|
371361
|
ti10-08 2021
|
19:00
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
371502
|
lø21-08 2021
|
15:30
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
|
371774
|
ti31-08 2021
|
19:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
|
371808
|
lø04-09 2021
|
15:30
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
371820
|
lø18-09 2021
|
15:30
|
|
|
Virum Stadion
|
UHT
|
|
|
371812
|
ti21-09 2021
|
19:45
|
|
|
Stenløse Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
|
371834
|
lø25-09 2021
|
11:00
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
371854
|
ma04-10 2021
|
18:15
|
|
|
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
|
|
|
|
371895
|
on06-10 2021
|
18:30
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
|
|
|
|
371902
|
lø16-10 2021
|
15:30
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
|
371908
|
lø23-10 2021
|
13:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
HHT
|
|
|
371922
|
lø02-04 2022
|
16:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
371923
|
lø09-04 2022
|
12:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
372003
|
lø16-04 2022
|
15:30
|
|
|
Virum Stadion
|
UHT
|
|
|
372042
|
sø24-04 2022
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
372105
|
lø30-04 2022
|
11:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
372106
|
lø07-05 2022
|
12:00
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
372203
|
lø14-05 2022
|
15:30
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
372248
|
lø21-05 2022
|
12:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
HHT
|
|
|
372459
|
lø04-06 2022
|
12:00
|
|
|
Grantofteparken
|
HHT
|
|
|
372722
|
lø11-06 2022
|
11:00
|
|
|
Virum Stadion
|
UHT
|
|
|
372458
|
lø11-06 2022
|
11:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2