Fløng-Hedehusene

Serie 3 , Pulje 5

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
328766
ti22-08 2023
19:00 Karlslunde IF Fløng-Hedehusene Karlslunde Stadion
4
-
4
22. aug 2023
19:00
Karlslunde IF
4
Fløng-Hedehusene
4
328767
26-08 2023
14:30 Fløng-Hedehusene Taastrup FC Fløng Idrætsanlæg
1
-
0
26. aug 2023
14:30
Fløng-Hedehusene
1
Taastrup FC
0
328776
02-09 2023
12:00 FC Ishøj Fløng-Hedehusene Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
0
-
3
02. sep 2023
12:00
FC Ishøj
0
Fløng-Hedehusene
3
328779
fr08-09 2023
19:00 Fløng-Hedehusene Røde Stjerne BK Hedehusene Idrætspark
4
-
2
08. sep 2023
19:00
Fløng-Hedehusene
4
Røde Stjerne BK
2
334102
17-09 2023
14:45 Vestegnen FK Fløng-Hedehusene Vallensbæk Idrætscenter
AFBR
17. sep 2023
14:45
Vestegnen FK
Fløng-Hedehusene
334106
23-09 2023
13:00 Fløng-Hedehusene Roskilde Boldklub Hedehusene Idrætspark
15
-
0
23. sep 2023
13:00
Fløng-Hedehusene
15
Roskilde Boldklub
0
306666
30-09 2023
14:00 Solrød FC Fløng-Hedehusene Solrød Idrætscenter
0
-
2
30. sep 2023
14:00
Solrød FC
0
Fløng-Hedehusene
2
306667
07-10 2023
13:00 Fløng-Hedehusene Mosede BK Hedehusene Idrætspark
7
-
0
07. okt 2023
13:00
Fløng-Hedehusene
7
Mosede BK
0
306673
14-10 2023
13:00 Fløng-Hedehusene Torslunde-Ishøj IF (2) Hedehusene Idrætspark
6
-
2
14. okt 2023
13:00
Fløng-Hedehusene
6
Torslunde-Ishøj IF (2)
2
306684
21-10 2023
11:00 Albertslund BS 72 Fløng-Hedehusene Sportspladsen i Syd
0
-
12
21. okt 2023
11:00
Albertslund BS 72
0
Fløng-Hedehusene
12
306685
ti24-10 2023
18:30 Fløng-Hedehusene Køge BK (2) Hedehusene Idrætspark
UHT
24. okt 2023
18:30
Fløng-Hedehusene
Køge BK (2)
UHT
306691
06-04 2024
12:00 Fløng-Hedehusene Karlslunde IF Hedehusene Idrætspark
UHT
06. apr
12:00
Fløng-Hedehusene
Karlslunde IF
UHT
306701
13-04 2024
10:30 Taastrup FC Fløng-Hedehusene Tåstrup Idrætspark
13. apr
10:30
Taastrup FC
Fløng-Hedehusene
306703
20-04 2024
12:00 Fløng-Hedehusene FC Ishøj Hedehusene Idrætspark
20. apr
12:00
Fløng-Hedehusene
FC Ishøj
306758
27-04 2024
13:00 Røde Stjerne BK Fløng-Hedehusene Roskilde IC (Darup)
27. apr
13:00
Røde Stjerne BK
Fløng-Hedehusene
306764
04-05 2024
12:00 Fløng-Hedehusene Vestegnen FK Hedehusene Idrætspark
04. maj
12:00
Fløng-Hedehusene
Vestegnen FK
306774
ma13-05 2024
19:30 Roskilde Boldklub Fløng-Hedehusene Roskilde Idrætspark Kunstgræs
13. maj
19:30
Roskilde Boldklub
Fløng-Hedehusene
306776
18-05 2024
12:00 Fløng-Hedehusene Solrød FC Hedehusene Idrætspark
18. maj
12:00
Fløng-Hedehusene
Solrød FC
306783
25-05 2024
13:30 Mosede BK Fløng-Hedehusene Mosede-skolen
25. maj
13:30
Mosede BK
Fløng-Hedehusene
306792
01-06 2024
13:00 Torslunde-Ishøj IF (2) Fløng-Hedehusene Ishøj Idrætsplads
01. jun
13:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
Fløng-Hedehusene
306794
08-06 2024
14:30 Fløng-Hedehusene Albertslund BS 72 Hedehusene Idrætspark
08. jun
14:30
Fløng-Hedehusene
Albertslund BS 72
306802
fr14-06 2024
19:00 Køge BK (2) Fløng-Hedehusene Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
14. jun
19:00
Køge BK (2)
Fløng-Hedehusene
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind