Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2020
18:30
Jernløse BK
3
Tuse IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
12:00
Tuse IF
0
Fårevejle BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
15:30
Raklev GI
Tuse IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
13:30
Tuse IF
1
Tølløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
13:00
Hagested IF
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
13:30
Tuse IF
1
TFC Odsherred
9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
15:00
Gislinge BK
7
Tuse IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
19:00
Vipperød BK
2
Tuse IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
12:00
Tuse IF
0
Mørkøv IF
12
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2020
18:30
Holbæk B&I
1
Tuse IF
0
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2021
19:30
Fårevejle BK
3
Tuse IF
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Tuse IF
1
Raklev GI
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
19:00
Tuse IF
Hagested IF
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2021
19:00
Tuse IF
0
Svinninge IF
4
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
14:00
TFC Odsherred
Tuse IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
19:00
Tuse IF
0
Gislinge BK
7
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
19:00
Tølløse BK
5
Tuse IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
15:00
Svinninge IF
Tuse IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:00
Tuse IF
Vipperød BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
12:00
Mørkøv IF
Tuse IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
19:00
Tuse IF
Holbæk B&I
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Tuse IF
Jernløse BK
HHT
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2