Roskilde United

Serie 2 , Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
128191
20-08 2023
13:30 Målfeltet
2
-
3
20. aug 2023
13:30
Roskilde United
2
Undløse BK
3
128197
fr25-08 2023
18:00 Tuse Kunstgræs 2020
0
-
3
25. aug 2023
18:00
Tuse IF
0
Roskilde United
3
131471
03-09 2023
13:30 Målfeltet
3
-
1
03. sep 2023
13:30
Roskilde United
3
Svogerslev BK
1
134177
10-09 2023
13:00 Hundige Boldfælled Kunst
3
-
1
10. sep 2023
13:00
Hundige BK
3
Roskilde United
1
134182
17-09 2023
15:00 Roskilde Idrætspark
7
-
3
17. sep 2023
15:00
Roskilde United
7
Holbæk B&I
3
134189
23-09 2023
11:00 Osted Stadion
3
-
3
23. sep 2023
11:00
FC Lejre
3
Roskilde United
3
134194
01-10 2023
13:30 Målfeltet
0
-
5
01. okt 2023
13:30
Roskilde United
0
Dianalund IF
5
134199
07-10 2023
14:00 Skibby Stadion Kunstgræs
2
-
2
07. okt 2023
14:00
FC Hornsherred
2
Roskilde United
2
134207
15-10 2023
13:30 Målfeltet
2
-
2
15. okt 2023
13:30
Roskilde United
2
TFC Odsherred
2
134212
22-10 2023
13:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
4
-
1
22. okt 2023
13:30
Roskilde United
4
Greve Fodbold
1
134218
28-10 2023
12:00 Jyderup Stadion
1
-
4
28. okt 2023
12:00
Jyderup BK
1
Roskilde United
4
134228
06-04 2024
12:00 Undløse Stadion
6
-
4
06. apr
12:00
Undløse BK
6
Roskilde United
4
134231
14-04 2024
15:00 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
14. apr
15:00
Roskilde United
Tuse IF
134236
20-04 2024
14:00 Svogerslev Idrætspark
20. apr
14:00
Svogerslev BK
Roskilde United
134246
28-04 2024
13:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
28. apr
13:30
Roskilde United
Hundige BK
134254
05-05 2024
13:00 Holbæk Sportsby
05. maj
13:00
Holbæk B&I
Roskilde United
134258
12-05 2024
13:30 Målfeltet
12. maj
13:30
Roskilde United
FC Lejre
134265
fr17-05 2024
19:00 Holberg Arena Kunst
17. maj
19:00
Dianalund IF
Roskilde United
134270
26-05 2024
13:30 Målfeltet
26. maj
13:30
Roskilde United
FC Hornsherred
134312
01-06 2024
15:30 Vig Idrætscenter
01. jun
15:30
TFC Odsherred
Roskilde United
134322
to06-06 2024
19:30 Greve Idræts Center Kunstgræs
06. jun
19:30
Greve Fodbold
Roskilde United
134324
16-06 2024
13:30 Målfeltet
16. jun
13:30
Roskilde United
Jyderup BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 19. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind