
1
Røde Stjerne BK
2
306674
14-10 2023
11:30 Røde Stjerne BK Taastrup FC Roskilde IC (Darup)
1
-
3
14. okt 2023
11:30
Røde Stjerne BK
1
Taastrup FC
3
306681
21-10 2023
12:00 FC Ishøj Røde Stjerne BK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
9
-
1
21. okt 2023
12:00
FC Ishøj
9
Røde Stjerne BK
1
306686
28-10 2023
11:30 Røde Stjerne BK Mosede BK Roskilde IC (Darup)
2
-
7
28. okt 2023
11:30
Røde Stjerne BK
2
Mosede BK
7
306692
to04-04 2024
20:30 Vestegnen FK Røde Stjerne BK Vallensbæk Idrætscenter
04. apr
20:30
Vestegnen FK
Røde Stjerne BK
306698
13-04 2024
13:00 Røde Stjerne BK Roskilde Boldklub Roskilde IC (Darup)
13. apr
13:00
Røde Stjerne BK
Roskilde Boldklub
306706
20-04 2024
15:30 Solrød FC Røde Stjerne BK Solrød Idrætscenter
20. apr
15:30
Solrød FC
Røde Stjerne BK
306758
27-04 2024
13:00 Røde Stjerne BK Fløng-Hedehusene Roskilde IC (Darup)
27. apr
13:00
Røde Stjerne BK
Fløng-Hedehusene
306768
04-05 2024
13:00 Torslunde-Ishøj IF (2) Røde Stjerne BK Ishøj Idrætsplads
04. maj
13:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
Røde Stjerne BK
306770
11-05 2024
13:00 Røde Stjerne BK Albertslund BS 72 Roskilde IC (Darup)
11. maj
13:00
Røde Stjerne BK
Albertslund BS 72
306777
19-05 2024
14:00 Køge BK (2) Røde Stjerne BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
19. maj
14:00
Køge BK (2)
Røde Stjerne BK
306782
25-05 2024
11:30 Røde Stjerne BK Karlslunde IF Roskilde IC (Darup)
UHT
25. maj
11:30
Røde Stjerne BK
Karlslunde IF
UHT
306790
01-06 2024
10:30 Taastrup FC Røde Stjerne BK Tåstrup Idrætspark
01. jun
10:30
Taastrup FC
Røde Stjerne BK
306795
08-06 2024
13:00 Røde Stjerne BK FC Ishøj Roskilde IC (Darup)
08. jun
13:00
Røde Stjerne BK
FC Ishøj
306803
15-06 2024
13:30 Mosede BK Røde Stjerne BK Mosede-skolen
15. jun
13:30
Mosede BK
Røde Stjerne BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind