BK Vest, Rødovre

Serie 2 , Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
123880
19-08 2023
12:00 Espelundens Idrætsanlæg
3
-
1
19. aug 2023
12:00
BK Vest, Rødovre
3
INVICTUS XI
1
123882
26-08 2023
13:00 Sønderkærskolen
0
-
1
26. aug 2023
13:00
Rosenhøj BK
0
BK Vest, Rødovre
1
127026
02-09 2023
12:00 Espelundens Idrætsanlæg
4
-
1
02. sep 2023
12:00
BK Vest, Rødovre
4
Orient GI
1
127034
09-09 2023
15:00 Sportspladsen i Syd
1
-
0
09. sep 2023
15:00
Albertslund BS 72
1
BK Vest, Rødovre
0
127043
16-09 2023
12:00 Espelundens Idrætsanlæg
0
-
3
16. sep 2023
12:00
BK Vest, Rødovre
0
Måløv BK
3
127292
23-09 2023
11:30 Herlev IF Stadion (Kunst)
1
-
1
23. sep 2023
11:30
Herlev IF
1
BK Vest, Rødovre
1
127297
01-10 2023
13:00 Skinderskovgård
3
-
4
01. okt 2023
13:00
Liria FK
3
BK Vest, Rødovre
4
127306
07-10 2023
11:40 Espelundens Idrætsanlæg
3
-
5
07. okt 2023
11:40
BK Vest, Rødovre
3
B. 1973, Herlev
5
127312
ti10-10 2023
18:30 Langbjergskolen
2
-
0
10. okt 2023
18:30
Brøndby Strand IK
2
BK Vest, Rødovre
0
127320
21-10 2023
11:40 Espelunden Kunstgræs
3
-
3
21. okt 2023
11:40
BK Vest, Rødovre
3
Vallensbæk IF
3
127326
28-10 2023
13:45 Glostrup Idrætspark
3
-
0
28. okt 2023
13:45
Glostrup
3
BK Vest, Rødovre
0
127333
06-04 2024
14:45 Vallensbæk Idrætscenter kunst
1
-
2
06. apr
14:45
INVICTUS XI
1
BK Vest, Rødovre
2
127347
13-04 2024
13:00 Espelundens Idrætsanlæg
1
-
0
13. apr
13:00
BK Vest, Rødovre
1
Rosenhøj BK
0
128138
20-04 2024
11:45 Islev Skole kunst
1
-
5
20. apr
11:45
Orient GI
1
BK Vest, Rødovre
5
128145
27-04 2024
12:00 Espelundens Idrætsanlæg
4
-
1
27. apr
12:00
BK Vest, Rødovre
4
Albertslund BS 72
1
128148
04-05 2024
14:30 Måløv Idrætspark
2
-
4
04. maj
14:30
Måløv BK
2
BK Vest, Rødovre
4
128158
11-05 2024
12:00 Espelundens Idrætsanlæg
3
-
1
11. maj
12:00
BK Vest, Rødovre
3
Herlev IF
1
128161
18-05 2024
12:00 Espelundens Idrætsanlæg
4
-
1
18. maj
12:00
BK Vest, Rødovre
4
Liria FK
1
128168
25-05 2024
15:00 Elverroad Kunstgræs
0
-
2
25. maj
15:00
B. 1973, Herlev
0
BK Vest, Rødovre
2
128173
01-06 2024
12:00 Espelundens Idrætsanlæg
01. jun
12:00
BK Vest, Rødovre
Brøndby Strand IK
128179
to06-06 2024
18:30 Vallensbæk Idrætscenter kunst
06. jun
18:30
Vallensbæk IF
BK Vest, Rødovre
128186
15-06 2024
12:00 Espelundens Idrætsanlæg
15. jun
12:00
BK Vest, Rødovre
Glostrup
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 19. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind