Allerød Fodbold Klub

M+32 1 - 2024, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
859963
ma08-04 2024
18:30 Nordkysthallen
HMH
08. apr
18:30
Frem Hellebæk
Allerød Fodbold Klub
HMH
859969
ma15-04 2024
20:15 Allerød Idrætspark
1
-
1
15. apr
20:15
Allerød Fodbold Klub
1
Hornbæk IF
1
859975
ma22-04 2024
19:00 Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
0
22. apr
19:00
Espergærde IF
3
Allerød Fodbold Klub
0
859978
ma29-04 2024
20:15
Oversidder
Allerød Idrætspark
29. apr
20:15
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
859984
on08-05 2024
19:00 Helsinge Stadion
3
-
0
08. maj
19:00
Helsinge Fodbold
3
Allerød Fodbold Klub
0
860070
ma13-05 2024
19:00 Allerød Idrætspark
0
-
3
13. maj
19:00
Allerød Fodbold Klub
0
Farum BK
3
153757
ti21-05 2024
19:00
Oversidder
Blovstrød idrætsanlæg
21. maj
19:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
153765
ma27-05 2024
19:00
Oversidder
27. maj
19:00
Oversidder
Allerød Fodbold Klub
860097
ma03-06 2024
19:30 Blovstrød idrætsanlæg
1
-
1
03. jun
19:30
Allerød Fodbold Klub
1
Brødeskov IF
1
860102
ma10-06 2024
19:00 Allerød Idrætspark
2
-
4
10. jun
19:00
Allerød Fodbold Klub
2
Frem Hellebæk
4
153767
ma17-06 2024
19:00 Pedella Park
2
-
1
17. jun
19:00
Hornbæk IF
2
Allerød Fodbold Klub
1
153773
ma12-08 2024
19:00 Blovstrød idrætsanlæg
12. aug
19:00
Allerød Fodbold Klub
Espergærde IF
153778
ma19-08 2024
19:00
Oversidder
19. aug
19:00
Oversidder
Allerød Fodbold Klub
153784
ma26-08 2024
18:30 Blovstrød idrætsanlæg
26. aug
18:30
Allerød Fodbold Klub
Helsinge Fodbold
153873
ma02-09 2024
18:15 Stavnsholt
02. sep
18:15
Farum BK
Allerød Fodbold Klub
153878
ti10-09 2024
18:00
Oversidder
10. sep
18:00
Oversidder
Allerød Fodbold Klub
153882
ma16-09 2024
17:45
Oversidder
Blovstrød idrætsanlæg
16. sep
17:45
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
153887
ti24-09 2024
20:15 Brødeskov Stadion Kunst
24. sep
20:15
Brødeskov IF
Allerød Fodbold Klub
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
De 2 puljevindere spiller finale onsdag den 2. oktober 2024 
Den puljevinder med flest point i gennemsnit pr. kamp, har hjemmebane i finalen

Vinderen af kampen er Sjællandsmester

DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved kampen, der vil overrække pokal til vinderholdet samt medaljer til de 2 hold.

Log ind