Hareskov IF

Serie 2 , Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
123251
19-08 2023
13:00 Birkevang
1
-
2
19. aug 2023
13:00
Hareskov IF
1
Hornbæk IF
2
123260
26-08 2023
12:00 Gryden
2
-
2
26. aug 2023
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
Hareskov IF
2
123277
02-09 2023
14:00 Birkevang
4
-
2
02. sep 2023
14:00
Hareskov IF
4
Lyngby BK
2
123279
09-09 2023
15:00 Hørsholm Idrætspark
3
-
2
09. sep 2023
15:00
Hørsholm-Usserød IK
3
Hareskov IF
2
123295
23-09 2023
13:00 Birkevang
1
-
5
23. sep 2023
13:00
Hareskov IF
1
VTF (Vejby/Tisvilde)
5
123301
on04-10 2023
18:00
AB
Akademisk Boldklub
2
-
4
04. okt 2023
18:00
AB
2
Hareskov IF
4
123309
07-10 2023
13:00 Birkevang
2
-
1
07. okt 2023
13:00
Hareskov IF
2
FC Rudersdal
1
123434
ti10-10 2023
18:15 Virumgård kunstgræsbane
2
-
6
10. okt 2023
18:15
Virum-Sorgenfri
2
Hareskov IF
6
123443
21-10 2023
13:00 Birkevang
2
-
1
21. okt 2023
13:00
Hareskov IF
2
Fredensborg BI
1
123449
28-10 2023
13:00 Oppe-Sundby Stadion
1
-
4
28. okt 2023
13:00
ORI-Fodbold
1
Hareskov IF
4
123285
04-11 2023
12:00 Nellerupgård Stadion
2
-
1
04. nov 2023
12:00
Gilleleje FK
2
Hareskov IF
1
123451
06-04 2024
14:00 Pedella Park Kunstgræs
0
-
1
06. apr
14:00
Hornbæk IF
0
Hareskov IF
1
123462
13-04 2024
13:00 Birkevang
3
-
3
13. apr
13:00
Hareskov IF
3
Slagslunde-Ganløse IF
3
123468
20-04 2024
14:00 Lyngby Stadion
0
-
3
20. apr
14:00
Lyngby BK
0
Hareskov IF
3
123476
27-04 2024
13:00 Birkevang
4
-
2
27. apr
13:00
Hareskov IF
4
Hørsholm-Usserød IK
2
123480
04-05 2024
13:00 Birkevang
3
-
0
04. maj
13:00
Hareskov IF
3
Gilleleje FK
0
123650
11-05 2024
12:00 Vejby Idrætsplads
4
-
2
11. maj
12:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
4
Hareskov IF
2
123654
18-05 2024
13:00
AB
Birkevang
1
-
1
18. maj
13:00
Hareskov IF
1
AB
1
123657
to23-05 2024
18:00 Vedbæk Stadion
2
-
3
23. maj
18:00
FC Rudersdal
2
Hareskov IF
3
123690
01-06 2024
13:00 Birkevang
01. jun
13:00
Hareskov IF
Virum-Sorgenfri
123867
08-06 2024
15:00 Fredensborg Stadion
08. jun
15:00
Fredensborg BI
Hareskov IF
123874
15-06 2024
13:00 Birkevang
UHT
15. jun
13:00
Hareskov IF
ORI-Fodbold
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 19. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind