Albertslund BS 72

Serie 3 , Pulje 5

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
328762
19-08 2023
13:30 Mosede BK Albertslund BS 72 Mosede-skolen
4
-
0
19. aug 2023
13:30
Mosede BK
4
Albertslund BS 72
0
328772
26-08 2023
13:00 Albertslund BS 72 Køge BK (2) Sportspladsen i Syd
HHT
26. aug 2023
13:00
Albertslund BS 72
Køge BK (2)
HHT
328784
09-09 2023
11:00 Albertslund BS 72 Taastrup FC Sportspladsen i Syd
1
-
1
09. sep 2023
11:00
Albertslund BS 72
1
Taastrup FC
1
328778
ti12-09 2023
19:00 Karlslunde IF Albertslund BS 72 Karlslunde Stadion
6
-
0
12. sep 2023
19:00
Karlslunde IF
6
Albertslund BS 72
0
334103
16-09 2023
12:00 FC Ishøj Albertslund BS 72 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
5
-
2
16. sep 2023
12:00
FC Ishøj
5
Albertslund BS 72
2
306349
23-09 2023
11:00 Albertslund BS 72 Røde Stjerne BK Sportspladsen i Syd
3
-
2
23. sep 2023
11:00
Albertslund BS 72
3
Røde Stjerne BK
2
306412
01-10 2023
14:45 Vestegnen FK Albertslund BS 72 Vallensbæk Idrætscenter
UHT
01. okt 2023
14:45
Vestegnen FK
Albertslund BS 72
UHT
306672
07-10 2023
11:00 Albertslund BS 72 Roskilde Boldklub Sportspladsen i Syd
1
-
1
07. okt 2023
11:00
Albertslund BS 72
1
Roskilde Boldklub
1
306678
14-10 2023
14:00 Solrød FC Albertslund BS 72 Solrød Idrætscenter
2
-
1
14. okt 2023
14:00
Solrød FC
2
Albertslund BS 72
1
306684
21-10 2023
11:00 Albertslund BS 72 Fløng-Hedehusene Sportspladsen i Syd
0
-
12
21. okt 2023
11:00
Albertslund BS 72
0
Fløng-Hedehusene
12
306690
28-10 2023
13:00 Torslunde-Ishøj IF (2) Albertslund BS 72 Ishøj Idrætsplads
4
-
0
28. okt 2023
13:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
4
Albertslund BS 72
0
306696
06-04 2024
12:00 Albertslund BS 72 Mosede BK Sportspladsen i Syd
06. apr
12:00
Albertslund BS 72
Mosede BK
306697
14-04 2024
14:00 Køge BK (2) Albertslund BS 72 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
14. apr
14:00
Køge BK (2)
Albertslund BS 72
306757
20-04 2024
12:00 Albertslund BS 72 Karlslunde IF Sportspladsen i Syd
UHT
20. apr
12:00
Albertslund BS 72
Karlslunde IF
UHT
306762
27-04 2024
10:30 Taastrup FC Albertslund BS 72 Tåstrup Idrætspark
27. apr
10:30
Taastrup FC
Albertslund BS 72
306769
04-05 2024
12:00 Albertslund BS 72 FC Ishøj Sportspladsen i Syd
04. maj
12:00
Albertslund BS 72
FC Ishøj
306770
11-05 2024
13:00 Røde Stjerne BK Albertslund BS 72 Roskilde IC (Darup)
11. maj
13:00
Røde Stjerne BK
Albertslund BS 72
306781
18-05 2024
11:00 Albertslund BS 72 Vestegnen FK Sportspladsen i Syd
18. maj
11:00
Albertslund BS 72
Vestegnen FK
306786
ma27-05 2024
19:30 Roskilde Boldklub Albertslund BS 72 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
27. maj
19:30
Roskilde Boldklub
Albertslund BS 72
306793
01-06 2024
11:00 Albertslund BS 72 Solrød FC Sportspladsen i Syd
01. jun
11:00
Albertslund BS 72
Solrød FC
306794
08-06 2024
14:30 Fløng-Hedehusene Albertslund BS 72 Hedehusene Idrætspark
08. jun
14:30
Fløng-Hedehusene
Albertslund BS 72
306807
15-06 2024
11:00 Albertslund BS 72 Torslunde-Ishøj IF (2) Sportspladsen i Syd
15. jun
11:00
Albertslund BS 72
Torslunde-Ishøj IF (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind