Allerød Fodbold Klub

M+50 11:11 - 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
846367
to04-04 2024
20:15 Blovstrød idrætsanlæg
1
-
4
04. apr
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
1
Allerød Fodbold Klub (2)
4
846496
ma08-04 2024
19:00 Ølstykke Stadion
2
-
1
08. apr
19:00
Ølstykke FC (1)
2
Allerød Fodbold Klub (1)
1
846503
ti16-04 2024
20:15 Allerød Idrætspark
3
-
1
16. apr
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
3
Ølstykke FC (2)
1
846516
ma22-04 2024
19:00 Ølstykke Stadion
1
-
1
22. apr
19:00
Ølstykke FC (3)
1
Allerød Fodbold Klub (1)
1
846729
ma29-04 2024
19:00 Oppe-Sundby Stadion
1
-
2
29. apr
19:00
ORI-Fodbold
1
Allerød Fodbold Klub (1)
2
846741
on08-05 2024
20:15 Allerød Idrætspark
1
-
2
08. maj
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
1
Lyngby Boldklub 1921
2
846747
on15-05 2024
20:15 Farum Park
0
-
1
15. maj
20:15
Farum BK
0
Allerød Fodbold Klub (1)
1
846936
ma27-05 2024
20:00 Skibby Stadion
6
-
2
27. maj
20:00
Skibby IK
6
Allerød Fodbold Klub (1)
2
846943
ti04-06 2024
20:15 Allerød Idrætspark
3
-
1
04. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
3
IF Skjold Birkerød
1
846951
ti11-06 2024
19:00 Kirke Hyllinge Stadion
0
-
1
11. jun
19:00
Kirke Hyllinge IF
0
Allerød Fodbold Klub (1)
1
846957
ti18-06 2024
20:15 Allerød Idrætspark
2
-
1
18. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
2
Rørbæk FC
1
846978
ma24-06 2024
19:00 Dalby Stadion
24. jun
19:00
Dalby IF / HFK fodbold
Allerød Fodbold Klub (1)
811095
ti02-07 2024
20:00 Allerød Idrætspark
02. jul
20:00
Allerød Fodbold Klub (1)
FC Rudersdal
846986
ti13-08 2024
20:15 Allerød Idrætspark
13. aug
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Allerød Fodbold Klub (1)
846989
to22-08 2024
20:00 Allerød Idrætspark
22. aug
20:00
Allerød Fodbold Klub (1)
Ølstykke FC (1)
846996
on28-08 2024
19:00 Ølstykke Stadion
28. aug
19:00
Ølstykke FC (2)
Allerød Fodbold Klub (1)
847002
to05-09 2024
20:15 Allerød Idrætspark
05. sep
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
Ølstykke FC (3)
847011
to12-09 2024
20:00 Allerød Idrætspark
12. sep
20:00
Allerød Fodbold Klub (1)
ORI-Fodbold
847017
ma16-09 2024
20:00 Lyngby Stadion
16. sep
20:00
Lyngby Boldklub 1921
Allerød Fodbold Klub (1)
847025
ti24-09 2024
20:15 Allerød Idrætspark
24. sep
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
Farum BK
847032
ma30-09 2024
19:00 Rundforbi Stadion
30. sep
19:00
FC Rudersdal
Allerød Fodbold Klub (1)
847039
to10-10 2024
20:15 Allerød Idrætspark
10. okt
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
Skibby IK
847047
ti15-10 2024
19:00 Birkerød Stadion
15. okt
19:00
IF Skjold Birkerød
Allerød Fodbold Klub (1)
847053
to24-10 2024
20:15 Allerød Idrætspark
24. okt
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
Kirke Hyllinge IF
847061
on30-10 2024
19:00 Frederikssund Idrætsby
30. okt
19:00
Rørbæk FC
Allerød Fodbold Klub (1)
847067
to07-11 2024
20:00 Allerød Idrætspark
07. nov
20:00
Allerød Fodbold Klub (1)
Dalby IF / HFK fodbold
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.

Log ind