Holbæk B&I

Serie 2 , Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
128195
19-08 2023
13:00 Holbæk B&I FC Hornsherred Holbæk Sportsby
2
-
1
19. aug 2023
13:00
Holbæk B&I
2
FC Hornsherred
1
128200
to24-08 2023
19:30 Greve Fodbold Holbæk B&I Greve Idræts Center Kunstgræs
2
-
2
24. aug 2023
19:30
Greve Fodbold
2
Holbæk B&I
2
134174
ti29-08 2023
18:30 Holbæk B&I Undløse BK Holbæk Sportsby
1
-
0
29. aug 2023
18:30
Holbæk B&I
1
Undløse BK
0
134176
09-09 2023
14:00 Svogerslev BK Holbæk B&I Svogerslev Idrætspark
4
-
6
09. sep 2023
14:00
Svogerslev BK
4
Holbæk B&I
6
134182
17-09 2023
15:00 Roskilde United Holbæk B&I Roskilde Idrætspark
7
-
3
17. sep 2023
15:00
Roskilde United
7
Holbæk B&I
3
134190
to21-09 2023
18:30 Holbæk B&I Dianalund IF Holbæk Sportsby
2
-
5
21. sep 2023
18:30
Holbæk B&I
2
Dianalund IF
5
134196
01-10 2023
13:30 TFC Odsherred Holbæk B&I Vig Idrætscenter
1
-
6
01. okt 2023
13:30
TFC Odsherred
1
Holbæk B&I
6
134202
to05-10 2023
18:30 Holbæk B&I Jyderup BK Holbæk Sportsby
6
-
1
05. okt 2023
18:30
Holbæk B&I
6
Jyderup BK
1
134208
14-10 2023
12:45 Tuse IF Holbæk B&I Tusehallen
2
-
1
14. okt 2023
12:45
Tuse IF
2
Holbæk B&I
1
134215
to19-10 2023
18:30 Holbæk B&I Hundige BK Holbæk Sportsby
4
-
1
19. okt 2023
18:30
Holbæk B&I
4
Hundige BK
1
134221
18-11 2023
15:00 FC Lejre Holbæk B&I Osted Stadion
2
-
3
18. nov 2023
15:00
FC Lejre
2
Holbæk B&I
3
134223
06-04 2024
15:30 FC Hornsherred Holbæk B&I Skibby Stadion Kunstgræs
06. apr
15:30
FC Hornsherred
Holbæk B&I
134234
14-04 2024
13:00 Holbæk B&I Greve Fodbold Holbæk Sportsby
14. apr
13:00
Holbæk B&I
Greve Fodbold
134240
20-04 2024
12:00 Undløse BK Holbæk B&I Undløse Stadion
20. apr
12:00
Undløse BK
Holbæk B&I
134250
28-04 2024
13:00 Holbæk B&I Svogerslev BK Holbæk Sportsby
28. apr
13:00
Holbæk B&I
Svogerslev BK
134254
05-05 2024
13:00 Holbæk B&I Roskilde United Holbæk Sportsby
05. maj
13:00
Holbæk B&I
Roskilde United
134262
11-05 2024
13:00 Dianalund IF Holbæk B&I Holberg Arena Kunst
11. maj
13:00
Dianalund IF
Holbæk B&I
134266
19-05 2024
13:00 Holbæk B&I TFC Odsherred Holbæk Sportsby
19. maj
13:00
Holbæk B&I
TFC Odsherred
134269
25-05 2024
12:00 Jyderup BK Holbæk B&I Jyderup Stadion
25. maj
12:00
Jyderup BK
Holbæk B&I
134314
02-06 2024
13:00 Holbæk B&I Tuse IF Holbæk Sportsby
02. jun
13:00
Holbæk B&I
Tuse IF
134320
09-06 2024
13:00 Hundige BK Holbæk B&I Hundige Boldfælled Kunst
09. jun
13:00
Hundige BK
Holbæk B&I
134327
16-06 2024
13:00 Holbæk B&I FC Lejre Holbæk Sportsby
16. jun
13:00
Holbæk B&I
FC Lejre
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 18. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind