Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25. aug 2020
18:30
Svinninge IF
1
TFC Odsherred
4
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2020
18:30
TFC Odsherred
3
Vipperød BK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
12:00
Mørkøv IF
1
TFC Odsherred
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
14:00
TFC Odsherred
4
Holbæk B&I
0
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
13:30
Tuse IF
1
TFC Odsherred
9
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2020
19:00
TFC Odsherred
0
Gislinge BK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
14:00
TFC Odsherred
7
Fårevejle BK
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
15:30
Raklev GI
0
TFC Odsherred
5
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
14:00
TFC Odsherred
3
Tølløse BK
0
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
16:00
Hagested IF
2
TFC Odsherred
4
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
14:00
TFC Odsherred
7
Jernløse BK
0
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
15:00
TFC Odsherred
6
Svinninge IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Vipperød BK
1
TFC Odsherred
4
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
14:00
TFC Odsherred
3
Mørkøv IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
18:30
Holbæk B&I
2
TFC Odsherred
4
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
14:00
TFC Odsherred
Tuse IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
19:00
Fårevejle BK
0
TFC Odsherred
5
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2021
14:00
TFC Odsherred
2
Raklev GI
0
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2021
19:00
Tølløse BK
1
TFC Odsherred
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
14:00
TFC Odsherred
Hagested IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2021
18:30
Jernløse BK
0
TFC Odsherred
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
15:00
Gislinge BK
1
TFC Odsherred
0
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2