Espergærde IF

Serie 4A - Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
434607
15-04 2023
16:00 Espergærde IF Annisse IF Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
2
-
4
15. apr 2023
16:00
Espergærde IF
2
Annisse IF
4
379028
on19-04 2023
18:00 Espergærde IF Blovstrød IF Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
3
19. apr 2023
18:00
Espergærde IF
3
Blovstrød IF
3
434614
22-04 2023
11:00 Ramløse IF Espergærde IF Ramløsehallen
1
-
4
22. apr 2023
11:00
Ramløse IF
1
Espergærde IF
4
434619
on26-04 2023
18:30 Espergærde IF Frederikssund IK Mørdrup Idrætsanlæg
0
-
2
26. apr 2023
18:30
Espergærde IF
0
Frederikssund IK
2
444005
06-05 2023
16:00 Frem Hellebæk Espergærde IF Nordkysthallen
1
-
4
06. maj 2023
16:00
Frem Hellebæk
1
Espergærde IF
4
574741
13-05 2023
15:30 Espergærde IF Frederiksværk FK Mørdrup Idrætsanlæg
4
-
3
13. maj 2023
15:30
Espergærde IF
4
Frederiksværk FK
3
434629
20-05 2023
15:30 Hørsholm-Usserød IK Espergærde IF Hørsholm Idrætspark
3
-
5
20. maj 2023
15:30
Hørsholm-Usserød IK
3
Espergærde IF
5
971465
on24-05 2023
18:00 Espergærde IF Snekkersten IF Mørdrup Idrætsanlæg
4
-
5
24. maj 2023
18:00
Espergærde IF
4
Snekkersten IF
5
434637
03-06 2023
15:30 Espergærde IF Store Lyngby IF Mørdrup Idrætsanlæg
7
-
1
03. jun 2023
15:30
Espergærde IF
7
Store Lyngby IF
1
334394
ti06-06 2023
18:30 FIF, Hillerød Espergærde IF FIF-Stadion Kunstgræs
2
-
5
06. jun 2023
18:30
FIF, Hillerød
2
Espergærde IF
5
434643
10-06 2023
12:00 Gundsølille SGIF (2) Espergærde IF Gundsølillehallen
0
-
2
10. jun 2023
12:00
Gundsølille SGIF (2)
0
Espergærde IF
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 4

Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 13.00

Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 20. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind